سهام چین تا بیش از 1% بقیه آسیا مخلوط به عنوان سرمایه گذاران ارزیابی coronavirus تاثیر

آسیا و اقیانوس آرام در بازار داد و ستد مخلوط در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران همچنان به ارزیابی پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از ذات الریه-مانند coronavirus که آلوده بیش از 70 ، 000 نفر کشته و بیش از 1700.

چینی سهام در سرزمین اصلی رز: شانگهای کامپوزیت رز 1.04% های شنزن کامپوزیت بود تا 1.78% و شنژن جزء اضافه شده 1.48%.

در تلاش برای کاهش شوک از شیوع ویروس در کسب و کار چین در حال برنامه ریزی هدفمند کاهش مالیات در حالی که افزایش هزینه های دولت, وزیر مالیه لیو Kun نوشت: روز یکشنبه در چین حزب کمونیست مجله Qiushi.

وزارت مالیه گفت: این امر با ارائه 8 میلیارد یوان در دور دوم حمایت از ویروس پیشگیری و کنترل کردند. از روز شنبه همه سطوح مالی وزارتخانه ها در چین را به خود اختصاص داده 90.15 میلیارد یوان در حمایت از, با توجه به دولت مرکزی است.

اقتصاددانان انتظار دارند بانک خلق چین به گام تا نقدینگی آن اقدامات برای سهولت بودجه شرایط در بازارهای پول برای مبارزه با خطراتی ناشی از عفونت. “مسلما در حالی که مقدار زیادی از مایعات توصیه برای آنفولانزا بازار پول تزریق نقدینگی به تنهایی نمی خواهد آدرس چین گلایه از coronavirus” ویشنو Varathan سر اقتصاد و استراتژی برای آسیا در بانک Mizuho نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“با اینحال حصول اطمینان از سهولت جریان نقدی است که یک شرط لازم برای اطمینان حاصل شود در غیر این صورت دوام کسب و کار نمی حلقه تا با توجه به تشنج در نقدینگی” Varathan گفت که او فکر PBOC خواهد “بیش از افست آینده نقدینگی زهکشی.”

جزئیات: Coronavirus به روز رسانی زنده — چین گزارش 105 اضافی مرگ و میر 2,048 موارد جدید

در جای دیگر سهام ژاپن سقوط کرد و با معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن پایین 0.64% و شاخص Topix توسط 0.86%. دفتر هیئت دولت داده ها نشان داد اقتصاد ژاپن منقبض شده و در مقیاس سالیانه با سرعت از 6.3% در سه ماه به پایان رسید که در ماه دسامبر. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز پیشبینی میکردند سالانه کاهش 3.7%. در سه ماهه تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 1.6%.

در استرالیا (ASX 200 rsi زودتر ضرر و زیان به تجارت fractionally پایین تر 0.09% به عنوان به شدت وزن مالی subindex کاهش یافته است 0.7%. کره جنوبی شاخص Kospi معکوس ضرر و زیان به تجارت 0.1%.

“این نگرانی انسانی و اقتصادی تلفات از COVID-19 شیوع ایجاد عدم قطعیت زیاد به خصوص به عنوان تغییرات مورد پیگیری روش های در حال ساخت, اخبار دشوار است به تفسیر” جان Bromhead از ANZ تحقیقات نوشت: در صبح توجه داشته باشید.

“بازار به نظر می رسد انتظار کوتاه مدت تاثیر اقتصادی, اما آنها در “صبر و انتظار” حالت” Bromhead گفت و توضیح داد که اگر چه کارخانه های چینی به آرامی دوباره باز پس از بسته بیش از یک مدت زمان طولانی پس از سال جدید قمری شکستن آن زمان را برای روشن شدن انباشت کالا در بنادر. قابل توجه اختلال نیز در حال انجام, او اضافه شده است.

این ویروس که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان است و انتظار می رود که قابل توجه اقتصادی در چین به عنوان اقتصاد جهانی است. مقامات افشا می شود در روز شنبه که سفر در طول آخرین دوره سال جدید قمری بود و کسری از سال های گذشته در میان افزایش محدودیت های مسافرتی با هدف حاوی ویروس گسترش یافته است.

مردم در خانه مانده و در زمان استفاده از بازپرداخت سیاست است که مقامات تصویب رسید — چین هوانوردی گفت: پس از آن برای اولین بار اعلام کرد یک بلیط بازپرداخت سیاست در اواخر ژانویه داخلی و خارجی شرکت های هواپیمایی را پردازش 20 میلیون بلیط به ارزش بیش از 20 میلیارد یوان ($2.9 میلیارد دلار). تعدادی از پروازها شده است حدود یک چهارم از آنچه در آن بود در سال گذشته یک نماینده است.

راه آهن چین با اقتدار گفت: راه آهن سفر در طول تعطیلات سفر دوره تا کنون شده است یک هفتم از 280 میلیون آن را پیش بینی کرده بود که آن را خام 11.5 میلیارد یوان (1.6 میلیارد دلار) در بلیط بازپرداخت.

ارز و نفت

در بازار ارز دلار آمریکا داد و ستد در 99.109 در برابر سبد ارزهای خاموش قبل از 99.151.

ین ژاپن به عنوان یک دارائی ایمن دارایی تغییر در 109.82 هر دلار در حالی که دلار استرالیا شد تا 0.15% در برابر دلار آمریکا در 0.6723.

قیمت نفت تضعیف روز دوشنبه در خلال با معیار جهانی قیمت نفت برنت به پایین 0.28% به $57.16 یک بشکه نفت خام ایالات متحده در حالی که آخرین معامله در $52.04.

CNBC ساناز چنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>