چینی غول هواوی و Tencent به پیوستن به گروه ملی در blockchain پس از یازدهم را حمایت از فناوری

فناوری Blockchain

matejmo | iStock | گتی ایماژ

چین عمده غول فن آوری در میان یک گروه از سازمان هایی که پیوست کمیته ملی متمرکز بر ایجاد استانداردهای فناوری blockchain.

این حرکت بخشی از عمده فشار دنیا و دومین اقتصاد برای تبدیل شدن به یک رهبر در فضای نوپای پس از جمهوری خلق چین در سال گذشته کشور را به “تصرف فرصت های ارائه شده توسط فن آوری.

E-commerce, غول JD.com تجهیزات مخابراتی ساز, Huawei, جستجو شرکت Baidu و Tencent صاحب محبوب پیام رسانی برنامه WeChat همه بخشی از کمیته. مورچه مالی وابسته Alibaba است که اجرا می شود Alipay پرداخت موبایل برنامه نیز بخشی از این گروه که تعداد تعدادی از دانشگاهیان در میان اعضای آن است.

این گروه شده است به نام “ملی Blockchain و توزیع حسابداری فن آوری استاندارد کمیته فنی.”

چین وزارت صنعت و فناوری اطلاعات که منتشر شد نام سازمان های شرکت کننده مشخص نیست که دقیقا چه این کمیته انجام می شود. اما از نام آن پیداست این وظیفه خواهد شد در آینده با استانداردهای فنی در اطراف blockchain و به اصطلاح توزیع دفتر فن آوری (DLT).

Blockchain اشاره به تکنولوژی آغاز شد که با cryptocurrency بیت کوین. در آن صورت آن نقش بود و تغییر ناپذیر و رشوه دادن اثبات عمومی لجر از فعالیت. آن را نیز “غیر متمرکز” که به معنی آن بود و نه متعلق به هر یک ،

تعریف تکنولوژی تکامل یافته آن را به عنوان شروع اعمال به مناطق جدید مانند امور مالی. این موارد اغلب به شرایط مانند DLT و کاملا متفاوت از نسخه اصلی بیت کوین blockchain. هنوز هم وعده یک سیستم است که در آن معاملات اتفاق می افتد در سراسر یک رکورد است پیشنهاد جذاب.

توسعه blockchain یا DLT اغلب اتفاق افتاده است در درون فرد شرکت یا کنسرسیومی از شرکت های به دنبال حل یک مشکل است. چین blockchain فشار در میان برای اولین بار از یک دولت ملی از عمده اقتصاد است.

تنظیم ویژگی های استاندارد می تواند کمک به چین آمده تا با یک واحد ملی با رویکرد توسعه فناوری blockchain که به نوبه خود می تواند کمک به آن را در مقیاس سریع تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>