ژان لیو رئیس جمهور دیدی Kuaidi شماره یک سوار-به اشتراک گذاری و تاکسی-نقطه خدمات در چین است.

فرد دوفور | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دیدی جمهور ژان لیو CNBC گفت که این شرکت هسته سوار-نقطه کسب و کار سودآور است و آن را برداشت تا دوباره پس از شیوع کروناویروس آمار بازار.

“من می توانید به اشتراک گذاری با شما هسته اصلی کسب و کار سودآور است یا (ساخت) یک سود کوچک” لیو گفت: در مصاحبه ای که پخش شده در روز پنج شنبه.

لیو نمی دهد چهره های خاص و یا می گویند که اندازه گیری سودآوری او با اشاره به.

اما این اولین بار چینی شرکت فن آوری ساخته شده است که ادعا می کنند به عنوان زنده ماندن طولانی مدت از سوار شدن-نقطه بخش در ادامه به سوال نامیده می شود.

لیو همچنین گفت که دیدی سوار حجم در چین رسیده است 60 درصد به 70 درصد از پیش coronavirus سطوح و پنج بار در ماه فوریه آن کم است. چین به طور موثر تعطیل برای یک شماره از هفته به عنوان ووهان که در آن coronavirus اعتقاد بر این بود که سرچشمه قطع شد از بقیه کشور است. اما در هفته های اخیر در این کشور آغاز شده آرامش بخش و محدودیت های مسافرتی و ووهان است و دوباره باز کرد.

که مقر آن در پکن این شرکت در چین و هشت بازارهای خارج از کشور از جمله استرالیا و ژاپن است.

دیدی رئیس جمهور گفت که بهبود کسب و کار در حال وقوع است در سرعت های مختلف در بازارهای مختلف.

“شده است وجود دارد یک افت بسیار تند و تیز گشت (در چین). و در حال حاضر شما می توانید با دیدن ما کسب و کار (است) پنج بار (این) مارس کم است. بنابراین یقین در اینجا” لیو گفت CNBC. “اما برای کشورهای مختلف وجود دارد استراتژی های مختلف. برخی از شهرستان ها وجود دارد کمتر سخت اجتماعی محدودیت فاصله. و ما دیدن … نه این که افت شدید. اما گزاف گویی نامشخص است به عنوان به خوبی.”

او همچنین گفت که با وجود شیوع این پتانسیل دراز مدت برای این شرکت است و اساسا تغییر کرده است.

“ما در این کسب و کار است که نیاز به تعهد دراز مدت است و ما فکر می کنم ما احتمالا در میان همه ما متعهد ترین و سرمایه گذاری در این صنعت” لیو گفت این شرکت در حال سرمایه گذاری در مناطق از هوش مصنوعی به autonomous cars.

وقوع ضربه سوار-نقطه شرکت های سراسر جهان است. در ایالات متحده Lyft گفت: ماه گذشته بود که تخمگذار کردن 982 کارکنان.

تا کنون دیدی نه axed نقش و لیو گفت: این شرکت در حال حاضر هیچ برنامه ای برای کاهش و یا افزایش سرمایه.

“ما بسیار قوی ترازنامه,” او گفت:.

دیدی مطرح شده بیش از 21 میلیارد دلار از سرمایه گذاران از جمله SoftBank و خودروساز ژاپنی تویوتا.

تطبیق با کروناویروس

لیو گفت: این شرکت بود “غرق” در هنگام شیوع این بیماری برای اولین بار رخ داده در چین در اوایل این سال و هسته آن تیم با هم برای کشف کردن چه باید بکنید.

تمرکز بر حفاظت از رانندگان و موتورسواران است. دیدی راه اندازی ایستگاه های خدمات به ماسک و مواد ضد عفونی کننده به رانندگان آن را رایگان ارائه شده و به پزشکی کارگران در سراسر تعدادی از شهرستانها و از آن شروع به نصب یک محافظ ورق در اتومبیل برای جدا کردن راننده از مسافر است.

ما یک بازیکن جوان اما ما می رویم جهانی. و از این بحران ما می توانیم ما می دانیم که ما می توانیم اهرم ما بهترین عمل در چین و … به اشتراک گذاری با دیگر کشورها است.

ژان لیو

رئیس جمهور دیدی

حدود 300 ، 000 درایور امضا کرد تا به رایگان سوار به پزشکی کارگران با توجه به لیو.

“من بسیار سپاسگزار برای آنها چون زمان زیادی از شجاعت در واقع بیرون رفتن وجود دارد و مردم کمک کند که کل شهرستان پایین است,” او گفت:.

لیو همچنین گفت: این شرکت در زمان آن چه آموخته شده از چین در طول این ویروس شیوع آن در بازارهای دیگر به کمک آن وفق دهند. او افزود که گسترش بین المللی ادامه خواهد داد.

“ما یک بازیکن جوان اما ما می رویم جهانی. و از این بحران ما می توانیم ما می دانیم که ما می توانیم اهرم ما بهترین عمل در چین و … به اشتراک گذاری با دیگر کشورها” لیو گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de