Wechat آرم.

عمر مارکز | SOPA تصاویر | LightRocket | گتی ایماژ

غول اینترنت چینی Tencent شده حامل surveilling مطالب ارسال شده توسط کاربران خارجی خود را wildly محبوب پیام رسانی سرویس WeChat به منظور کمک به آن را تصحیح سانسور در پلت فرم های خود را در خانه.

WeChat بیش از 1 میلیارد کاربر در سراسر جهان. آن را به محبوب ترین نرم افزار پیام در چین و ریشه دوانده در زندگی روزانه اجازه می دهد مردم را به انجام همه چیز از ساخت پرداخت به نقطه تاکسی.

نظارت و سانسور از رسانه های اجتماعی و پیام رسانی سیستم عامل در چین عادی است. شرکت هایی که در اجرای این خدمات اغلب حذف یا بلوک محتوا است که به احتمال زیاد به توهین به پکن.

اما شهروند آزمایشگاه مرکز تحقیقات که بخشی از دانشگاه تورنتو گفت: در گزارش منتشر شده روز شنبه که “اسناد و تصاویر به اشتراک گذاشته شده در میان غیر-چین-ثبت نام حساب به موضوع محتوا و نظارت و استفاده می شود برای ساخت پایگاه داده WeChat استفاده می کند به سانسور چین-ثبت نام حساب.”

WeChat صاحب Tencent کاهش یافته است به نظر این گزارش هنگامی که تماس با CNBC.

آیات آمده است که ایالات متحده به طور فزاینده نگران جریان داده ها از نرم افزار و خدمات متعلق به شرکت های چینی. سال گذشته واشنگتن راه اندازی امنیت ملی بررسی به رسانه های اجتماعی برنامه Infinite 2017 را کسب Musica.ly. Infinite متعلق به پکن بر اساس ByteDance.

شهروند آزمایشگاه روشن ساخته است این است که “هیچ مدرکی وجود دارد نسبت Tencent نظارت رفتارهای اجرا بین المللی WeChat کاربران به جهت دولت چین.”

تحقیقات سازمان جلب نتیجه گیری خود را بر اساس یک آزمایش آنها زد. آنها زد دو سناریو های مختلف — که در آن آنها ابلاغ شده به طور کامل در میان غیر-چین-ثبت نام حساب و دوم که در آن آنها ابلاغ با چین-ثبت نام حساب.

آنها با ارسال تصاویر و اسناد در میان غیر چین حساب های ثبت شده برای دیدن اگر آنها می توان برداشت توسط Tencent به سانسور الگوریتم. اگر آنها, سپس کاربران در چین نمی خواهد بود قادر به دیدن آن محتوا.

“نظارت چنین کشف شد که تایید سیاسی حساس محتوا که فرستاده شد به طور انحصاری غير چین-حساب های ثبت شده مشخص شد که از نظر سیاسی حساس و پس از آن سانسور شده در هنگام انتقال بین چین-ثبت نام حساب بدون داشتن قبلا فرستاده شده اند و یا بین چین-ثبت نام حساب” شهروند آزمایشگاه گفت.

محققان ساخته شده روشن است که در حالی که خارجی WeChat حساب های سانسور نشده بودند موضوع را به نظارت که پس از آن مطلع Tencent را سانسور در چین است.

وحی رنگ یک عکس از یک فناوری مهم شرکت در چین فراتر رفتن از آن مرزهای داخلی برای نظارت بر محتوای آن کاربران بین المللی.

قبلا هیچ شواهدی وجود دارد که Tencent را سانسور دستگاه کاربران را تحت تاثیر قرار در خارج از کشور. اما این گزارش در حال حاضر نشان می دهد که Tencent است surveilling مطالب با خارجی آن کاربران به کمک آن تشدید سانسور در صفحه اصلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de