نمایی از نزدک در میدان تایمز ساعت پیش از اجرای ‘ایالت نیویورک در مکث’ فرمان اجرایی به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در تاریخ 22 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

اینترنت چینی و شرکت نرم افزار Kingsoft است که چرخش آن ابر را بدست آورد و مثال آن در آمریکا با وجود عدم اطمینان در بازار. می آید در صورت از جهانی coronavirus همه گیر است که فرستاده سهام غلت اخیر قضایی با چین Luckin قهوه.

Kingsoft ابر گفت: این امر مسئله 25,000,000 آمریکایی امانت دار سهام (تبلیغات) و تا 3,750,000 بیشتر اگر به اصطلاح بیش از سهم گزینه اعمال شده است. این گزینه را می دهد که تعهد بانک ها توانایی فروش سهام بیشتر از مقدار اصلی تنظیم شده است.

هر یک از تبلیغات انتظار می رود که قیمت بین $16 و 18 دلار. Kingsoft ابر گفت: این امر افزایش بین $3.4 میلیارد و 3.8 میلیارد دلار با فرض اینکه بیش از سهم گزینه اعمال نشده. این شرکت انتظار دارد که به قیمت عرضه اولیه عمومی (IPO) در روز پنج شنبه با معاملات برای شروع روز جمعه در Nasdaq.

Kingsoft ابر ارائه می دهد محصولات از ذخیره سازی به کامپیوتر و شبکه. درآمد خود را افزایش 78.4% در سال در سال برای رسیدن به 3.9 میلیارد یوان ($568.3 میلیون دلار) در سال 2019 اما ضرر خالص خود را افزایش از 1 میلیارد یوان در سال 2018 به 1.1 میلیارد یوان در سال 2019.

شرکت IPO میان می آید سخت بازار سهام محیط زیست با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر است که ایجاد عدم اطمینان در مورد اقتصاد جهانی در آینده است. آن را تست اشتها از سرمایه گذاران برای لیست جدید.

همچنین به عنوان نظارت بر لیست در ایالات متحده در حال افزایش است پس آیات تقلب در چینی زنجیره ای قهوه Luckin قهوه خود اعلام کرد رقیب از استارباکس در چین است.

در مارس 2, Luckin قهوه اعلام کرد تحقیقات داخلی یافت می شود که آن افسر ارشد عامل ساخته فروش حدود 2.2 میلیارد یوان ($314 میلیون دلار) در سال 2019. سهام چهار بیش از 80% از آن و متوقف شده اند از تجارت است.

و در ماه گذشته, چینی, جریان ویدئو سایت iQiyi شد و متهم به تقلب و باد مالی آن اعداد توسط شرکت تحقیقات Wolfpack پژوهش است.

iQiyi که یک spinoff از غول اینترنت چینی Baidu گفت: آن معتقد است این گزارش شامل “متعدد اشتباهات اظهارات بی اساس و گمراه کننده نتیجه گیری و تفسیر است.”

ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) رئیس Jay کلیتون هشدار داد در ماه گذشته که آشکار توسط بازار در حال ظهور شرکت های, از جمله کسانی که از چین, حمل “قابل ملاحظه ای در معرض خطر بیشتری” بودن “ناقص یا گمراه کننده است.”

Kingsoft ابر گفت: خالص درآمد حاصل از IPO می تواند بین $392 میلیون و حدود 451 میلیون. موجود سهامداران Xiaomi و Carmignac Gestion ابراز علاقه به خرید تا 50 میلیون دلار در سهام هر یک از. Xiaomi بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Lei Jun رئیس Kingsoft ،

Kingsoft گفت: آن را با استفاده از پول آن را افزایش می دهد به سرمایه گذاری در ارتقاء و گسترش زیرساخت ها و تقویت فناوری و توسعه محصول از جمله در زمینه هوش مصنوعی است. برخی از درآمد حاصل خواهد شد نسبت به گسترش بین المللی است.

J. P. Morgan, UBS, Credit Suisse و بانکداری سرمایه گذاری شرکت بین المللی سرمایه شرکت (CICC) و اختصاصی IPO.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de