چینی Netflix-سبک خدمات iQiyi مخازن 18 درصد و پس از ایالات متحده تنظیم کننده بررسی اتهامات تقلب

سهام چینی جریان خدمات iQiyi سقوط در بعد از ساعات تجارت در آمریکا پس از آن اعلام کرد که کمیسیون ارز و اوراق بهادار (SEC) راه اندازی کرده است یک کاوشگر به شرکت.

SEC تحقیقات باعث شده یک گزارش در ماه آوریل از Wolfpack تحقیقات که توصیف خود را به عنوان یک “فعال تحقیق و علت سعی و کوشش استوار است.” در این گزارش Wolfpack متهم iQiyi از تقلب و باد آن اعداد است.

iQiyi گفت SEC است “به دنبال تولید خاص مالی و عملیاتی سوابق آشنایی از 1 ژانویه 2018 و همچنین اسناد و مدارک مربوط به برخی از خریداری و سرمایه گذاری که مشخص شد در یک گزارش صادر شده توسط کوتاه-فروشنده شرکت Wolfpack تحقیقات در مارس سال 2020 است.”

Netflix بکشد به سبک جریان غول همچنین گفت: “مشغول به حرفه ای مشاوران برای انجام یک بررسی داخلی به برخی از کلید اتهامات” در Wolfpack در گزارش.

Wolfpack تحقیقات ادعا iQiyi باد آن 2019 درآمد حدود 8 میلیارد یوان ($1.13 میلیارد دلار به 13 میلیارد یوان ($1.98 میلیارد دلار) یا بین 27 درصد به 44 درصد. Wolfpack همچنین ادعا کرد که در این جریان شرکت بیش از حد تعداد کاربر و هزینه.

سهام Nasdaq-ذکر شده iQiyi کاهش یافت و بیش از 18 درصد در گسترش تجارت اما افت ارزش برخی از کسانی که در ضرر و زیان است. این شرکت پایین بود 12.36 درصد در پایان پس از ساعت دوره تجارت.

گونگ یو (مرکز) بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مستقر در چین iQiyi (IQ), حلقه, زنگ باز در Nasdaq MarketSite در میدان تایمز با کارکنان و سرمایه گذاران در جشن از آن ارائه عمومی اولیه (IPO) در تاریخ 29 مارس سال 2018 در شهر نیویورک است.

گتی ایماژ

SEC پروب به iQiyi می آید در راستای افزایش نظارت بر آمریکا ذکر شده شرکت های چینی پس از Luckin قهوه رسوایی در اوایل این سال است.

چین Luckin قهوه اعتراف به جعل و فروش شماره 2019. این شرکت پس از آن delisted از نزدک در ماه ژوئن.

در ماه مه سنای آمریکا تصویب لایحه که افزایش حسابرسی نظارت بر شرکت های چینی ذکر شده در وال استریت با تهدید delisting اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید.

در 2018, iQiyi چرخید بود از چینی غول جستجو بایدو در ایالات متحده IPO که مطرح شده بیش از $2.2 میلیارد دلار است. بایدو که آن هم ذکر شده در ایالات متحده دارای اکثریت سهام در iQiyi. به عنوان Baidu رو افزایش رقابت در چین — در کلید محصولات مانند جستجو و تبلیغات — iQiyi شد بخش مهمی از رشد آن چشم انداز است.

در سه ماهه دوم iQiyi عضویت درآمد رشد 19 ٪ در سال بیش از سال, در حالی که تبلیغات آنلاین درآمد کاهش 28 ٪ در سال بیش از سال با توجه به بایدو گزارش درآمد.

Baidu سهام به پایین 7% در ساعت طولانی تجارت در روز پنج شنبه به عنوان یک نتیجه از SEC پروب به iQiyi.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>