بستگان نزدیک اجازه داده می شود به بازدید از مرگ عزیزان ‘هر کجا که ممکن است’

خانواده ها با عزیزان در حال مرگ با کروناویروس باید مجاز به می گویند نهایی خداحافظی به بستگان خود به وزیر بهداشت گفته است.

مت Hancock اعلام کرد روش های جدید به طوری که “هر کجا که ممکن است” بستگان نزدیک خواهد بود با توجه به “فرصتی برای خداحافظی” به عزیزان مرگ با COVID-19بیماری ناشی از کوروناویروس.

او گفت: “مایل بود با کسی که شما را دوست دارم در پایان زندگی خود را یکی از عمیق ترین غرایز انسانی” و اضافه کرد که او گریستم در گزارش 13-year-old اسماعیل محمد عبدالوهاباز Brixton در جنوب لندن در حال مرگ بدون پدر و مادر در بالین او.

Care home and COVID-19 outbreaks
عدم آزمایش قرار می دهد ‘آسیب پذیر و در معرض خطر’

تشییع جنازه او رفتم جلو بدون مادر و خواهر و برادر پس از دو تا از آنها را توسعه علائم.

آقای Hancock گفت: “من خوشحالم که می گویند که کار با بهداشت عمومی انگلستان, مراقبت بخش و بسیاری دیگر ما معرفی روش های جدید بنابراین ما می توانیم محدود کردن خطر عفونت در حالی که در هر کجا که ممکن است به مردم نزدیک ترین عزیزان فرصتی برای خداحافظی.”

به وزیر بهداشت همچنین گفت که وزرای شد ساخت “شفاف” است که آن را غیر قابل قبول است برای پیشرفته برنامه های مراقبت – از جمله نه زنده سفارشات – به کار گرفته می شود در یک پتو شیوه ای برای هر گروه از مردم است.

“این همیشه باید یک شخصی فرآیند آن را به عنوان همیشه بوده است,” او گفت:.

بیشتر از Covid-19

در ضمن ترس در حال رشد است که صدها نفر از مردم در حال مرگ هستند با کروناویروس در مراقبت از خانه اما نه شامل شدن در روزانه دولت به روز رسانی.

بریتانیا بزرگترین خانه مراقبت اپراتور C-One نشان داد که دو سوم از آن خانه ها آسیب دیده اند و بیش از 300 نفر کشته شده اند در آنها است.

مراقبت انگلستان گفت شده اند وجود دارد هزاران نفر از موارد و مرگ و میر در خانه آن را نشان دهنده.

The care assistants' devotion to residents and duty to care is often beyond question
خانه مراقبت کارکنان ترس بیش از حد به کار

آزمون در حال حاضر شده است متعهد به همه کسانی که به آنها نیاز دارید در مراقبت از خانه – از جمله کارکنان و ساکنان با مراقبت با کیفیت کمیسیون متهم با هماهنگی خواهد کرد که آنها را دریافت کنید و هنگامی که.

در حال حاضر دولت روزانه مرگ و میر به روز رسانی تنها شامل بیمارانی که مرگ پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در بیمارستان است.

در آخرین به روز رسانی در چهارشنبه وزارت بهداشت گفت: یکی دیگر از 761 بیماران با COVID-19 کشته در انگلستان بیمارستان در نظر گرفتن مجموع به 12,868.

در میان ادعاهای دولت است که در مقابله با یک “بحران رو به رشد” در مراقبت از خانه آقای Hancock مجموعه ای از یک بسته از اقدامات با هدف مبارزه با گسترش ویروس در مراقبت اجتماعی تنظیمات.

این شامل افزایش تست و بهبود دسترسی به تجهیزات حفاظتی از طریق یک شبکه عرضه از “مقیاس بی سابقه ای”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

به وزیر بهداشت همچنین با رد پیشنهادات است که زندگی افراد جوان بوده و دارای اولویت در هزینه از کسانی که در مراقبت از خانه و مردم مرده بود بی ارزش.

اما انگلستان معاون مشاور علمی خانم آنجلا مک لین گفت “سوال بزرگ” در مورد چگونه برای محافظت از خانه های مراقبت که در آن وجود دارد نشده است موارد COVID-19.

آقای Hancock همچنین اعلام کرد جدید “تک با نام تجاری” با یک نشان برای مراقبت از کارگران که او گفت: ممکن است کمک به آنها دسترسی مشابه مزایا به کارکنان بیمه خدمات درمانی.

“این نشان خواهد بود یک نشان افتخار در حس بسیار واقعی اجازه می دهد مراقبت اجتماعی کارکنان با افتخار و علنا خود را شناسایی و, فقط مانند بیمه خدمات درمانی کارکنان انجام با آن مشهور آبی و سفید آرم” به وزیر بهداشت گفت.

Funeral director Daniel Devall said his staff are attending an increase in deaths
مدیر مراسم تشییع جنازه در دست زدن به COVID-19 بحران

“من می دانم که بسیاری از کسب و کار می خواهد به ارائه همان شناخت و مزایای به عنوان آنها را زیبا به بیمه خدمات درمانی است.”

آقای Hancock گفت: سوپر مارکت ها خواسته شده است به مراقبت از کارگران همان اولویت دسترسی به فروشگاه خود را به عنوان بیمه خدمات درمانی کارکنان.

ریحانه اعظم ملی افسر GMB اتحادیه گفت: “ما مراقبت از کارگران نیاز به بیش از یک نشان و یک پت در سر خود را به تعریف ارزش خود را به نقش در جامعه است.

“آنها نیاز به تجهیزات حفاظتی و تست در خط مقدم در حال حاضر برای حفاظت از زندگی خود را.”

یکی از انتقادات از دولت در هفته های اخیر شده است در اطراف سطح تست – اما وزیر بهداشت گفت: انگلستان در حال حاضر “تست به طور منظم کارکنان بیمه خدمات درمانی در سراسر هیئت مدیره” از آخر هفته گذشته.

چه درس هایی می تواند ما را از کره جنوبی?

او افزود: “ما شروع کرده اند و همچنین تست مراقبت اجتماعی کارکنان 4,100 مراقبت اجتماعی کارکنان در حال حاضر به آن اشاره شده است برای آزمایش.”

پروفسور کریس Whitty, انگلستان افسر ارشد پزشکی گفت: در همان جلسه که COVID-19 تلفات ممکن است افزایش یابد بعد از این هفته اما او فکر می کند بریتانیا است که “احتمالا” رسیدن به اوج شیوع.

و خانم آنجلا وجود دارد گفت: در ادامه شواهدی وجود دارد که اجتماعی فاصله اقدامات معرفی شده برای متوقف کردن گسترش ویروس داشتن یک تاثیر است.

او گفت: تعداد موارد افراد آزمایش مثبت برای coronavirus به حال افزایش یافته است در دو هفته گذشته اضافه کرد: “من یک مسطح منحنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>