سیتی می گوید: ترس از coronavirus در کره جنوبی در حال گسترش است ‘در نرخ بسیار سریع تر’ از ویروس خود را

یک بیمارستان عضو هیات با یک بیمار در یک مرکز پزشکی در دائگو کره جنوبی در فوریه 20, 2020.

سونگ ایل ریو | NurPhoto | گتی ایماژ

کره جنوبی در آماده باش پس از تعداد گزارش شده عفونت کروناویروس رسید گذشته 760 مورد در روز دوشنبه و Cit اقتصاددانان هشدار می دهند مشکلات اقتصادی برای کشور قریب الوقوع خواهد بود.

“ترس از ویروس در حال گسترش در سراسر کشور در نرخ بسیار سریع تر از ویروس” ماری کیم و Jeeho Yoon از سیتی نوشت. “ما انتظار داریم که اقتصادی خرید اینترنتی را نمی توان محدود به مناطق خاص (و) شهرستانها.”

تعداد کل موارد یافت و با 763 صبح دوشنبه در مقایسه با 31 مورد گزارش شده از Feb. 18 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. که نشانه یک پرش از نزدیک به 25 بار در تعدادی از عفونت در کمتر از یک هفته. بسیاری از موارد جدید تشخیص داده شد در شهر Daegu و اطراف آن Gyeongbuk منطقه است. در این کشور شمار کشته شدگان افزایش به هفت صبح روز دوشنبه.

در صبح روز دوشنبه توجه داشته باشید سیتی اقتصاددانان توضیح داد که مصرف در کشور رو به کاهش است به عنوان بخشی از مردم در تلاش برای به حداقل رساندن تماس با انسان. فروشگاه ها و کارخانه ها نیز تعطیل به دلایل مختلف از جمله ترس از قرار گرفتن در معرض ویروس, عدم تامین نهاده ها و یا با توجه به ادامه ریزش سیتی اقتصاددانان گفت.

روز یکشنبه در دولت مطرح ویروس هشدار به بالاترین سطح خود — قرمز — و تشدید اقدامات قرنطینه به سرعت ویروس گسترش یافته است. همان روز وزیر آموزش و پرورش همچنین گفت: سال تحصیلی جدید با توجه به شروع ماه آینده خواهد بود به تعویق افتاد Yonhap گزارش شده است. بیشتر این اقدامات به احتمال زیاد اعلام کرد ،

کیم و Yoon گفت: آنها انتظار دارند دولت به معرفی زیادی بودجه تکمیلی برای کاهش, اقتصادی, خرید اینترنتی, پیش از مارس انتخابات است. “حوادث قبلی نشان می دهد که دولت تمایل دارد تا به سرعت پاسخ به بلایای طبیعی و یا ویروس شیوع” سیتی اقتصاددانان گفت.

جزئیات: برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

سهام در کره جنوبی به فروش می رسد دوشنبه با معیار Kospi پایین بیش از 3 درصد و Kosdaq با بیش از 3 درصد است. کره ای برنده در برابر دلار ایالات متحده. دلار-برنده جفت ارز معامله شد تا 0.9 درصد در 1,217.74 برخاسته از سطوح نزدیک 1,180 در هفته گذشته است. سرمایه گذاران خواهد شد که برای حرکت ساخته شده توسط بانک مرکزی کره جنوبی است که به دیدار on Feb. 27 و اعلام نرخ آن تصمیم روز پس از.

در سطح جهانی ذات الریه-مانند ویروس آلوده بیش از 77,000 نفر کشته و بیش از 2400 نفر عمدتا در چین است. این برای اولین بار شناسایی شده در ووهان در استان هوبئی استان است و پس از گسترش به بیش از 25 کشور جهان است. کارشناسان هشدار در مورد تاثیر اقتصادی از این ویروس پس از اقدامات قرنطینه نگه داشته بود بیشتر از چین در طولانی استراحت پس از سال جدید قمری به عنوان کارخانه باقی مانده بسته برای یک دوره طولانی تر از زمان و مردم در خانه ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>