قیمت قهوه رالی به عنوان coronavirus دیدن مستندات مصرف کنندگان caffeinate در خانه

ژاکلین هریت | گتی ایماژ

قیمت قهوه بسیج بیش از ماه گذشته به عنوان جهانی مستندات سوخت وحشت خرید توسط کسانی که در خانه گیر کرده به دنبال یک تعمیر کافئین اما چشم انداز برای کالا است که به دور از روشن است.

معیار نیویورک قهوه عربیکا آتی ممکن است برای تحویل به دست آورده اند 15 درصد بیش از ماه گذشته به تجارت در اطراف $1.20 هر پوند پنج شنبه.

یک قرارداد آتی است که یک توافق برای خرید یا فروش یک دارایی در این مورد قهوه — برای تنظیم قیمت در یک نقطه خاص در آینده است. آن را نشان می دهد آنچه که مردم انتظار آینده قیمت قهوه به شود.

حرکت اخیر بالاتر می آید پس از فرار چند ماه برای قیمت قهوه که آمار 2020 کم در حدود 97 سنت در هر پوند در فوریه 5, به عنوان نوسان بازارهای سهام منعکس وحشت گسترده در مورد کوروناویروس. اما قیمت ها پس از bounced بازگشت و در 25 مارس آتی قهوه آمار 1.29 دلار افزایش 30% از مه نقطه کم است.

وحشت خرید

تقاضای مصرف کننده برای قهوه نمی شود با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس کمک کرده است که برای بلند کردن قیمت کالا Maximillian Copestake و استیو پولارد از کارگزار Marex Spectron گفت CNBC چهارشنبه.

“برای بسیاری از دیگر کالاها مانند فلزات یا نفت وجود دارد قطعا کاهش تقاضا — که نه مورد با قهوه” Copestake, مدیر اجرایی, اروپایی, قهوه, فروش گفت: در یک تماس. “تاپیک فقط شده یک تغییر از یک نوع مصرف خود را به دیگری — از خارج از خانه به در خانه مصرف است.”

فعالیت های تجاری فروش عمدتا خارج از خانه مصرف – تهیه کسب و کار مانند کافی شاپ ها, کافه ها و رستوران ها – شاهد “قابل توجه و مهم” آمار در تمام مناطق با توجه به Copestake.

اما کسانی که فروش عمدتا از طریق سوپر مارکت ها برای مردم به نوشیدن در خانه شاهد افزایش تقاضا به عنوان گسترده مستند اقدامات سوار وحشت خرید.

“مردم در حال پر کردن خود کابینت و نگه داشتن آنها را کامل به طوری که آنها در حال ادامه به بیرون رفتن و خرید” Copestake گفت CNBC. “طوری شده است وجود دارد یک تغییر بزرگ و دور از خارج از خانه مصرف به سمت در خانه مصرف است.”

مصرف کنندگان انباشت مواد غذایی نیز کمک به درایو یک شبکه افزایش تقاضا و متعاقبا در قهوه برشته با توجه Copestake و قهوه تحلیلگر Pollard.

زنجیره تامین مختل

در سمت عرضه مستندات بودند تأثیر فرایند گرفتن قهوه به مصرف کنندگان Copestake گفت: اما این محصول هنوز در حال تحویل در نهایت.

“از آنجا که قهوه یک ماده غذایی حتی اگر یک کشور است که در مستند افراد مشغول به کار در زنجیره تامین هستند تلقی می شود ضروری کارگران,” او گفت:. “بنابراین از منظر حقوقی همه در زنجیره تامین می تواند ادامه کار را می توانید در ادامه چیدن قهوه, فرز, قهوه, پردازش, آن, آن را بسته بندی و حمل و نقل آن است.”

مسیرهای حمل و نقل نیز شده بود مختل همیشه از شیوع کروناویروس منجر به مستندات در چین که در آن شیوع آغاز شد و در پایان 2019. و Copestake و Pollard هشدار داد که حمل و نقل و مسائل ممکن است بیشتر از یک مشکل در دراز مدت است.

“داده ها نشان می دهد که اگر شما نیاز به قهوه شما می توانید قهوه را. اما این عقب مانده داده هر چند که ممکن است مورد بوده است تا در هفته گذشته آن را ممکن است تغییر در رفتن به جلو” گفتند.

قوی دلار

وجود دارد دیگر عوامل موثر بر قیمت بیش از حد.

Copestake و Pollard گفت که تا کنون در طول زمان قهوه سال که به پایان می رسد در ماه سپتامبر – قوی دلار نگه داشته بود یک درب در قیمت به عنوان کشاورزان در کشورهایی مانند برزیل شد بیشتر مایل به فروش سهام با توجه به نرخ ارز.

“بنابراین شما باید یک وضعیت با قراردادهای آتی (قیمت) بالا میاد و ارز خود را مستهلک و آنها (برزیل کشاورزان) در نظر گرفتن مزیت های فروش رو به جلو برای تحویل” گفتند.

این 2019/2020 قهوه سال بود در کسری که آن را به تولید و سهام آنها اشاره شد با سهام از سال قبل – که در مازاد بودن استفاده می شود.

“در حال حاضر به عنوان ما به پایان سال کسری بودجه آشکار می شود و قیمت در حال حرکت به بالاتر” گفتند.

چشم انداز قیمت

با توجه به Copestake و Pollard آن را “بسیار باز به بحث” چه چیزی می تواند اتفاق می افتد به قیمت قهوه پس از coronavirus بحران گذشته بود و مستندات برداشته شد.

“آیا تمام مصرف آن را از دست داده و از مردم رفتن به استارباکس یا نه بیرون رفتن برای یک وعده غذایی و داشتن یک قهوه پس از آن جبران خواهد شد معادل افزایش در مصرف در خانه ما نمی دانم” گفتند.

“و در برخی از نقطه مصرف کنندگان شروع خواهد شد تهی خود را در سهام و نه بیرون رفتن برای خرید در سوپر مارکت. ما در حال فکر کردن به احتمال زیاد خواهد شد در برخی از نقطه در 2020/2021 سال – به طوری که تقاضای اضافی ما شاهد در حال حاضر احتمالا رها کردن بازار در سال آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>