‘به طور کامل ویران’: کوبه برایانت را می شکند سکوت

از کوبه برایانت می گوید: او رها شده است “به طور کامل ویران” با مرگ NBA افسانه و خود را دختر نوجوان در سقوط یک هلیکوپتر.

لس آنجلس لیکرز قهرمان برایانت و 13 ساله Gianna در میان نه نفر که فوت کرد زمانی که این هواپیما بودند و رفت و آمد در آمد در میان ابر ضخیم را در شهر کالاباساس در کالیفرنیا در روز یکشنبه.

نویسنده و ریخت و در برای بسکتبال آیکون در روز پس از فاجعه و همسرش ونسا شکسته است سکوت او با یک حرکت ادای احترام ارسال شده در کنار خانواده عکس در Instagram.

مشاهده این پست در Instagram

دختران من و من می خواهم برای تشکر از میلیون ها نفر از افرادی که نشان داده ایم حمایت و عشق در طول این وحشتناک زمان. با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز دارید. ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه — شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna — محبت متفکر و فوق العاده پدر و خواهر به ناتالیا Bianka و کاپری. ما نیز ویران برای خانواده هایی که عزیزان خود را در روز یکشنبه و سهم ما در غم و اندوه خود را نزدیک. وجود ندارد به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر. من را به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی. من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه. عشق ما به آنها بی پایان است — و این که می گویند بی اندازه. من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه, آنها را و آنها را برکت دهد. باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن شادی خود را در غم و اندوه و حمایت خود را با ما. ما می پرسند که شما به ما عطا کند احترام و حفظ حریم خصوصی ما نیاز به حرکت به این واقعیت جدید. به افتخار تیم ما Mamba خانواده مارهای زهردار مناطق گرمسیر ورزشی بنیاد راه اندازی MambaOnThree صندوق برای کمک به حمایت از خانواده های دیگر تحت تاثیر این فاجعه است. به کمک لطفا به MambaOnThree.org. بیشتر کوبه و Gianna میراث در ورزش جوانان مراجعه کنید MambaSportsFoundation.org. از شما بسیار سپاسگزارم برای بلند کردن اجسام ما در نماز خود را و برای دوست داشتن کوبه جی جی ناتالیا Bianka کاپری و من. #Mamba #Mambacita #GirlsDad #DaddysGirls #خانواده ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Vanessa برایانت 🦋 (@vanessabryant) در

Vanessa Bryant changed her profile picture to a shot of Kobe and Gianna. Pic: Instagram/@vanessabryant
تصویر: ونسا برایانت خود را تغییر تصویر پروفایل را به یک شات از کوبه و Gianna. عکس: Instagram/@vanessabryant

Mrs برایانت گفت که او و دیگر دختران ناتالیا, 17, Bianka و Capri هفت ماه شد خدا را شکر برای “میلیون ها نفر از افرادی که نشان داده ایم حمایت و عشق در طول این وحشتناک زمان”.

او ادامه داد: “با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز دارید. ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه – شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna – محبت متفکر و فوق العاده پدر و خواهر به ناتالیا Bianka و کاپری.”

Mrs برایانت نیز تغییر مشخصات خود را عکس به یک عکس از همسرش 41 و Gianna های لحظه ای در طول سال 2016 NBA همه ستاره بازی در مرکز هوایی کانادا در تورنتو.

Mrs برایانت افزود: “ما نیز ویران برای خانواده هایی که عزیزان خود را در روز یکشنبه و سهم ما در غم و اندوه خود را نزدیک. وجود ندارد به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر است.”

بیشتر از کوبه برایانت

دیگران کشته شامل Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli همسرش, کری و دختر الهام که بازی در همان تیم بسکتبال به عنوان Gianna و دختران’ مربی کریستینا Mauser.

ABC اخبار خود را به حالت تعليق رئیس ملی خبرنگار مت Gutman پس از او به اشتباه گزارش زنده در هوا که برایانت دیگر دختران نیز کشته در تصادف.

Kobe Bryant in action for the Los Angeles Lakers
تصویر: کوبه برایانت در عمل برای لس آنجلس لیکرز

Mrs برایانت گفت: “من به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی.

“من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه.

“عشق ما به آنها بی پایان است – و این که می گویند بی اندازه. من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه آنها و برکت آنها باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای.

“با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن شادی خود را در غم و اندوه و حمایت خود را با ما. ما می پرسند که شما به ما عطا کند احترام و حفظ حریم خصوصی ما نیاز به حرکت به این واقعیت جدید است.”

Fans have flocked to the Staples Center in Los Angeles to pay their respects
تصویر: طرفداران رفتند به مرکز استیپلز در لس آنجلس برای ادای احترام خود را
People gather in front of a makeshift memorial for former NBA and Los Angeles Lakers player Kobe Bryant and his daughter Gianna Bryant, who were killed with seven others in a helicopter crash on January 26, at LA Live plaza in front of Staples Center in Los Angeles on January 27, 2020. - Federal investigators sifted through the wreckage of the helicopter crash that killed basketball legend Kobe Bryant and eight other people, hoping to find clues to what caused the accident that stunned the world. (Photo by FREDERIC J. BROWN / AFP) (Photo by FREDERIC J. BROWN/AFP via Getty Images)
تصویر: جمع آوری مردم در مقابل موقت یادبود خارج از مرکز استیپلز

Mrs برایانت همچنین اعلام کرد MambaOnThree صندوق برای کمک به حمایت از خانواده های دیگر متاثر از سقوط.

شوهرش رفت و با نام مستعار مامبای سیاه خود را در سراسر جایزه-لادن حرفه ای با لیکرز و همچنین پس از بازنشستگی اش در سال 2016.

برایانت بود پنج بار قهرمانی NBA برنده با 18 NBA All-Star انتخاب و دو مدال طلای المپیک.

زمانی که او بازنشسته لیکرز بازنشسته پیراهن شماره او فرسوده در طول زندگی حرفه ای او – هشت و 24.

Authorities have warned that the recovery and investigation will take time
تصویر: نه همه بدن بازیافت شده از محل سقوط
Emergency workers have been seen removing bodies from the crash site
تصویر: هلیکوپتر رفت و در دامنه کوه

پس از سقوط, مردم, مجله گزارش داد که برایانت و همسر خود را به حال یک پیمان است که آنها هرگز سوار در یک هلی کوپتر با هم و این که ستاره های ورزشی را تنها پرواز صهردرس سرنشین توسط Ara Zobayan.

آقای Zobayan شد خلبان در روز یکشنبه و تا به حال بیش از 8000 ساعت پرواز.

این تحقیقات به دلیل سقوط هلیکوپتر هنوز ادامه دارد اما مقامات گفته اند که خلبان شد, تلاش برای پاک کردن یک لایه از ابر لحظات قبل از هواپیما پایین آمد.

نه همه بدن بازیافت شده و برایانت در میان کسانی که شناسایی شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>