‘مدار’ هستند که باعث شده در سراسر آسیا و در اینجا چگونه آنها متفاوت است در سراسر بازارهای عمده

بازار بورس شانگهای در چین است.

چین گردشگری پرس | بانک تصویر | گتی ایماژ

از وال استریت به آسیا, اخیر, فروش در بازارهای بورس جهانی است باعث توقف معاملات در بورس سهام — یک رخداد است که می تواند تبدیل به طور فزاینده ای مشترک به عنوان سرمایه گذاران از ترس تاثیر شیوع کروناویروس.

در ایالات متحده معامله شد و به طور موقت متوقف شد و دو بار در این هفته پس از S&P 500 شاخص 7 درصد سقوط کرد — راه اندازی اولین آستانه یک “مدار شکن” با هدف جلوگیری از بازار از نوسانات.

در آسیا, قطع کننده مدار نیز باعث شده در بسیاری از مبادلات از جمله هند و ژاپن و کره جنوبی و اندونزی و تایلند و فیلیپین در این هفته.

قطع کننده مدار هستند و اقدامات اجرا شده توسط مبادلات زمانی که آنها در نظر حرکات قیمت را به بیش از حد فرار. آنها می توانند به شکل یک تجارت تعلیق یا محدود کردن خرید و فروش اوراق بهادار در یک قیمت خاص محدوده.

حوزه های قضایی و بورس باید قوانین خود را برای آنچه که قطع کننده مدار مستلزم زمانی که آنها ضربه و برای چه مدت آنها در محل هستند.

در اینجا آنچه که قطع کننده مدار در برخی از آسیا بورس اصلی هستند.

چین

هر دو شانگهای و شنژن بورس را به حالت تعلیق در تجارت برای 15 دقیقه زمانی که CSI 300 شاخص افزایش یا کاهش یابد 5 درصد یا بیشتر از نزدیک قبلی خود را برای اولین بار.

اگر این شاخص افزایش می یابد یا سقوط 7 درصد یا بیشتر از قبلی نزدیک, تجاری خواهد بود, متوقف, برای روز.

محصولات که به موضوع قطع کننده مدار شامل سهام و وجوه متقابل و خاص و اوراق قرضه.

در بورس سهام هنگ کنگ, مدار شکن در حال حاضر تنها به مؤسسان سهام از شاخص هانگ سنگ و هانگ سنگ در چین سرمایه گذاری شاخص.

در هنگ کنگ, مدار شکن است بر اساس یک “مرجع قیمت” — یا آخرین معامله قیمت 5 دقیقه پیش. یک خنک کننده-دوره باعث شده است در صورتی که قیمت سهام بالا می رود و یا کمتر از 10% از مرجع قیمت. در طول دوره های خنک کننده خاموش, که طول می کشد برای 5 دقیقه بازرگانی مجاز است تنها در یک قیمت ثابت گروه از 10 درصد بالا یا زیر مرجع قیمت.

با شروع از ماه مه, بورس سهام هنگ کنگ خود را گسترش دهد مدار شکن برای پوشش یکی دیگر از 500 یا بیشتر سهام و مرجع قیمت است که باعث خنک کننده دوره نیز خواهد بود محکم با توجه به سرمایه گذاری در بازار.

ژاپن

ژاپن تبادل گروه شرکت است که مدیریت اصلی کشور بورس درخواست توقف معاملات به تمام معاملات سلف و گزینه های قرارداد و همچنین به عنوان محصولات مشتق شده مربوط به معاملات سلف و گزینه های.

هر محصول خود “محدود قیمت دامنه” است که سفر این مدار که برخی از آنها تجدید نظر خواهد شد هر چند ماه با استفاده از یک فرمول است که طول می کشد را به حساب گذشته روند قیمت.

تجارت معلق خواهد شد برای 10 دقیقه وقتی که محدود کردن محدوده عبور کند ،

کره جنوبی

در کره جنوبی بازارهای تجاری از تمام ذکر شده در اوراق بهادار (به استثنای اوراق بهادار بدهی) خواهد بود معلق برای 20 دقیقه اگر مربوطه معیار شاخص Kospi یا Kosdaq — سقوط بیش از 10 ٪ از روز قبلی قیمت بسته شدن.

تحریک از قطع کننده مدار است محدود به یک بار در هر روز.

هند

مدار شکن در هند باعث شده که بسیار خوب 50 یا Sensex نقض یک از پیش تعیین شده محدود می کند. که محدود است و 10% و 15% و 20% بالاتر یا پایین تر از شاخص های مربوطه قبلی روز نزدیک است.

بسته که در آن حد است که نقض یک بازار گسترده معاملات متوقف خواهد شد و گذشته از 15 دقیقه تا 1 ساعت و 45 دقیقه و یا حتی برای بعد.

سنگاپور

سنگاپور ارز مورد قطع کننده مدار به جزء سهام the Straits Times شاخص MSCI سنگاپور شاخص و محصولات دیگر — از جمله سهام و صندوق ارز داد و ستد — که با معیارهای خاصی است.

مدار شکن در سنگاپور باعث شده است که پتانسیل تجارت قیمت خارج از “قیمت باند” تعریف شده به عنوان 10% بالاتر یا پایین تر از ارزش خود را در عرض 5 دقيقه. که ارزش به نام “مرجع قیمت.”

زمانی که تجارت محدودیت در محل 5 دقیقه خنک کردن دوره برگزار خواهد شد که در آن معامله می شود در حدود 10 درصد بالا یا زیر که مرجع قیمت.

اندونزی

اندونزی قوانین تجدید نظر شده در آن مدار شکن این هفته است. تحت قوانین جدید معاملاتی را متوقف کنید و برای 30 دقیقه در صورتی که شاخص سهام در بازار بورس — جاکارتا کامپوزیت شاخص — سقوط 5 ٪ یا بیشتر از قبلی نزدیک است.

قبل از آخرین تغییرات شاخص تا به حال به رها کردن 10 ٪ یا بیشتر قبل از مدار شکن در ضربات.

تایلند

30 دقیقه معاملات متوقف می گیرد در تمام ذکر شده در اوراق بهادار که معیار تعیین شاخص می افتد 10% از روز قبلی نزدیک است. اگر مجموعه ای از شاخص سقوط 20 ٪ از قبلی نزدیک, تجاری خواهد بود, متوقف, برای یک ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>