کف زدن برای ما مراقبین: کری Symonds می پیوندد تشکر برای بیمه خدمات درمانی به عنوان ساعت بهبود می بخشد

بوریس جانسون حامله نامزد کری Symonds پرداخت خود ادای احترام به NHS کارگران – چند لحظه پس از آن آشکار شد نخست وزیر منتقل شده بود از بخش مراقبت های ویژه.

Ms Symonds پیوست انگلیسی ها بالا و پایین کشور به عنوان آنها یک بار دیگر تحسین کسانی که مبارزه با کروناویروس در خط مقدم.

برای سومین پنج شنبه شب در یک ردیف مردم در سراسر انگلستان پا بر روی درب خانه خود و بالکن و یا آویزان کردن از ویندوز به شرکت در “#ClapForOurCarers” کمپین.

شب ملی تشویق حضار صورت گرفت و در مدت کوتاهی بعد از خیابان داونینگ اعلام کرد آقای جانسون بود دیگر دریافت مراقبت ويژه در سنت توماس ” بیمارستان در لندن – که در آن او اعتراف کرد با توجه به علائم کروناویروس تداوم است.

شماره 10 گفت: نخست وزیر را در حال حاضر دریافت “نظارت دقیق” از NHS تیم “در فاز اولیه خود را بازیابی”.

Ms Symonds, که با این نسخهها کار برای حفاظت از اقیانوس خیریه توییتی یک سری از کف زدن emojis در مدت کوتاهی پس از 8ساعت در روز پنج شنبه.

او همچنین نوشته شده یک تصویر از یک رنگین کمان است که به عنوان نماد ملت است تشکر برای بیمه خدمات درمانی کارگران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

بیشتر از بوریس جانسون

چراغ آبی از یک ردیف از موتورهای آتش و وسایل نقلیه پلیس بر روی پل وست مینستر روشن در خارج از سنت توماس ” در طول ملی دور از کف زدن از 8pm

بیش از 10 وسایل نقلیه اضطراری از جمله چندین قایق بر روی رودخانه تیمز – یکی پاشش جت آب – انجام نمایش به عنوان ده ها تن از پلیس و آتش نشانان تحسین.

وزیر امور خارجه Dominic Raab که deputising برای آقای جانسون در حالی که نخست وزیر باقی می ماند در بیمارستان کف خارج از وزارت امور خارجه کنار صدراعظم Rishi Sunak.

کار جدید رهبر آقا Keir Starmer و همسرش ویکتوریا پیوست در کف خود را در خارج از شمال لندن در حالی که اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon ارسال شده در توییتر به فاش کردن او “ساخته شده آن را به خانه در زمان امشب برای پیوستن به همسایگان من در #ClapForOurCarers”.

دوک و دوشس کمبریج استفاده می شود پنج شنبه شب را تشویق به ترویج کار خیریه به ما فریاد زدن 24/7 بحران متن خدمات در دسترس برای زمانی که مردم احساس می کنند نیاز به حمایت فوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>