محاسبات ابری رباتیک اوراق قرضه: ETF رهبران صنعت بحث 2020 بالا تم

2020 می تواند یک بنر سال برای ارز داد و ستد وجوه است.

با ETFs در جذب بیش از $73 میلیارد دلار از جریان از Feb. 7 با توجه به ETF.com در این سال شکل دادن به یک مقاومت قوی برای این صنعت به خصوص با ظهور موضوعی ETFs.

به عنوان صنعت گسترش می یابد و مشاوران مالی بیشتر به راحتی در آغوش ETFs به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری ماندگار چشم انداز موضوعی وجوه بهبود ETF مدیران گفت: CNBC “ETF لبه” در هفته گذشته.

“یکی از داغترین موضوعات در حال حاضر محاسبات ابری” گفت: Jay Jacobs رئیس تحقیقات و استراتژی جهانی X ETFs. “و شما لازم نیست برای گوش دادن به ما. آنچه در نگاه بزرگ شرکت های فن آوری در حال صحبت کردن در مورد در درآمد خود را.”

“AWS است بیشتر از آنچه که آمازون با تمرکز بر. آی بی ام است که جای خود را به مدیر عامل با سر خود ابر واحد. مایکروسافت ؟ همه آنها می خواهند به بحث در مورد لاجوردی و 60 درصد رشد درآمد. [حروف] در حال حاضر شکستن خود را ابر درآمد از بقیه درآمد خود را گزارش” جاکوبز گفت. “این یک موضوع است که نه تنها آینده از ETF صنعت. این است که از بخش فن آوری گفت: “رشد ما در حال رفتن به آمده از محاسبات ابری.'”

جهانی X capitalizes در این موضوع با آن محاسبات ابری ETF (CLOU) که تعداد سهام Shopify, Paycom, Paylocity و Zscaler میان بالای آن منابع. در حالی که سهام عملکرد نمی کند به طور مستقیم مرتبط به جریان, CLOU صعود به بیش از 15.5% سال تا به امروز و تا به حال حدود 476 میلیون دلار در دارایی های خالص که از جمعه.

“ما به عمد نوع کج قرار گرفتن در معرض از ETF به دور از آمازون و به دور از گوگل به خاطر آنها واقعا خالص در cloud-computing فضا” جاکوبز گفت. “ما شیب آن بیشتر نسبت به کسانی که خالص-بازی نرم افزار به عنوان یک سرویس از شرکت هایی که در حال ساخته شده است را از طریق ابر و اعمال نفوذ است که فن آوری است.”

که مهم رشد محور در محدوده زمانی معین-درآمد کسب و کار نیز در حال حاضر در رباتیک و هوش مصنوعی فضایی که جهانی X ردیابی است با یکی دیگر از مضمون آن ETFs در: رباتیک و هوش مصنوعی ETF (BOTZ).

با کارت گرافیک Nvidia, اروپایی, اتوماسیون شرکت ABB و بصری فولاد ساخت تا برخی از ETF بزرگترین وزن, BOTZ می دهد سرمایه گذاران یک راه برای خرید به یک موضوع می دانند که گرفتن نگه دارید اما ممکن است احساس همه بیش از حد آشنا جاکوبز گفت. که صندوق است تا بیش از 3% در سال به تاریخ و تا به حال بیش از 1.5 میلیارد دلار در دارایی های خالص که از جمعه.

“من فکر می کنم این است که بصری با سرمایه گذاران است. آنها که اتوماسیون بیشتر و قدرتمند است که شرکت در حال سرمایه گذاری در رباتیک آنها در حال سرمایه گذاری در آوردن در هوش مصنوعی سیستم های, اما آنها واقعا نمی دانند که در آن برای شروع است. که بزرگ رباتیک شرکت ؟ ” او گفت:. “آنها نمی … دانش مشترک برای سرمایه گذاران ایالات متحده. ETF من فکر می کنم یک مثال کامل از دادن مردم است که قرار گرفتن در معرض این شرکت بهترین موقعیت در فضا.”

اما در جهانی که در آن X است که شاهد جریان به جدید و آینده بودجه iShares و دیگر صادر کنندگان در حال دیدن قدرت در طولانی زندگی می کردند ،

“ما اعتقاد داریم نرخ اقامت کمتر” آرماندو Senra رئیس iShares آمریکا در بلکراک گفت: در همان “ETF لبه” ، “به همین دلیل ما نیز توصیه های در حال ظهور بازار بدهی [و] عملکرد بالا به عنوان یک راه را انتخاب کنید تا در عملکرد دوباره چون ما یک نسیم-سازنده مشاهده ریسک بازار. آنچه من می خواهم بگویم این است … با درآمد ثابت ETFs در چه می بینید آیا جایگزینی اوراق قرضه با درآمد ثابت ETFs.”

بیش از نیمی از 2019 خالص ETF جریان رفت و به Etf با درآمد ثابت است که رشد کرده است به یک تریلیون دلار بخشی از بازار به طور کلی. Senra گفت: “ETF لبه” در ماه سپتامبر که $1 تریلیون دلار در درآمد ثابت ETFs می تواند در پنج سال آینده.

اد روزنبرگ رئیس ETFs و معاون ارشد در تركيه گفت: در همان مصاحبه که با عجله به این نوع از بودجه است که به سادگی یک تابع از ETFs در “به دست آوردن شتاب.”

“به عنوان چشم انداز تغییرات و مشاوران می خواهید بیشتر و بیشتر ETFs در آنها در حال رفتن به نگاه به نسخه های مختلف آن است که آیا موضوعی و یا اینکه آیا آن را پایه. آنها در حال رفتن به می آیند بیشتر به بازی” روزنبرگ گفت. “ما هرگز به شروع که من دیده ام و کاملا رک و پوست کنده آن را مانند به نظر می رسد می تواند در یک سال بزرگ برای همه ما و من فکر می کنم که می گوید زیادی برای آن ETFs نه تنها از آمد اما جایی که آنها به رهبری است.”

CLOU صعود کمتر از 1% در شنبه تجاری. BOTZ از دست داده و بیش از 1٪.

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>