چاک شومر می خواهد برای قرار دادن حداقل 750 میلیارد دلار به سوم coronavirus طرح پاسخ

سناتور چاک شومر صحبت می کند و در جلسه رسانه با شهردار, بیل د Blasio در اعتراض به COVID-19 شیوع بیماری در شهر نیویورک در تالار شهر.

لو Radin | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

به عنوان کنگره چشم سوم قطعه ای از قوانین برای پاسخ به coronavirus همه گیر رهبر اقلیت سنا چاک شومر را مطرح وسیع پیشنهاد برای ست کردن اولویت های خود را.

نیویورک از حزب دموکرات در حال کار بر روی یک طرح به شمع حداقل 750 میلیارد دلار را به تلاش برای مبارزه با شیوع دفتر او روز دوشنبه گفت:. این طرح را “دریافت پول به طور مستقیم به دست مردم آمریکا” و شامل مراقبت های بهداشتی استطاعت اقدامات و تحمل در وام های فدرال یک مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت برای کمک به کسب و کارهای کوچک و اضطراری مراقبت از کودک, با توجه به دفتر خود.

“ما باید جسورانه فوری فدرال اقدام برای مقابله با این بحران” شومر در بیانیه ای گفت. “انواع هدفمند اقدامات ما در کنار هم قرار خواهد mainline پول به اقتصاد و به طور مستقیم به دست خانواده ها که به آن نیاز دارید. نکته مهم در این پیشنهاد نیز اطمینان حاصل شود ما متخصصان پزشکی باید تمام منابع از جمله فضای فیزیکی و تجهیزات آنها نیاز به ارائه درمان و حفظ آمریکایی امن در میان دیگر مردم متمرکز طرح های.”

شومر که نمی کنترل سنا به احتمال زیاد نمی خواهد برخی از آنچه او بخواهد در هزینه های بسته بندی. حتی پس سناتور خواهد سهام خود را در زمین اولیه در یک بحث که خیلی از کنگره توجه در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>