شرکت چینی در ‘مقدماتی’ مذاکرات برای ساخت HS2

چینی شرکت راه آهن می تواند در مورد به بیش از ساخت و ساز از مشکل HS2 راه آهن link.

دولت بریتانیا در مذاکرات با چین ساخت و ساز راه آهن شرکت کرده است که گفت: از آن می تواند ساخت خط فقط در پنج سال در هزینه بسیار پایین تر.

در نامه ای گزارش شده در ساختمان مجله اما دیده می شود که بار مالی CCRC نوشت: به HS2 با مسئولیت محدود, مدیر اجرایی گفت: “ما یقین داریم که ما می تواند ارائه یک هزینه است که به طور قابل توجهی پایین تر از پیش بینی های ما دیده می شود.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“مزایای استفاده بیش از حد بزرگ به نظر ما بیش از حد بزرگ به اخراج بر اساس وجود دارد که برای غلبه بر موانع.

“شما را پیدا خواهد کرد که چینی ها در راه است به دنبال راه حل نه معطل موانع و مشکلات است.”

A prototype rail line, to be constructed by China Railway Construction Corporation (CRCC), on the Lagos-Ibadan rail line project at the Ebute-Metta headquarters of the Nigerian Railway Corporation in Lagos on March 7, 2017.
تصویر: چین ساخت و ساز راه آهن شرکت نیز درگیر در لاگوس-ابادان راه آهن در نیجریه

بخش حمل و نقل را تایید کرد به آسمان خبری که دو طرف شده بود در “بحث های مقدماتی در فرصت اما هیچ تعهدات بتن ساخته شده اند”.

بیشتر از Hs2

“DfT است که همیشه مشتاق به یادگیری از تجربه دیگران و در نظر گرفتن روش هایی که ارائه ارزش برای پول مالیات دهندگان” سخنگوی گفت.

این شرکت چینی ساخته شده است بسیاری از کشور 15,500 مایل با سرعت بالا شبکه اما در برخورد با حقوق مالکیت گروه های لابی و مناظر حفاظت شده خواهد بود یک کار متفاوت است.

HS2 will run from London to the West Midlands and then on towards Leeds and Manchester
تصویر: HS2 اجرا خواهد شد از لندن به غرب میدلندز و سپس نسبت به لیدز و منچستر

ماه گذشته نخست وزیر بوریس جانسون ناراحتی بسیاری از نمایندگان مجلس و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او اعلام کرد چینی با تکنولوژی شرکت Huawei اجازه داده می شود برای تامین تجهیزات برای بریتانیا 5G شبکه تلفن همراه.

آقای جانسون توافق HS2 باید پیش تنها چند روز پیش با وجود بررسی های هشدار دهنده که می تواند بیش از هزینه £100bn – به مراتب بالاتر از بودجه £62bn.

او در آن زمان گفت که این شرکت دست زدن به ساخت و ساز است و نه “خود را متمایز” اما “مدیریت ضعیف است detracted از ارزش اساسی” از این طرح است.

Sophy Ridge Q Thumbnail HS2
HS2: غرور پروژه و یا سرمایه گذاری با ارزش?

او تایید کرد کار بر روی فاز یک اجرا می شود که از Euston لندن به بیرمنگام – و فاز 2a – یک فرمت به کرو – ادامه خواهد داد “چیزی نزدیک شدن به زمان و بودجه”.

فاز 2b – اجرا می شود که به منچستر و شمال شرق به لیدز – قرار داده خواهد شد تحت بررسی قرار گیرند و به زمان “شمالی نیروگاه” راه آهن پروژه.

خط نیست با توجه به پایان خواهد رسید تا 2040 اگر چه آقای جانسون گفت که او می خواهد به حرکت به جلو به 2035.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>