از بنیانگذاران یک جایگزین برای Infinite می گوید شرکت او هرگز قبول سرمایه گذاری چینی

سرخپوستان گشت و گذار در اینترنت بر روی تلفن های خود را در رایگان منطقه از Wi-Fi در داخل و حومه, ایستگاه قطار در بمبئی در آگوست 22, 2016.

Indranil موکرجی | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

هند اخیر حرکت به ممنوعیت ده ها تن از برنامه های موبایل در زمینه امنیت پیدا کرده است به نفع میان محلی شروع یو پی اس در برخی از آنها دیده می شود افزایش کاربران است.

یکی از آنها یک فرم کوتاه تصویری به اشتراک گذاری برنامه به نام Chingari که عبور از 10 میلیون دانلود در آندروید, بازی فروشگاه, در کمتر از یک ماه. آن است که دیده می شود به عنوان یکی از جایگزین محلی به Infinite که بیش از 200 میلیون کاربر در هند و متعلق به پکن بر اساس ByteDance.

Chingari بنیانگذاران Sumit Ghosh است که رئیس محصول افسر گفت: راه اندازی در روند بسته شدن یک 10 میلیون دلار سری بودجه گرد هفته آینده برای مقابله با رشد سریع کاربران در بیش از یک دوره کوتاه از زمان. آن زیرساخت فنی به کار گرفته شده است توسط Amazon Web Services, او گفت:.

“ما خواهد بود با بسته شدن آن تا پایان هفته آینده و اعلام آن تا پایان این ماه است. ما به خوبی با حروف بزرگ” Ghosh گفت: در CNBC “و نشانه های آسیا.” او کاهش یافته است به افشای ارزیابی اما توصیف آن به عنوان “مناسب و معقول ارزیابی از نظر شبکه های اجتماعی بیرون آمدن از هند است.”

Ghosh اعلام شرکت خود را نمی خواهد به دنبال کمک های مالی از سرمایه گذاران چینی.

“هیچ چینی, پول چینی, شرکت های پول … هیچ چینی مستقیم یا غیر مستقیم پول در Chingari تا کنون. نه در حال حاضر,” او گفت: “این خواهد بود که جهانی (سرمایه گذاری ها) عامل خارج از آمریکا یا انگلیس – وجود دارد مقدار زیادی از پول جهانی در دسترس بنابراین قطعا هیچ چینی پول است.”

دیگر محلی تصویری-اشتراک گذاری برنامه های مشابه به Infinite از جمله Roposo نیز در محبوبیت به دست آورده است, به گزارش رویترز.

داده ها نگرانی های حریم خصوصی

هفته گذشته نخست وزیر نارندرا دولت ممنوع 59 چینی نرم افزار موبایل با استناد به امنیت و نگرانی های حریم خصوصی. حرکت از New Delhi آمد و پس از یک خشونت مرز زد و خورد با چین بالا در هیمالیا چپ 20 سربازان هندی کشته و soured احساسات عمومی.

هند در حال حاضر دارای یک جامع حفاظت از اطلاعات شخصی است که لایحه مورد بحث در نشست مشترک کمیته پارلمانی.

برای مطمئن شود, هفته گذشته ممنوعیت را شامل نمی شود شرکت های محلی که با دریافت سرمایه گذاری از شرکت های چینی اما نه متعلق به آنها است.

منتقدان نگرانی بیش از اطلاعات شخصی جمع آوری شده از طریق نرم افزار که متعلق به شرکت های چینی. تحت پکن جاسوسی و امنیت ملی قوانین این شرکت ها مورد نیاز خواهد بود برای به دست برخی از اطلاعات به دولت اگر آن را پرسید.

گام در مسیر درست

بسیاری از شرکت های محلی در هند فن آوری فضایی اغلب در تلاش برای تسلط گسترده خود را در صفحه اصلی بازار در دو جبهه: آنها معمولا به رقابت با بزرگتر جهانی بازیکنان مانند Facebook و آمازون و همچنین ادعا در برابر مارک های چینی که می توانید آنها را ضرب و شتم در قیمت.

برای مثال سازندگان گوشی های هوشمند هند را فشرده شده در بازار با ظهور رقبای چینی خود را که در تولید با کیفیت بالا و همراه و فروش آنها را در قیمت مقرون به صرفه تر از امثال سامسونگ و اپل. امروز چهار نفر از این پنج گوشی سازندگان در هند شرکت های چینی.

“هنگامی که شما یک بازار که در آن شما رشد بسیار بزرگ آن را بسیار آسان برای رسیدن به کشورهای دیگر و عرضه بیش از حد این کشورها با محصولات و به طور قابل توجهی پایین تر از قیمت و احتمالا از بین بردن اکوسیستم محلی,” کاوین Bharti Mittal, موسس و مدیر عامل شرکت بهره گفت: “نشانه های خیابانی آسیا” در روز سه شنبه.

رسانه های اجتماعی برنامه است که یک ارزیابی بیش از 1 میلیارد دلار تعداد Tencent به عنوان یک سرمایه گذار.

“این خوب است برای دیدن هند قرار دادن هند ، و آن را در مورد زمان. من هیجان زده هستم – i’m not the only one” میتال گفت.

او گفت: مودی ابتکار اعلام کرد در ماه مه به هند بیشتر متکی به این است که یک گام در مسیر درست است.

“برای هند به رشد اقتصاد ما نیاز به یک بسیار قوی پر رونق محلی میباشد. آن را نه فقط در فضای اینترنت. ما باید به رونق تولید و صنعت رونق صنعت داروسازی,” Mittal اضافه شده است.

تصحیح: در این مقاله به روز شده است تا منعکس کننده نام و نام صحیح از رسانه های اجتماعی شرکت بهره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>