با استناد به یک “نتیجه اولیه’ از مرگ محققان قطع کلروکين coronavirus مطالعه کوتاه بیش از نگرانی های ایمنی

با استناد به یک “نتیجه اولیه” مرگ, محققان, برش های کوتاه یک مطالعه تست ضد مالاریا, داروی کلروکين به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 پس از برخی از بیماران توسعه نامنظم ضربان قلب و نزدیک به دو دوجین درگذشت پس از مصرف دوز روزانه.

دانشمندان می گویند یافته های جمعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا باید سریع درجاتی از شک و تردید از سوی مشتاق در ادعا و شاید “خدمت به محدود کردن فراوان” استفاده از مواد مخدر است که تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در مبارزه با کروناویروس.

کلروکين به دست آورد گسترده بین المللی توجه زیر دو مطالعات از جمله یکی با 36 Covid-19 بيمار منتشر شده 17 مارس در فرانسه نشان داد که اکثر بیماران مبتلا به مصرف مواد مخدر پاک coronavirus از سیستم خود را خیلی سریع تر از گروه کنترل است. این JAMA گزارش گفت: کسانی که محاکمه نمی دیدار با انتشارات جامعه استاندارد.

“این ضعیف یافته های تقویت شده توسط گزارش های موردی و توجه رسانه ها را پرورش باور گسترده در اثر این عوامل,” با توجه به جداگانه هشدار در مورد تجویز داروهای صادر جمعه در کنار JAMA مطالعه است.

نیویورک تایمز قبلا گزارش شده که دادگاه متوقف شد بیش از نگرانی های ایمنی اما جزئیات کامل مطالعه نبودند نشان داد تا زمانی که آنها منتشر شد جمعه.

تحقیقات مملو از پیامدهای سیاسی. فدرال واکسن دانشمند که سرنگون شد از پیشرو آژانس در برخورد با Covid-19 برنامه به فایل whistleblower شکایت وی از سوی مامورین تلافی مقاومت خود را به ترویج مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای او گفت:.

دکتر ریک روشن گفت: او معتقد بود حذف شده از پست خود پیشرو در ایالات متحده پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار زیرا او اصرار داشت که “میلیاردها دلار اختصاص داده شده توسط کنگره به آدرس Covid-19 pandemic” سرمایه گذاری “به امن و علمی بررسی راه حل و نه در مواد مخدر واکسن و دیگر فن آوری است که عدم شایستگی علمی.”

این JAMA مطالعه اسپانسر شده از طرف دولت برزیل از آمازوناس دنبال 81 بیماران بستری شده با Covid-19 انجام شد بین 23 مارس و آوریل 5 در مراقبت های پزشکی مرکز در برزیل. محققان گفت: 40 بيمار داده می شود 450 میلی گرم از این دارو دو بار در روز اول و یک بار در هر روز پس از چهار روز. 41 دیگران داده شد 600 میلی گرم دو بار در روز برای 10 روز به آنها گفت. بیماران نیز با توجه به آنتی بیوتیک آزیترومایسین, معمولا شناخته شده به عنوان یک Z-Pak.

روز 13 شش از 40 بيمار در گروه با دوز کم مرده بود در مقایسه با 16 از 41 بيمار در دوز بالا ، اختلالات قلبی دیده می شد در 11 81 بيمار. علاوه بر این دو بيمار در گروه با دوز با تجربه تاکيکاردی بطنی یک اختلال ریتم قلب.

“یکی تنها می تواند به نتیجه گیری از این آزمایش که با دوز بالا کلروکين (و با نزدیک انجمن, هیدروکسی کلروکین) در ترکیب و آزیترومایسین و احتمالا اوسلتامیویر است که به طور بالقوه در ارتباط با افزایش مرگ و میر در میان بیماران مبتلا به مشکوک COVID-19” دکتر استفان Fihn از Harborview Medical Center در سیاتل گفت: در سرمقاله منتشر شده در کنار مطالعه است. او درگیر در مطالعه است.

وجود دارد هیچ اثبات شده درمان برای درمان Covid-19 که آلوده بیش از 2.7 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 191,231 که از صبح روز جمعه با توجه به داده ها پیروی توسط دانشگاه جانز هاپکینز. نتایج مطالعه هستند به احتمال زیاد برای تعدیل امیدوار مالاریا مواد مخدر استفاده می شود به مبارزه با ویروس.

غذا و دارو هشدار داد مصرف کنندگان روز جمعه در برابر مالاریا مصرف مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 خارج بیمارستان یا رسمی كارآزمايي باليني پس از “جدی” مسمومیت و مرگ و میر گزارش شده است. هشدار صادر شد پس از JAMA مشترک نتایج مطالعه با جامعه علمی اما قبل از آنها منتشر شده است.

این سازمان گفت: از آن آگاه شد گزارش از “جدی ریتم قلب مشکلات” در Covid-19 بيمار تحت درمان با داروهای مالاریا اغلب در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین. همچنین هشدار پزشکان در برابر تجویز مواد مخدر برای درمان coronavirus خارج از بیمارستان.

کلروکين یک دهه مخدر بود که تایید شده توسط FDA در سال 1949 برای درمان مالاریا. آن مشتق هیدروکسی کلروکین است که اغلب توسط پزشکان برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس.

برخی از پزشکان شده اند با استفاده از مواد مخدر شناخته می شوند به آمدن با عوارض جانبی در امیدوار است که آنها می تواند محدود کردن مدت از این ویروس در بیماران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>