کالج ها می تواند افزایش محبوبیت در میان Covid-19

Coronavirus بحران در حال حاضر در تغییر راه محصول امسال از سالمندان دبیرستان در حال فکر کردن در مورد آموزش عالی است.

و کالج ها در سراسر کشور در حال آماده سازی درآمده است.

“تحت شرایطی خانواده ها ممکن است به نوبه خود به ما به عنوان دروازه فرصت و ما شده ایم آماده” گفت: Michael Baston رئیس جمهور راکلند کالج در راکلند County, New York.

بیشتر از سرمایه گذاری شما:
به عنوان کلاس های درس کالج حرکت آنلاین انتظار نداریم که یک تخفیف شهریه
در اینجا چه باید بکنید اگر شما به طور ناگهانی نمی تواند پرداخت برای کالج در سال آینده
کالج گسترش تصمیم مهلت با توجه به کروناویروس

در میان همه گیر جهانی و تیز رکود اقتصادی دانش آموزان و خانواده ها ممکن است احتمال بیشتری برای انتخاب محلی و کمتر گران مدارس دولتی یا کالج به جای دانشگاه های خصوصی دور از خانه, با توجه به رابرت Franek سردبیر در رئیس پرینستون را نقد و نویسنده کتاب “بهترین 385 کالج.”

به عنوان قیمت می شود در حال رشد در نظر گرفتن 40 درصد از دانش آموزان در حال حاضر گفتند که در کالج و 26 درصد گفته اند که آنها را انتخاب کنید, کالج, با توجه به یک گزارش جداگانه توسط کالج پس انداز بنیاد واشنگتن-بر اساس تحقیقات ،

برای استارت, کالج است به طور قابل توجهی کمتر گران است. در دو سال مدارس دولتی شهریه و هزینه های $3,730 برای 2019-2020 سال تحصیلی با توجه به کالج مدیره. متناوبا در دولت در چهار سال مدارس دولتی شهریه $10,440 و در چهار سال دانشگاه های خصوصی آن طور متوسط $36,880.

“از پس انداز کالج نظر من فکر می کنم این بهترین سرمایه گذاری شما می توانید” خولیو مارتینز مدیر اجرایی کالیفرنیا ScholarShare سرمایه گذاری مدیره گفت: از جامعه ،

از یک پس انداز کالج نظر من فکر می کنم این بهترین سرمایه گذاری شما می توانید.

خولیو مارتینز

مدیر اجرایی ScholarShare سرمایه گذاری مدیره

از لحاظ تاریخی, کالج دیدن هجوم دانش آموزان در طول رکود اقتصادی.

کالج ثبت نام مشخصی در طول رکود اقتصادی گذشته اما به عنوان اقتصاد بهبود یافته است, ثبت نام باید به طور پیوسته کاهش یافته است هر سال با توجه به مارتا پرهام معاون ارشد رئیس جمهور روابط عمومی انجمن آمریکایی کالج.

هنوز هم این مدارس به خوبی مناسب برای انطباق با چنین نوسانات, او گفت:. “کالج اغلب به نام بر اجرای اقدامات بسیار نیرومند به جای به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان آنها می توانند.”

این زمان اضافه می شوند وجود دارد انگیزه است که می تواند در قرعه کشی و حتی بیشتر دانش آموزان که ممکن است می خواهید به مسافرت و یا زندگی در یک خوابگاه در میان یک بحران بهداشت عمومی.

Simonkr | گتی ایماژ

یک برنامه دو ساله است نه لزوما یک جایگزین برای چهار سال مدرک. به طور فزاینده دانش آموزان از کالج به چهار سال مدرسه.

“این یک راه بد برای دست کشیدن از دروازه دوره به طور معمول 101-نوع کلاس” گفت: Thomas Brock, مدیر, جامعه, دانشگاه, مرکز تحقیقات و یا CCRC.

امروز حدود نیمی از لیسانس بگیر شروع تحصیلات خود را در کالج با توجه به داده ها از ملی دانشجویی تهاتری مرکز تحقیقات.

حداقل 30 متحده باید سیاست هایی که تضمین می کند که دانشجویان با مدرک دیپلم می سپس انتقال به چهار سال در مدرسه به عنوان یک تازه وارد.

“بنابراین بسیاری از کالج ها و دولت ها ارائه مسیرهای از کالج به چهار سال مدارس” پرهام گفت.

در عین حال جامعه و دانشگاه باید تلاش کند نرخ تکمیل و ننگ بودن صرفا مجدد گزینه ای برای دانش آموزان با چند گزینه های دیگر.

اگر چه از اتمام نرخ در حال افزایش هنوز تنها در حدود 40 درصد از دانش آموزانی که شروع در دو سال مدرسه پایان این برنامه در شش سال ملی دانشجویی تهاتری مرکز تحقیقات یافت.

در مقایسه 67 درصد از دانش آموزان که matriculated در چهار سال دانشگاه دولتی تکمیل مدرک خود را ظرف شش سال است. نرخ شروع به پریدن کرد و به حدود 77 درصد برای کسانی که از آغاز در چهار سال مدارس خصوصی.

خرید اینترنتی از Covid-19 می تواند تغییر که Baston گفت.

“این بیماری همه گیر خواهد شد و همچنین کمک به مردم برای تشخیص و حتی بیشتر است که ما ماندگار مسیر است.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>