پوشیدن اجباری از ماسک در مکان های عمومی می تواند بیمه خدمات درمانی کوتاه

همه گفتن به پوشیدن ماسک صورت در عمومی می تواند قرار تامین برای خط مقدم کارکنان در معرض خطر در بیمارستان رهبران گفته اند.

با پوشیدن ماسک اجباری است در حمل و نقل عمومی و در مغازه ها در اتریش جمهوری چک, اسلواکی و, New York.

و شهردار لندن صادق کان است گفت: این سرمایه باید به دنبال کت و شلوار.

دولت در حال انجام یک بررسی به سودمندی از ماسک در جلوگیری از گسترش عفونت با وجود سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: هیچ مدرکی برای حمایت از خود استفاده توسط عموم مردم.

و کریس Hopson مدیر اجرایی بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان خواسته است تا دولت به مطمئن شوید که تاثیر در بیمارستان از هر گونه تغییر در مشاوره است که به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت.

در بیانیه ای گفت: “مایع دافع ماسک برای سلامت و مراقبت از کارکنان کلیدی برای ایمنی و برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“تامین امنیت عرضه, ماسک, وقتی بزرگ جهانی تقاضا بسیار مهم است. این باید یک عنصر اصلی برای دولت است.

بیشتر از Covid-19

“وجود دارد نیاز به شواهد روشن است که با پوشیدن ماسک همراه با دیگر اقدامات ارائه خواهد شد قابل توجهی مزایای به اندازه کافی به ما را از مستند به طور بالقوه خطر اندازد NHS ماسک عرضه است.”

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

دولت مواجه شده است و تکرار سوال بر کیفیت و عرضه از ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به خط مقدم کادر پزشکی و کارکنان مراقبت.

هفته گذشته وزیر بهداشت مت Hancock گفت که او و همکارانش “نمی خواهد استراحت” تا زمانی که همه سلامت و مراقبت کارگران باید کافی تامین کیت مانند ماسک و دستکش و پیش بند.

کالج سلطنتی Anaesthetists تبدیل شده است آخرین پزشکی اتحادیه به پیشنهاد اعضای آن باید درمان بیماران بدون تجهیزات مناسب.

کالج سلطنتی پرستاری قبلا گفته اعضای آن است که به عنوان آخرین چاره باید آنها حاضر به درمان بیماران مبتلا به COVID-19 اگر آنها داده نشده حق PPE.

که راهنمایی های صادر شده در اوایل این ماه تایید کرد که این ویروس می تواند منتقل شود توسط افرادی که هنوز علامتی اما گفت: “شواهد موجود نشان می دهد که بسیاری از بیماری های منتقل شده توسط علامت آزمایشگاهی مورد تأیید.

“وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که با پوشیدن یک ماسک (اعم از پزشکی و یا انواع دیگر) با افراد سالم در جامعه گسترده تر تنظیم از جمله جامعه جهانی پوشش می تواند به جلوگیری از آنها را از عفونت با ویروس های تنفسی.”

آن هشدار داده است که استفاده از ماسک توسط مردم می تواند ایجاد یک “از امنیت کاذب” و منجر به نادیده گرفتن مردم دیگر اقدامات حفاظتی مانند بهداشت دست و فیزیکی فاصله.

ماسک حتی می تواند یک منبع عفونت زمانی که استفاده نمی شود به درستی که اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>