ادعا می کند از خلاء قدرت به عنوان PM جنگ COVID-19 در حالی که در بخش مراقبت های ویژه

ارشد وزرای کابینه هستند و در مواجهه با سوال در مورد است که تصمیمات بزرگ در دولت در حالی که بوریس جانسون جنگ coronavirus در بخش مراقبت های ویژه.

پس از انگلستان و افسر ارشد پزشکی پیشنهاد اشتباهات ساخته شده در انگلستان رویکرد به تست یک استراتژی برای افزایش تعداد COVID-19 آزمون یک مسئله کلیدی است و مقابله با کابینه نخست وزیر نبود.

اما بزرگترین معضل برای وزرای این است که چگونه و چه زمانی به پایان coronavirus مستند.

Staff at George Eliot Hospital NHS Trust came together to wish the PM a speedy recovery
تصویر: کارکنان در جورج الیوت بیمارستان NHS Trust آمد و با هم به آرزو PM بازیابی سریع

دومینیک Raab PM پایه در, خودداری کرده است برای تایید اینکه آیا تصمیم در مورد کاهش محدودیت خواهد بود گرفته شده در دوشنبه عید پاک – و او پیشنهاد کرد آن را می تواند به تاخیر افتاد.

وجود دارد در حال حاضر ادعا می کند از یک خلاء قدرت در قلب دولت بعد از خیابان داونینگ نشان داد وجود دارد محدودیت های سفت و سخت بر آقای Raab قدرت در حالی که او deputising برای آقای جانسون در کلید جلسات.

نیز وجود دارد که شک و تردید در کلمبوس در مورد اینکه آیا انتقادی و تصمیم گیری در این مستند می توان بدون آقای جانسون ورودی.

آقای Raab که برای اولین بار وزیر امور خارجه و همچنین وزیر امور خارجه, تا تلاش برای پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا او قدرت را به تغییر مسیر.

بیشتر از سیاست

برخی از نمایندگان مجلس خواستار سرپرست نخست وزیر منصوب شود – و خداوند Heseltine بود که معاون نخست وزیر تحت John عمده صورت گرفته با وضوح بیشتری در قدرت دست به Mr Raab.

Foreign secretary, Dominic Raab says he is confident the PM will pull through as 'he's a fighter'
‘PM توسط یک جنگنده – من اعتماد به نفس او را بکشد از طریق’

“وجود دارد باید زمانی که یک معاون است و به طور موثر به نخست وزیر” خداوند Heseltine گفت: دیلی تلگراف. “من فکر نمی کنم ما احتمالا کاملا رو به که در حال حاضر.

“اما در حال حاضر ضرورت از وضعیت و پتانسیل تصمیم گیری است که ممکن است نیاز به توان معنا است که دومینیک Raab را مجبور به استفاده از خود اختیار و می دانم که زمانی که به عمل می کنند.”

زمانی که آقای جانسون اعلام کرد این مستند در تلویزیون آدرس در 23 مارس گفت: این امر بررسی شود و پس از سه هفته.

Flowers have been delivered to Downing Street while Boris Johnson is treated in intensive care
تصویر: گل تحویل داده شده اند به خیابان داونینگ در حالی که بوریس جانسون درمان در بخش مراقبت های ویژه

اما در آخرین خیابان داونینگ کنفرانس خبری آقای Raab گفت: “ما هنوز در آن مرحله است.”

پس از دو شب در بخش مراقبت های مبارزه با ویروس های آقای جانسون وضعیت پایدار است و او است که در ارواح خوب با توجه به تعداد 10. او دریافت اکسیژن است اما نه بر روی یک دستگاه تهویه و نه ذات الریه.

تماس هستم “یک همکار و یک دوست” آقای Raab گفت: “من اعتماد به نفس او را بکشد از طریق چرا که اگر یک چیز وجود دارد من می دانم که در مورد این نخست وزیر, او یک جنگنده است و او خواهید بود در راس پیشرو ما از طریق این بحران در کوتاه مدت.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

اما آن را ساده از PM های اخیر تصویری ظاهر جمعه گذشته بود که او در تلاش برای پرتاب کردن ویروس – و او بستری شد St Thomas’ بیمارستان در لندن در روز یکشنبه.

آقای جانسون در حال حاضر صرف یک سوم شب را در بیمارستان – و از آنجا که بخش بزرگی از 55 سال اقامت صرف شده در بخش مراقبت های آقای Raab ادعا می کنند که آقای جانسون به زودی منجر به عقب دولت را مبارزه با کروناویروس خوش بینانه به نظر می رسد.

باعث شده زنگ هشدار میان حزب محافظه کار در مجلس, پزشکی, کارشناسان مدعی هستند آقای جانسون ممکن است کار را برای حداقل یک ماه و بهبود خود را از شوک از گذراندن مدتی در بخش مراقبت های گذشته ممکن است تا تابستان.

Huge liquid oxygen tanks were delivered to NHS Nightingale, the makeshift hospital in the ExCeL centre in east London
اکسیژن مایع تحویل به بیمه خدمات درمانی بلبل

پروفسور پل شکارچی, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه شرق آنجلیا گفت: دیلی میل: “اگر شما بیمار شده است به اندازه کافی برای رفتن به مراقبت های ویژه و شما برای زنده ماندن و تنها در حدود نیمی از بیماران برای زنده ماندن – به وضوح شما نیاز به برخی از زمان به بهبود می یابند.

“من انتظار می رود بسیاری از افراد بودند که بیمار نیاز به حداقل یک ماه یا احتمالا دو به اندازه کافی به عقب و قادر به عملکرد.”

Huge liquid oxygen tanks were delivered to NHS Nightingale, the makeshift hospital in the ExCeL centre in east London
اکسیژن مایع تحویل به بیمه خدمات درمانی بلبل

پروفسور مایک Grocott یک مشاور در بخش مراقبت های پزشکی در بیمارستان دانشگاه ساوتهمپتون NHS Foundation Trust و معاون رئیس جمهور از کالج سلطنتی Anaesthetists گفت: “به طور متوسط یک کسی که خرج می کند در حالی که در بخش مراقبت های اکسیژن درمانی به تنهایی اما در واقع بی حرکت را کاهش عملکرد جسمی برای یک دوره از زمان است که به احتمال زیاد به گسترش به هفته.

“یک دوره عدم فعالیت یک اثر بر عملکرد جسمی به طور معمول مشخص می شود از دست دادن توده عضلانی و قدرت است. آن بستگی دارد چقدر بد مدت و بزرگی از بیماری بود و آن نیز بستگی به کیفیت و میزان سرمایه گذاری در توانبخشی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>