چینی سهام سقوط به عنوان جدید کروناویروس موارد در هوبئی سنبله

سهام در آسیا و اقیانوس آرام مخلوط شد در صبح روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران وزن سنبله در شماره جدید کروناویروس موارد گزارش شده در چین هوبئی استان با توجه به نیشگون گرفتن و کشیدن در روش.

سرزمین اصلی چین سهام معکوس زودتر سود با شانگهای کامپوزیت پایین 0.23% و شنژن جزء کاهش حدود 0.5% در حالی که شنزن کامپوزیت بود 0.489% پایین تر است. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص نیز کاهش یافت و به قلمرو منفی آن را به عنوان کاهش یافته 0.26%.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن ماند بالاتر از flatline در حالی که شاخص Topix بود 0.25% پایین تر است. سهام کنگلومرا Softbank گروه ادامه داد: برای دیدن دستاوردهای پس از چهار موج به دست آوردن fractionally در تجارت صبح. حرکت آمد و به سمت بالا با وجود این شرکت ارسال یک نزدیکی بین بردن آن سود سه ماهه.

در همین حال کره جنوبی Kospi اضافه شده 0.53% به عنوان سهام chipmaker SK Hynix رسید فراتر از 3 درصد است. سهام در استرالیا نیز بالاتر, S&P/ASX 200 تا 0.13%.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن رشد شاخص 0.11%.

چین هوبئی استان در روز پنج شنبه گزارش داد افزایش تعداد coronavirus موارد است. آن گفت: از آن آغاز شده که شامل “بالینی تشخیص داده می شود” موارد در آن شمارش.

“من فکر می کنم بازار رو به دست و پنجه نرم کردن با این … روش جدید … محاسبه موارد” کریس Watling, مدیر عامل شرکت لانگویو اقتصاد گفت: CNBC “Squawk Box” در روز پنج شنبه.

“من گمان می کنم آنها ممکن است نگاه مستقیم از طریق آن یک بار کار می کنند که آن را صدا نمی خواهم آن را بیشتر موارد این فقط یک تغییر در روش” Watling گفت.

ضریب اطمینان بازار شده مثبت بوده است پیش از آن در هفته به عنوان داده شده بود نشان آشکار کندی در سرعت جدید گزارش موارد با سیاستگذاران در چین داشتن اعلام کرد یک سری از اقدامات برای مبارزه با این انتظار می رود رشد اقتصادی از شیوع ویروس.

بر درآمد شرکت ها مقابل شرکت هایی مانند نیسان موتورز ژاپن و چینی با تکنولوژی کرگدن Alibaba در حال انتظار برای اعلام نتایج مالی سه ماهه خود را در روز پنج شنبه. پیش از آن منتشر شده نیسان سهام در ژاپن به پایین تر از 1% در حالی که هنگ کنگ در لیست سهام Alibaba شد تا در مورد 0.2%.

سنگاپور DBS در صبح روز پنج شنبه اعلام کرد که 14 درصد جهش در سود خالص خود را برای سه ماهه چهارم نسبت به یک سال پیش. سهام دهنده بودند تا در مورد 0.5% در تجارت صبح.

ارز و نفت

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 98.987 پس از زودتر از 99.001.

ین ژاپن اغلب دیده می شود به عنوان یک دارائی ایمن در زمان های اقتصادی قطعیت معامله در 109.95 هر دلار بعد از یک کم زودتر از 110.09. دلار استرالیا تغییر در $0.6727 بعد از لمس زودتر بالا از $0.6738.

دریایی یوان چین در برابر دلار آمریکا در آخرین معاملات در 6.9786 هر دلار در حالی که آن خشکی همتای بود در 6.9773 در هر دلار.

قیمت نفت بالاتر بودند در صبح روز معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به دست آوردن 0.39% به $56.01 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی بودند 0.63% بالاتر در $51.49 در هر بشکه رسید.

در اینجا نگاهی به آنچه در شیر امروز:

  • نیسان در سه ماهه سوم درآمد
  • Alibaba دسامبر درآمد سه ماهه

— CNBC فرد ایمبرت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>