آسیا و اقیانوس آرام در بازار داد و ستد بالاتر در چهارشنبه ساختمان در سود از جلسه قبلی پس از سهام فروخته شده به تازگی با توجه به نگرانی های جدید با شیوع کروناویروس.

چینی سهام رهبری دستاوردهای در منطقه با ترکیبی شانگهای تا 1.25% به اطراف 2,818.09. شنژن جزء شاخص رز 2.14% به 10,305.50 و شنزن کامپوزیت اضافه شده 2.48% به حدود 1,678.63. این Chinext شروع به کار هیئت مدیره شد تا بیش از 3 درصد به حدود 2,180.29.

روز دوشنبه سهام در سرزمین اصلی چین کاهش یافت تا به حال بیش از 7 درصد پس از بازگشت آنها به تجارت پس از تمدید تعطیلات به عنوان به سرعت در حال گسترش پنومونی-مانند ویروس spooked سرمایه گذاران.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن پیشرفته 1.02% به 23,319.56 در حالی که شاخص Topix اضافه 1.04% به 1,701.83. ین به عنوان یک دارائی ایمن دارایی در زمان بازار قطعیت تغییر در 109.42 هر دلار تضعیف از سطح زیر 108.80 پیش از آن در هفته.

در کره جنوبی شاخص Kospi پاک شده و برخی از آن نزدیک به 1% سود به تجارت 0.36% در 2,165.63. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص داد تا بیشتر از آن سود حدود 0.83% زودتر به تجارت 0.27%.

استرالیا معیار ASX 200 رز 0.39% به 6,976.10 عنوان به شدت وزن مالی subindex داد تا زودتر به سود به پایان fractionally پایین تر است. عمده سهام بانکی در کشور بسته شده و مخلوط با کشورهای مشترک المنافع سهام بانک انداختن 1.22%.

جلسه در آسیا و اقیانوس آرام به دنبال یک شبه تظاهرات در وال استریت و در اروپا است.

“بازار در حال حاضر سوار بر یک جدید دوباره بجای اول برگشتن, موجب چین را به تلاش برای حمایت از اقتصاد خود را در کنار ظاهری کاهش نگرانی های بیش از Coronavirus تاثیر بر اقتصاد جهانی” رودریگو Catril ارشد خارجی-استراتژیست ارز در بانک ملی استرالیا نوشت: در صبح توجه داشته باشید.

بانک مرکزی چین در کاهش نرخ بهره در توافقات برای خرید یک ابزار استفاده شده توسط بانک مرکزی برای اضافه کردن پول به عرضه پول — روز دوشنبه برای اطمینان کافی در تامین نقدینگی در سیستم به عنوان کشور می پردازد برای جلوگیری از شیوع ویروس. بانک خلق چین کاهش می یابد 7-بعد معکوس مخزن نرخ 10 واحد از 2.50 ٪ تا 2.40% و 14 روز نرخ کاهش از 2.65% به 2.55%.

PBOC تزريق 1.7 تریلیون یوان (حدود. $242 میلیارد دلار) به بازار پول از طریق معکوس خرید مجدد عملیات در روز دوشنبه و سه شنبه. روز چهارشنبه بانک مرکزی گفت: این تصمیم به انجام عملیات بازار باز را برای روز به دلیل وجود دارد “نقدینگی کافی در این زمان سیستم بانکی است که به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای بازار است.”

هنوز هم برخی از اقتصاددانان فکر می کنم بانک مرکزی چین تلاش ممکن است به اندازه کافی برای جبران هزینه های اقتصادی از شیوع کروناویروس که در حال حاضر کشته 490 نفر در کشور است.

جزئیات: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مرگ و میر در چین بازدید 490 به عنوان تأييد موارد صلیب 24,000

سریع گسترش عفونت در حال حاضر شروع به تاثیر در چین: سفر اعداد کاهش یافته است با توجه به محدودیت ها و قرنطينه کسب و کار هستند و احساس تاثیر از کاهش تقاضا و بزرگ swathes از کشور باقی می ماند بسته از جمله بسیاری از کارخانه ها.

“هر روز به جمعیت باقی می ماند تهدید و شرکت ها و کارخانه ها توقیف و عدم قطعیت باقی می ماند با توجه به گسترش و شدت coronavirus اثرات گسترش بیشتر در چین از طریق تعدادی از کانال های درون اقتصاد” استیو کوکران رئیس آسیا و اقیانوسیه اقتصاددان در مودی تجزیه و تحلیل نوشت: در یک توجه داشته باشید.

Cochrane گفت که در حالی که بررسی آثار اقتصادی شیوع ویروس احساس خواهد شد در جای دیگر در آسیا و ایالات متحده چین را به احساس فشار از آن است. او برجسته پنج بخش صنعتی که به نظر می رسد بیشتر در معرض خطر از coronavirus و در نتیجه قرنطينه در سراسر کشور: حمل و نقل و انبار, صنعت, عمده فروشی و خرده فروشی املاک تجاری, سرگرمی و تولید است.

“این پنج صنایع ترکیب را کاهش می دهد در سه ماهه اول سال 2020 تولید ناخالص داخلی 1.2% و یا در اطراف 0.3% برای کل سال” Cochrane نوشت. “این را شامل نمی شود چند برابر اثرات در دیگر صنایع دراز مدت از دست دادن اعتماد به نفس و یا دراز مدت تاثیر اعتباری در دسترس بودن و کیفیت اعتباری.”

کره جنوبی هیوندای موتور روز سه شنبه گفت: این تصمیم به طور موقت به حالت تعلیق تولید خطوط مونتاژ از عامل در همه گیاهان آن در کشور با توجه به اختلال در عرضه قطعات از چین است. هیوندای سهام بسته شد.

در بازار ارز دلار آمریکا داد و ستد در 98.004 در برابر سبد همسالان بالا رفتن از یک کم از 97.787 در جلسه قبلی. دلار استرالیا شد مسطح در اطراف $0.6738.

قیمت های نفت در طول آسیایی, ساعت روز چهارشنبه: خام ایالات متحده شد تا 0.87% در $50.04 در هر بشکه رسید در حالی که معیار جهانی نفت برنت پیشرفته 0.96% به $54.48.

اوپک و متحدان آن می تواند در کاهش تولید بیش از یک میلیون بشکه در روز به گفته برخی از کارشناسان. تهیه کننده گروه است گفت: به احتمال زیاد جلو را یک سیاست برنامه ریزی شده جلسه از ماه مارس تا ماه فوریه که تاکید جدی نگرانی بیش از دو-دیجیتال سقوط قیمت نفت در این سال است.

برای سال خام ایالات متحده به پایین است که بیش از 19 درصد در حالی که نفت برنت کمتر است 18 درصد و با وجود نگرانی که شیوع کروناویروس را به طور قابل توجهی محدود کردن تقاضا. مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: در یک توجه داشته باشید که در قیمت های فعلی “تولید کنندگان کالا به زودی آغاز خواهد شد به کاهش در تولید و سرمایه گذاری است.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de