سیسکو کاهش ارزش سهام پس از گزارش درآمد به عنوان درآمد در ادامه به کاهش

سیسکو در گزارش مالی سه ماهه دوم نتایج است که ضرب و شتم برآوردهای تحلیلگران روز چهارشنبه اما سرمایه گذاران را تحت تاثیر قرار ندارد با این شرکت ادامه کاهش درآمد و سهام در حال حاضر معاملات پایین در حدود 4% پس از ساعت.

در اینجا کلید اعداد:

  • درآمد: 77 سنت در هر سهم به استثنای برخی موارد در مقابل 76 سنت در هر سهم به عنوان انتظار می رود توسط تحلیلگران با توجه به Refinitiv.
  • درآمد: $12.01 میلیارد دلار در مقابل دلار 11.98 میلیارد دلار به عنوان انتظار می رود توسط تحلیلگران با توجه به Refinitiv. که پایین 4 درصد از سال گذشته است.

سیسکو باقی مانده این بازیکن در غالب در داده های مرکز سوئیچ بازار اما این شرکت برای سال بوده است فرو رفته در رشد آهسته از آنجا که بخش عمده ای از هزینه های جدید در آن است رفتن به ابر بزرگ فروشندگان به جای میراث تولید کنندگان سخت افزار.

این شرکت گفت که انتظار 79 سنت افزایش به 81 سنت افزایش در سود هر سهم به استثنای موارد خاص و سالانه درآمد کاهش 1.5% به 3.5% در مالی سه ماهه سوم. EPS برآورد شد جلوتر از انتظارات اما این شرکت اشاره کرد و در تماس با آن که هوا را به حساب هر گونه اختلال در زنجیره تامین است که ممکن است بوجود می آیند از coronavirus بحران در چین است.

درآمد برای سیسکو دو تا از بزرگترین بخش های کسب و کار و زیرساخت سیستم عامل و برنامه های کاربردی هر دو پایین 8 ٪ در سال بیش از سال آینده در 6.5 میلیارد دلار و 1.3 میلیارد دلار بود.

سیسکو سهام به دست آورده فقط 5 درصد در سال گذشته انتهایی نزدیک به 22 درصد افزایش برای S&P 500 و حتی بیشتر در پشت عملکرد آمازون مایکروسافت و الفبا.

مدیر عامل چاک رابینز گفت CNBC در ماه نوامبر که مشتریان زیادی در حال توقف هزینه های طرح به دلیل اقتصادی جهانی ابهامات مربوط به مبارزه با تروریسم در اروپا و آمریکا-چین قرارداد های تجاری. در داووس در ماه گذشته در انجمن اقتصادی رابینز در مصاحبه ای گفت که در حالی که اقتصاد داخلی قوی است “ما نیز دیده می شود شاخص های دیگر که در خارج از ایالات متحده آن را کمی بیشتر کند.”

تماشا کنید: CNBC مصاحبه با مدیر عامل شرکت سیسکو چاک رابینز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>