شرکت ها را تغییر زنجیره تامین به دور از چین پس از coronavirus بحران مارک موبیوس پیش بینی

کارگران تولید شلوار جین آبی در Congshin کارخانه نساجی در Xintang استان گوانگدونگ چین.

لوکاس Schifres | گتی ایماژ

شرکت در سراسر جهان خود را تغییر دهد زنجیره تامین به کمتر وابسته به چین در پی coronavirus بحران با توجه به سرمایه گذار به عنوان Mobius.

صحبت کردن با CNBC “نشانه های خیابانی اروپا” در روز سه شنبه Mobius بنیانگذار Mobius شرکای سرمایه گفت: این بیماری همه گیر در حال حاضر باعث تجدید نظر در میان کسب و کار به عنوان آنها به دنبال کاهش عرضه شوک از هر گونه حوادث آینده از مقیاس مشابه.

“بسیاری از خریداران و بسیاری از مردم بسته به زنجیره تامین در چین در حال حاضر با داشتن افکار دوم و آغاز به تنوع در زنجیره تامین خود را به عنوان آنجا که ممکن است نزدیک به خانه,” او گفت:.

Mobius اشاره کرد که در ایالات متحده وجود دارد که “البته” یک اولویت برای شرکت های مستقر در ایالات متحده, و یا در محلی بیشتر بازارهای خارج از کشور مانند مکزیک و یا کانادا.

“اما در پایان روز, من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک تنوع و گوناگونی که در این زنجیره تامین دریافت نقل مکان به مکان هایی مانند ویتنام و بنگلادش و ترکیه و حتی برزیل به طوری که این شرکت ها می تواند متنوع تر عرضه زنجیره ای,” او اضافه شده است.

صحبت کردن با CNBC در دوشنبه تحلیلگر مستقل فریزر Howie همچنین گفت: دولت نگاه خود را به کاهش وابستگی به چین اگر چه او اشاره کرد که “هیچ راهی چین خواهد بود نادیده گرفت.”

در ضمن اين آسیا ریچارد مارتین هفته گذشته گفت که اگر چه تولید کنندگان در صنایع مختلف آغاز شده بود در حال حرکت در عملیات خارج از چین قبل از Covid-19 شیوع این بیماری همه گیر شده است با اضافه کردن “یک ناسیونالیست چرخش” به ملاحظات در سراسر زنجیره تامین بازسازی.

بسیاری از بخش ها از جمله دارویی, کشاورزی و انرژی آمده اند تحت فشار در میان بهداشت جهانی بحران خود را به عنوان تکیه بر اقتصاد مانند چین و محدودیت های بین المللی لجستیک باید وزن در زنجیره تامین.

در همین حال آمریکا قیمت نفت کاهش یافت به عنوان بحران منجر به عرضه outstripping تقاضا باعث وست تگزاس اینترمدیت (WTI) نفت قراردادهای آتی ممکن است برای تحویل به شیرجه رفتن به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ روز دوشنبه.

Mobius گفت CNBC شنبه که بسیاری از بازارهای در حال ظهور خواهد بهره مندی از کالا را در حرکت رو به پایین.

“قیمت نفت که یک افزایش بزرگ برای تعدادی از کشورهای در حال ظهور در بازار کشورهایی مانند هند مانند چین و غیره — کشورهایی که واردات نفت این خبر فوق العاده,” او گفت:. “بنابراین اگر چه آن را برای شرکت های نفتی آن را بزرگ برای برخی از این کشورها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>