دانشمندان چینی شناسایی دو گونه از coronavirus نشان می دهد آن را در حال حاضر جهش حداقل یک بار

پزشکی کارگر تولید سنتی طب چینی به درمان بیماران آلوده به COVID-19 coronavirus در یک بیمارستان در ووهان در چین هوبئی استان مرکزی در تاریخ 2 مارس سال 2020 است.

خ | خبرگزاری گتی ایماژ

محققان در چین پیدا کرده اند که دو نوع مختلف از کروناویروس جدید می تواند باعث عفونت در سراسر جهان است.

در یک مطالعه مقدماتی منتشر شده پنج شنبه, دانشمندان, در شهر پکن دانشگاه علوم زندگی و انستیتو پاستور از شانگهای یافت که تهاجمی تر از نوع جدید کروناویروس تا به حال برای اختصاص حدود 70 درصد از تجزیه و تحلیل گونه های در حالی که 30 درصد بوده است مربوط به نوع کمتر تهاجمی.

بیشتر تهاجمی نوع ویروس یافت می شود و شایع در مراحل اولیه وقوع در ووهان — چین شهر که در آن COVID-19 اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

اما فرکانس این نوع از ویروس پس از کاهش از اوایل ژانویه.

محققان گفتند نتایج خود را نشان می دهد توسعه تغییرات جدید از سنبله در COVID-19 مورد بود: “به احتمال زیاد ناشی از جهش و انتخاب طبیعی علاوه بر نوترکیبی.”

“این یافته ها به شدت حمایت فوری برای بیشتر نیاز فوری مطالعات جامع است که ترکیب ژنومی اطلاعات اپیدمیولوژیک داده ها و نمودار سوابق علائم بالینی بیماران مبتلا به بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19),” گفتند.

محققان هشدار داد که داده های مورد بررسی در این مطالعه هنوز “بسیار محدود” با تاکید بر اینکه پیگیری مطالعات از یک مجموعه بزرگتر از داده ها مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن یک “درک بهتر” از تکامل و اپيدميولوژی COVID-19.

یافته های منتشر شده در موسسه ملی علوم, بررسی, مجله آکادمی علوم چین.

محدودیت های مسافرتی

مطالعه می آید در مدت کوتاهی پس از این که تایید سریع گسترش ویروس تا به حال آلوده بیش از 93,000 مردم در سراسر جهان با حداقل 3,100 مرگ و میر.

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که موارد گزارش شده در چین اگر چه تعداد روزانه عفونت های خارج از کشور در حال حاضر بیش از کسانی که در جهان به دومین اقتصاد است.

کره جنوبی و ایتالیا و ایران و آلمان ثبت تیز upticks در موارد آنفولانزا مانند ویروس در روزهای اخیر با بسیاری از کشورها تحمیل محدودیت های مسافرتی در ویروس-آمار مناطق در سراسر جهان.

شیوع این بیماری در حال حاضر به بیش از 70 کشور در حالی که هشدار داده است که COVID-19 به زودی می تواند رسیدن به ترین “اگر نه همه” سازمان ملل در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>