شرکت به پرداخت 1000 پوند پاداش به استخدام افراد جوان

شرکت پرداخت خواهد شد 1000 پوند پاداش توسط دولت به استخدام افراد جوان به عنوان کارآموزان صدراعظم اعلام خواهد شد به عنوان بخشی از طرح نجات برای بریتانیا پس از coronavirus بهبود اقتصادی.

در یک شدت مورد پیش بینی “بودجه اضطراری” در چهارشنبه Rishi Sunak پرده یک قایق بزرگ-هزینه های اقدامات با هدف ایجاد هزاران شغل به جای کسانی که از دست رفته در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

پاداش برای کارفرمایان که استخدام افراد جوان به برنامه های آموزشی در خواهد آمد £111m طرح است که پرداخت مستقیم یارانه های دولتی برای مصرف در کارآموزان برای اولین بار.

Chancellor Rishi Sunak
تصویر: صدراعظم Rishi Sunak پرده یک قایق بزرگ-هزینه های اقدامات در روز چهارشنبه

پول در دسترس خواهد بود برای کارآموزان در سن 16 تا 24 خواهد بود و در پوش 10 شغل در هر کارفرما یا £10,000.

کارفرمایان قادر خواهد بود برای تعیین چگونه به صرف 1000 پوند به عنوان طولانی به عنوان آن را به طور مستقیم یا غیر مستقیم منجر به آموزش.

این طرح که در آن هزاران نفر از افراد جوان داده خواهد شد مهارت های لازم برای کار امن خواهد بود بخشی از بزرگترین گسترش کارآموزی کشور تا به حال دیده صدراعظم است که انتظار می رود برای گفتن نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه.

Sky's economics editor Ed Conway dives into the data surrounding the government's latest spending pledge.
£5bn به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

رونمایی طرح خود را برای کمک به پا زدن شروع اقتصاد پس از بوریس جانسون “معامله جدید” سخنرانی هفته گذشته آقای Sunak می گویند او قصد دارد تا به بیشتر از 16 تا 24 ساله “ابزار مورد نیاز برای ورود به دنیای کار”.

بیشتر از Covid-19

دولت نگران است که بسیاری از افرادی که شغل خود را از دست در طول بیماری همه گیر در صنایع از جمله مهمان نوازی که در آن بخش عمده ای از کارکنان زیر 30 و بسیاری از زير 25.

صدراعظم بیانیه این هفته به طور رسمی بودجه وجود دارد و نمی خواهد در این عکس در خارج از 11 خیابان داونینگ با جعبه قرمز, اما از آن خواهد شد یک پاسخ به زیان کار و وخیم پیش بینی بیکاری توده.

به عنوان بخشی از جدید کارآموزی خواهد شد که از شش هفته تا شش ماه به افراد جوان را دریافت خواهد کرد ریاضی, زبان انگلیسی و نوشتن CV آموزش و همچنین به عنوان راهنمایی در مورد آنچه که انتظار می رود در محل کار.

آنها را نیز دریافت خواهد کرد یک کار با کیفیت بالا و قرار دادن 60 تا 90 دقیقه.

شواهد نشان می دهد که سه چهارم از 18 تا 24 ساله که کامل کارآموزی در حرکت به اشتغال و یا ادامه تحصیل در عرض 12 ماه.

گسترش طرح خواهد شد در محل در انگلستان از ماه سپتامبر سال 2020 است.

دولت نیز ارائه خواهد شد £21m به تفویض دولت در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی از طریق بارنت فرمول به طوری که آنها می توانید به دنبال کت و شلوار.

یک کلمبوس منبع گفت: “افراد جوان چشم انداز اشتغال انتظار می رود به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.”

“گسترش کارآموزی خواهد بود بخشی از گسترده تر بسته برای حمایت از افراد جوان و به اطمینان حاصل شود آنها مهارت و آموزش برای رفتن به کیفیت بالا و امن و تحقق اشتغال است.”

اما با توجه به بریتانیا بزرگترین ساخت و ساز تجاری اتحادیه PM قول به “ساخت, ساخت, ساخت” انگلستان به سلامت اقتصادی کار نخواهد کرد مگر اینکه اقدام فوری گرفته شده است برای جلوگیری از یک بحران در مهارت ها و دوره های کارآموزی.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

متحد ادعا می کند یک ترکیب کشنده از کارفرمایان به مدت طولانی بی میلی به سرمایه گذاری در کارآموزان گسترده زوائد آن به دلیل همه گیر و بی میلی به استخدام کسانی که جدید است به احتمال زیاد در نتیجه 20,000 کمتر کارآموزان این پاییز بسیار پایین از 47,284 در انگلستان در سال گذشته است.

“نخست وزیر تعهد به ساخت, ساخت, ساخت’ این کشور راه خروج از این بیماری همه گیر ناشی از بحران نمی خواهد خیلی دور بدون نیروی کار گفت:” متحد دستیار دبیر کل گیل Cartmail.

Matt Hancock says laws may be brought in to enforce Leicester lockdown
Hancock: “ما باید برای ساخت راه ما’

“ساخت دوره آموزش قراردادی است که در خطر سقوط به عنوان اثر پس از همه گیر همین دلیل است که ما در حال تماس در صدراعظم به آن را روشن زمانی که او اعلام کرد برنامه های خود را برای بهبود اقتصاد این هفته آینده که جوان ما کارگران داده خواهد شد یک فرصت شغلی در ساخت و ساز” Ms Cartmail اضافه شده است.

“در حال حاضر برای هر یک با کیفیت خوب, کارآموزی وجود دارد که یک هزار و متقاضیان است. کارگران جوان را به مقیاس بزرگ این کوه پس از آن فقط حق است که آنها باید شانس خود را برای تکمیل کارآموزی و کار را در پایان آموزش خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>