ضد عفونی کارگران پوشیدن محافظ چرخ دنده ها و آماده سازی برای ضد عفونی کردن در برابر رمان coronavirus در Daerim بازار مرکزی یک همسایگی با یکی از بزرگترین جمعیت چینی در فوریه 05, 2020 در سئول, کره جنوبی.

چانگ سونگ-Jun | گتی ایماژ

نگرانی از کمبود جهانی در محافظ تجهیزات پزشکی می تواند تاثیر ایالات متحده در “فقط یک موضوع از زمان” دکتر امی کامپتون-فیلیپس, رئیس بالینی افسر مشیت سلامت روز دوشنبه گفت:.

مقامات بهداشتی هشدار می دهند که دنده محافظ در حال تبدیل شدن به یک ترساندن کالا میان شیوع کروناویروس.

“تا زمانی که چین در ادامه به جذب تمام, ماسک, در واقع, که در حال تولید ما می دانیم که در نهایت ما نیاز به رفتن به پیش افتادن از آنچه در جهان عرضه زنجیره ای مدیریت در لحظه” کامپتون-فیلیپس توضیح داد که در CNBC ویژه “شیوع” گزارش.

روز جمعه سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد کمبود مزمن لباس و ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظتی مورد استفاده توسط متخصصان پزشکی برای کمک به دفع کردن بیماری همه گیر. مقامات در چین در حال صدایی زنگ اصرار که بیمارستان ها را “مناسب” استفاده از لوازم حفاظت شخصی برای جلوگیری از “بیش از حد و نظم استفاده کنید.”

“همین دلیل است که ما به دنبال چه هستند و همه گزینه های دیگر ما می توانیم [استفاده از] را به مطمئن شوید که ما می توانیم حفظ ماسک که ما را مجبور به استفاده از برای بهترین و بالاترین هدف” کامپتون-فیلیپس گفت.

کامپتون-فیلیپس نظارت بر مشیت سیستم بیمارستان در سراسر هفت کشور از جمله پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای است که دولت واشنگتن در بیمارستان که در آن فرد برای اولین بار در ایالات متحده تشخیص داده می شود با رمان ویروس تحت درمان قرار گرفت.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی معنا حفظ ذخایر از تجهیزات حفاظتی در مورد کمبود. چین افزایش یافته و آن پزشکی, ماسک, خرید از شرکت های که ارائه تجهیزات برای بیمارستان ها در سراسر جهان به عنوان کشور چنگ زدن با این بیماری همه گیر به گفته وال استریت ژورنال.

سابق سازمان غذا و داروی آمریکا سر اسکات Gottlieb ظاهر می شود در کنار کامپتون-فیلیپس ابراز امیدواری کرد که آمریکا بيمارستان را در موقعیت خوبی برای کاهش بالقوه کمبود عرضه است. اگر چه این ویروس برای اولین بار کشف شده در چین در ماه دسامبر و وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در پایان ژانویه خطر کم باقی مانده است

“در پاسخ به این واقعا یک محلی تلاش و من فکر می کنم ما نیاز به نگاه در راه ما می تواند backstop ادارات بهداشت محلی در حال حاضر و بیمارستان ها هستند که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به ارجاع به مراکز اگر در حال شیوع در شهرهای بزرگ” گوتلیب گفت. “ما زمان را به آماده شدن. ما یک هشدار دهنده در اینجا با آنچه اتفاق افتاده در چین است و ما باید در مصرف آن مرحله است.”

شده اند وجود دارد بیش از 42,700 موارد تایید شده در سراسر جهان به عنوان روز دوشنبه اما اکثریت بزرگی از کسانی که تشخیص داده شده اند در چین است. تقریبا 42,300 تشخیص داده شده اند در سرزمین اصلی چین و 1,011 نفر از این بیماری در کشور با توجه به رسانه های دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de