کوکائین, جواهرات و اشیای قیمتی و £13m سرعت ثبت شده کشف و ضبط و پس از حمله به مجتمع حمل و نقل ون ‘مخفی کردن جعبه

برخی از لندن “خطرناک ترین جنایتکاران” دستگیر شده اند و جواهرات کوکائین و £13m سرعت ثبت شده در پول نقد کشف و ضبط و پس از ساخته شده “پنهان” کشف شد کامیون های حمل و نقل توسط پلیس مت.

افسران یافت سه پنهان کردن جعبه در وسایل نقلیه مورد استفاده توسط مظنونان به عنوان بخشی از یک عملیات که زور می گوید: یکی از بزرگترین آن به مقابله جدی و سازمان یافته جرم و جنایت در پایتخت.

دو تا از این جعبه شبیه یک ژنراتور برق جعبه پلیس گفت: “که شما ممکن است در پشت هر کاسب ون و تحت پوشش قرار گرفتند ابزار و تجهیزات ساختمان”.

High-value watches, jewellery and two kilos of cocaine seized as part of one of the Met Police's largest operations to tackle serious and organised crime were found in specially-built “hides” concealed in vehicles
تصویر: پیچیده ‘پنهان’ به ترتيب در سه وانت حمل و نقل
High-value watches, jewellery and two kilos of cocaine seized as part of one of the Met’s largest operations to tackle serious and organised crime were found in specially-built “hides” concealed in vehicles

یک سوم پنهان ساخته شده بود به کف عقب ون و باز توسط کنترل از راه دور.

به زور گفت: باز کردن جعبه درگیر یک “مجتمع” روش – آنها برای اولین بار بود که طراحی شده تا با استفاده از یک ترانسفورماتور برق دستگاه با یک ویژه ساخته شده fob کلیدی مورد نیاز برای شرکت قفل هیدرولیک داخل.

جزئیات بیشتر از تعداد بازداشت شده اند منتشر شد.

معاون کمیسر گراهام McNulty گفت: “مجرمان رفتن به طول های بزرگ برای پنهان کردن مواد مخدر و سلاح و درآمد حاصل از جنایات خود را.

بیشتر از لندن

“افسران به طور منظم برخورد پنهان در وسایل نقلیه و در خواص – برخی از اساسی هستند و برخی از آنها مخصوص ساخته شده در هزینه های قابل توجهی برای ذخیره کردن دور شواهد و غیر قانونی سود.

“افسران ما به طور غریزی به دنبال شواهد در مکان شما نمی فکر می کنم به نگاه و دانش و تخصص به دست آوردن دسترسی به حتی بیشتر پیچیده و پنهان با پیچیده قفل ساز.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“این مردم فکر می کنند ثروت خود را نجس است و تنها انگیزه برای افراد دخیل در جرایم سازمان یافته جدی پول است.

“همین دلیل است که به عنوان بخشی از این تحقیقات ما را به نگاه از نزدیک در امور مالی خود و استفاده از تمام منابع و قوانین موجود به ما همه چیز را آنها به دست آمده با استفاده از جنایی وجوه از آنها دور و آنها را به عدالت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>