نزدیک بارها و مغازه ها قبل از مدارس در هر مستندات کودکان کمیسر می گوید

کودکان را باید در “در قلب” از آینده مستند طرح ها و مدارس همگانی بیش از میخانه ها و مغازه های کودکان کمیسر انگلستان گفته است.

به عنوان مدارس در انگلستان و ولز آماده سازی برای بازگشایی ماه آینده آن لنگفیلد هشدار داد جوانان بودند بیش از حد اغلب “یک چاره اندیشی موقت” در طول اولین – و زمان – coronavirus مستند.

اما نگه داشتن مدارس باز واقعا باید “اولویت مطلق” و آنها باید “برای اولین بار به باز کردن آخرین, به,” او نوشت: در یک جلسه توجیهی کاغذ.

بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر باید همراه با پوشش تست-ردیابی-منزوی کردن استراتژی برای جلوگیری از موج دوم COVID-19 بعد از این سال جدید مدلسازی مطالعه پیشنهاد کرده است.

تست سریع از دانش آموزان و معلمان باید اجازه می دهد هر گونه تایید coronavirus موارد و تماس نزدیک برای جدا شود بدون اینکه لزوما نیاز به ارسال کل کلاس یا گروه در سال صفحه اصلی.

Ms لنگفیلد گفت: “زمانی که تنها یک مقدار محدود از تعامل اجتماعی امکان پذیر است, این مبلغ به حساب توسط آموزش و پرورش باید حفاظت — در هزینه از بخش های دیگر/فعالیت.”

کاهش انتقال coronavirus در جامعه بسیار مهم است, او نوشت: “اما نباید آن را به طور خودکار فرض بر این است که این نیاز به بسته شدن مدارس – به جز به عنوان آخرین چاره”.

بیشتر از Covid-19

هر چند مدارس باز نگه داشته برای فرزندان کارگران مشاغل کلیدی و آسیب پذیر دانش آموزان او افزود: بیش از حد تعداد کمی از کودکان رفت.

“کسانی که در مدارس آن را به عقب بیشتر کودکان قبل از تعطیلات تابستان اغلب کلاس ها تنها نیمه پر. که باید تغییر در سپتامبر” او هشدار داد.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Ms لنگفیلد گفت: کودکان آسیب پذیر باید تغییر نام “اولویت کودکان” و تلاش هماهنگ باید برای کار با این خانواده ها به افزایش کودک حضور و غیاب.

علاوه بر این وزیران باید بیشتر لپ تاپ های موجود برای امکان افزایش در آموزش آنلاین, او گفت:.

این کمیسیون همچنین خواستار مراقبت بیشتر داده می شود در کمک به دانش آموزان با مسائل مربوط به سلامت روانی و کسانی که پیدا کردن آن سخت به انتقال بازگشت به مدرسه پس از یک دوره دور.

با در نظر گرفتن, در نظر گرفتن باید با توجه به تاثیر بر روی کودکان انتظار می رود به امتحانات تابستان آینده به طوری که آنها محروم به خصوص در مورد تمدید محلی مستندات.

تحت برنامه های فعلی همه دانش آموزان در همه گروه های سال در انگلستان, بازگشت به مدرسه تمام وقت از ابتدای ترم پاییز.

اسکاتلند مدارس داده شده است متهور برای بازگشایی از 11 مرداد ماه در حالی که در ایرلند شمالی وجود دارد مبهوت بازگشت, شروع 24 اوت.

مدارس در ولز در حال حاضر تا حدودی بازگشایی خواهد شد و انجام این کار به طور کامل زمانی که دوره جدید شروع می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>