برفدانه مدیر عامل فرانک Slootman راست آدرس این تیم در یک دست نشست.

حسن نیت ارائه میدهد از برف ریزه

برف ریزه های یک توسعه دهنده از ابر مبتنی بر تکنولوژی برای ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل داده ها در حال حاضر به ارزش $12.4 میلیارد, و آن را یکی از با ارزش ترین شرکت های سرمایه گذاری حمایت در دره سیلیکون.

Salesforce شرکت سرمایه گذاری بازوی پیوست Dragoneer گروه سرمایه گذاری در $479 میلیون تامین مالی, دور, برف ریزه در بیانیه ای گفت. این سرمایه باید در مفید آمده است به عنوان برف ریزه در ابر زیرساخت ارائه دهندگان آمازون, مایکروسافت و گوگل است.

دخالت Salesforce که سرمایه گذاری در چندین شرکت دیگر شرکت های نرم افزاری که رفت و عمومی در سال های اخیر کمک خواهد کرد, برف ریزه با آن “استراتژی محتوا” گفت: مدیر عامل فرانک Slootman که در زمان ابر نرم افزار فروشنده ServiceNow عمومی در سال 2012. Salesforce خانه های مشتریان اطلاعات مشتریان و همه این اطلاعات را می توان در ترکیب با داده های ذخیره شده در داخل برف ریزه و سپس فرستاده شده به یک سرویس مانند تابلو (متعلق به Salesforce) برای تجسم.

او گفت: برف ریزه احتمالا گرفته شده 2,500 مشتریان از خدمات وب سایت آمازون’ انتقال به سرخ داده انبارداری خدمات. آنها عبارتند از: Adobe, Instacart, Deliveroo و Strava, او گفت:.

“ما حتی نمی وجود دارد به عنوان یک شرکت اگر ما نیست که هر روز هفته” Slootman گفت. AWS کاهش یافته است به نظر.

به عنوان یک نتیجه از همکاری با Salesforce از اطلاعات است که شرکت خدمات ابر نمی خواهد نیاز به حتی یک کلیک برای یک مشتری شروع به استفاده از برف ریزه.

“آن را فقط جادویی نشان می دهد. آن را بسیار سرد” Slootman گفت.

این بودجه جدید دور بیش از سه برابر برف ریزه ارزش گذاری از $3.9 میلیارد دلار در آن قبل از تامین مالی در سال 2018 است. Slootman گفت: شرکت لمس نمی $450 میلیون آن مطرح در آن دور. او گفت که این شرکت نیست سودآور در یک شبکه پایه و اساس در بخشی به دلیل انبار مبتنی بر جبران خسارت.

آن را “طول می کشد در حالی که کاملا” برای عبور از آن خط از سودآوری است.

Slootman گفت CNBC در ماه دسامبر که او در حال آماده شدن این شرکت برای رفتن اما نمی باید یک جدول زمانی قطعی است و برخی از نگرانی در مورد سال 2020 به دلیل انتخابات ریاست جمهوری است.

“ما باید مقیاس و سرعت به بیرون رفتن اما ما در حال مرتب کردن بر اساس از انتظار برای زمان مناسب,” او گفت:. “هنگامی که ما از رفتن من می خواهم به و ما می خواهیم به در حال حاضر این شرکت در بهترین شکل ممکن است, شما می دانید, به جای سعی کنید به عجله آن است.”

این بودجه جدید دور می ریزه یک استخر بزرگ از پول نقد. اما Slootman نیست گفت: اگر شرکت می خواهد برای یک سنتی IPO یا مستقیم, لیست آن را برف ریزه عمومی بدون در آوردن سرمایه اضافی.

“ما نیاز به آماده سازی شرکت برای یک مسیر به موجب آن ما باید سرمایه گذاران است که می تواند خود را چند میلیارد دلاری مواضع و خود آنها را برای 10 سال دیگر و بر روی ثبت نام در یک سفر” Slootman گفت.

برفدانه تاسیس شد در سال 2012 است و در شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا. Slootman جایگزین سابق مایکروسافت اجرایی Bob Muglia به عنوان مدیر عامل در ماه مه.

تماشا کنید: برف ریزه مدیر عامل شرکت در دره سیلیکون ارزیابی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de