چینی سانسور یا “کار در جای دیگر’: در داخل شاتر رایگان-گفتار شورش

استن Pavlovsky های شماره 2 اجرایی در سرویس عکس شاتر صدا نا امید. در آنچه قرار بود یک جشن قابل توجه شرکت نقطه عطف در ماه دسامبر کارکنان به جای تمرکز بر آنچه تا به حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای حساس موضوع در داخل شرکت: سانسور و چین است.

ماه قبل از آن به درخواست دولت چین شاتر را آغاز کرده بود سانسور چند جستجو برای کاربران در چین بر اساس شرایط سیاسی فرار افراد مانند “تایوان پرچم.”

شاتر کارکنان که مخالفت با لیست سیاه و آزادی بیان زمینه نگهداری می پرسیدن در مورد آن در هر بزرگ داخلی نشست. به طوری که روز Pavlovsky به آنها گفت که آنها به دنبال شغل در جای دیگر.

جزئیات بیشتر از ان بی سی نیوز:

“زیبایی که در آن زندگی می کنیم و در جایی که ما کار این است که ما رایگان به کسانی که انتخاب” Pavlovsky گفت: کارکنان در این نشست در Shutterstock دفاتر با توجه به ضبط این نشست ارسال شده به یک شرکت داخلی سایت و شنیده NBC News.

“و به این ترتیب, شما می دانید, آن را یک بازار بزرگ” او ادامه داد: “و کارکنان باید مقدار زیادی از فرصت ها برای کار در اینجا به کار در جای دیگر است و ما بسیار حمایت هنگامی که کارکنان احساس نمی کند که این جای مناسب برای آنها به دنبال فرصت های دیگر.”

واکنش شوک به گفته یکی از کارکنان که گفت: آنها در این دیدار برای بیش از 180 شاتر کارکنان — حدود 20 درصد از این شرکت — که تا به حال امضا طومار مخالفت با چینی درخواست حتی در خطر این شرکت از دست دادن دسترسی به یک بازار بالقوه پرسود.

“چند نفر بودند, مانند,” اوه, او فقط گفت: همه ما به ترک?'” گفت: کارکنان صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود از ترس قصاص ممکن.

آن را نشانه آن است که یک monthslong داد و بیداد در Shutterstock — کوچک و محکم گره شرکت شناخته شده برای آن کش نامتعارف بسیار خاص سهام, عکس و ویدئو — نبود محو بازتاب گسترده درگیری چرخش در اطراف تکنولوژی شرکت های آزادی بیان و کارگر فعالیت.

شاتر کاهش یافته است به نظر داخلی ضبط به طور خاص. در بیانیه ای به ان بی سی نیوز در چهارشنبه, اما, Pavlovsky ابراز احساسات مشابه. او گفت: این شرکت از تمام صداها و نظرات از کارکنان در موضوعات مختلف و همچنین که در آن احترام کارکنان که تصمیم به ترک این شرکت پس از یک اختلاف اساسی.

“در حالی که یک گروه کوچک از کارکنان ابراز نگرانی برای این موضوع بسیاری از دیگران باید فعالانه ابلاغ قدردانی خود را برای ما از دست زدن به این موضوع و این که آنها درک تصمیم گیری ما,” او گفت:.

به طور متوسط آمریکایی ها احتمالا دیدن Shutterstock عکس های بیشتر از آنها متوجه است. تاسیس در سال 2003 در پی اولین بار در اینترنت, حباب, سایت فراهم می کند ضروری خدمات آنلاین به روزنامه نگاران و تبلیغ آنها را با دادن یک راه برای نشان دادن داستان ها و تبلیغات. آن را ثبت و $651 میلیون دلار فروش در سال گذشته در رقابت با امثال گتی ایماژ و Adobe سهام و آن یک شبکه در سراسر جهان از عکاسان برای کار خود را.

صحنه های مشابه از کارگر ناآرامی شده در ایالات متحده بسیاری از شرکت های فن آوری به عنوان رویای گسترش به چین و رشد خود را در بازار اجرا شده است به واقعیت از کارکنان که به طور فزاینده ای با احتیاط از ابزار آنها خواسته شده برای ساخت.

در حالی که تنش بازی های برگزار شده است را علنا در عمده شرکت های فن آوری از جمله Google و Facebook از آن چیزی است که حتی شاتر یک under-the-رادار شرکت با تکنولوژی استاندارد است که با داشتن به چهره است.

اما شرکت نیز رشد راحت تر گفتن کارکنان که آنها را مجبور به یادگیری به پذیرفتن برخی از تصمیم گیری. سران مایکروسافت و آمازون هر عقب نشینی در برخی از کارکنان تلاش برای کنار گذاشتن پروژه ها در زمینه های اخلاقی در حالی که گوگل به اخراج برخی از کارکنان که در محل کار سازمان آنها را متهم به سوء استفاده از منابع شرکت.

“ما واقعا تا به حال تعداد بسیار کمی از برس با این نوع از مشکلات اخلاقی در گذشته گفت:” استفان هیدن یک مهندس نرم افزار که در سمت چپ شاتر در ماه دسامبر. او گفت که او از دست داده و اعتماد در مدیریت آن بیش از آن تصمیم به فیلتر چین جستجوها و آنچه او را توصیف به عنوان پنهان کاری در اطراف آن است. او در آنجا کار می کرد و نه سال بیش از نیمی از شاتر وجود دارد.

حداقل دو بیشتر کارکنان چپ شاتر در تظاهرات شرکت نمی ساخت بیشتر از یک موضع حقوق بشر هیدن و کارمند فعلی گفت: آوردن تعداد کل خروج به سه. بیشتر کارکنان با توجه به انجام همان دو کارکنان فعلی گفت. این شرکت با بیش از 1000 کارمند با توجه به تازه ترین گزارش سالانه.

“مردم احساس مدیریت نمی گوش دادن به آنها” یک کارمند فعلی گفت: ابراز نگرانی از اقدامات تلافی جویانه برای صحبت های عمومی.

“با کمک به دولت چین, ما یک enabler و آن چیزی که واقعا مرا اذیت” کارمند گفت: با استناد به چین رکورد حقوق بشر از جمله آن به طور گسترده ای محکوم درمان قومی Uighurs.

شاتر را تحمل بالا و پایین تصدی پس از آن سهام شروع به تجارت عمومی در سال 2012. این شرکت ارائه می دهد عکاسان یک پلت فرم که در آن آنها می توانید پول کسب درآمد با آپلود عکس و در ماه دسامبر اعلام کرد که آن را تا به حال پرداخت 1 میلیارد دلار به آن همکاران — برجسته آن جشن روز Pavlovsky صحبت در مورد مردم آزاد بودن را ترک کنند.

اما این شرکت در مواجهه با چالش های. اخیرا گزارش شده 63 درصد کاهش در درآمد خالص برای سال 2019 نسبت به سال قبل 4 درصد رشد درآمد. این شرکت گفت: در سه ماهه چهارم درآمد بیانیه که افزایش هزینه های بازاریابی از جمله در امنیت سایبر و اطلاعات علم بودند علت کمبود.

Pavlovsky بود که رئیس اجرایی شده است و ترویج از دسامبر نشست. Shutterstock گفت: در این ماه است که او می تواند بالا به مدیر عامل در موفقیت این شرکت بنیانگذار جان Oringer که یکی از جدید نیویورک برای اولین بار با تکنولوژی میلیاردرهای.

هایدی, Garfield, Shutterstock مشاور عمومی گفت: در مصاحبه ای که این شرکت نمیخواهد کارکنان به ترک بیش از چین موضوع و یا هر گونه دیگر مشابه اختلاف نظر است.

“این برای ما مهم است که ما نمایش متنوع و تنوع افکار به طور کلی بسیار مفید برای شرکت” گارفیلد گفت. او گفت که او مخالف با این ایده که شاتر است هل دادن کارکنان که یک اختلاف نظر است.

Oringer خروجی مدیر عامل شرکت کرده است در دفاع از این چینی فیلترینگ در یک یادداشت به کارکنان این استدلال که حرکت نزولی این است هرحال سود ارائه به 1.3 میلیارد چینی کاربران با دسترسی به اکثریت قریب به اتفاق شرکت مواد. شاتر می گوید که 310 میلیون و تصاویر بر روی فایل. (این شرکت با تایید صحت Oringer را یادداشت.)

چین استفاده می شود آن اهرم های اقتصادی برای فشار حتی قدرتمند موسسات آمریکایی مانند NBA و هالیوود استودیو فیلم به سانسور خود و گوگل نیز در نظر گرفته بازگشت به بازار چین با سانسور موتور جستجو جرقه کارمند تظاهرات و استعفا. گوگل گفت: این هفته هیچ برنامه ای برای راه اندازی این پروژه و هیچ کار انجام شده بر روی آن در حال حاضر.

این شاتر وضعیت فراهم می کند یک نگاه اجمالی از چگونگی فشار از چین می تواند ظریف است.

شاتر را به چین آغاز شد و در اطراف 2014 زمانی که شرکت زده یک معامله با چینی شبکه اجتماعی ZCool شبکه فن آوری به طور انحصاری توزیع Shutterstock تصاویر. آن جای پا در یک برنامه به طور بالقوه بازار بزرگ و شاتر سرمایه گذاری $15 millionin ZCool در سال 2018 است.

در پاییز گذشته کارکنان در ZCool داد شاتر “بازخورد” بود که دولت چین درخواست برای جلوگیری از لحاظ سیاسی حساس جستجوهای گارفیلد گفت. او گفت: او را دیدم هرگز تقاضا در نوشتن اما در نظر گرفته آن را به صورت قانونی به درخواست.

مقامات در پکن ملاقات با مدیران در ZCool دفاتر “چند بار” به بحث در مورد این موضوع شاتر سخنگوی Niamh هیوز گفت.

درخواست برای ایجاد یک لیست سیاه از شش ممنوع شرایط فعلی و سابق شاتر کارکنان گفت: “رئیس جمهور یازدهم” “رئیس Mao” “تایوان پرچم” “دیکتاتور” زرد “چتر” و “چینی پرچم” و همچنین تغییرات آنها. (زرد چتر بودند نمادی از اعتراضات خیابانی در سال 2014.) شاتر تایید لیست.

جستجوهای ظرف چین برای کسانی که از نظر تولید صفر نتایج حتی اگر شاتر ممکن است هزاران نفر از عکس های مربوطه و یا فیلم ها.

اما این درخواست به سرعت فرار به یک مشکل: روی دایره کوچک از مهندسین نرم افزار شاغل در Shutterstock جستجو ابزار تردید نگران در مورد تنظیم یک سابقه برای سانسور.

برای یکی از مهندسین و درخواست های شخصی سه کارمندان فعلی و سابق گفت. یکی از افرادی که ممکن است وظیفه برای نوشتن خط از کد کامپیوتری که انجام سفارش های ملی خواسته به کار بر روی این پروژه سه منبع گفت.

“حتی از ابتدا وجود داشت kerfuffle مورد که دقیقا قصد انجام این کار” هایدن گفت.

تا اواسط سپتامبر کلمه گسترش در داخل شرکت به عنوان مردم بیشتر کپی شده در ایمیل در مورد این پروژه منجر بالای مدیریت به ایجاد یک بیانیه به Shutterstock مهندسی گروه هیدن گفت. در داخلی شرکت شل از سیستم پیام یک کانال جدید ایجاد شد که در آن کارکنان سوال مدیریت استدلال او گفت:.

اما مدیران’ پاسخ تنها به نظر می رسید به ملتهب نگرانی روز بعد کارکنان شروع به تهیه پیش نویس طومار مخالفت با سانسور هیدن گفت: در یک حساب که دیگر سابق و فعلی کارکنان را تایید کرد.

داخلی دادخواست به طور فزاینده ای مشترک راه را برای کارگران در شرکت های فن آوری برای دریافت توجه از مدیران خود را. و برای نوشتن آن Shutterstock کارکنان گفت: آنها را برای الهام به همتایان خود در گوگل نوشت که یک دادخواست در مبارزه علیه سانسور موتور جستجو در چین است.

“مطابق ما را قادر می سازد بی عدالتی از جمله تبعیض از مردم هنگ کنگ, سرکوب, چینی, مخالفت سیاسی و تضعیف حاکمیت تایوانی مردم” را بخوانید شاتر دادخواست, اولین گزارش رهگیری. “این اولین مرحله از ساخت فیلترهای جستجو میسازد و باز کردن درب به انواع تبعیض در آینده است.”

در اوایل اکتبر شاتر شد برنامه ریزی برای برگزاری فصلی نشست با کارکنان آن به عنوان اغلب اتفاق می افتد در تکنولوژی شرکت, مدیران ارشد, پاسخ به سوالات است که ممکن است راه خود را.

با کارکنان جمع آوری شده در این شرکت در شهر نیویورک مقر سوال از چین سیاست به سرعت آمد تا با توجه به هیدن و دو زمان کارکنان است. مدیران ایستاده بود با تصمیم خود و noncommittal در مورد آنچه آمد بعدی: Shutterstock نمی خواهد به همه توافق های آینده سانسور درخواست و آن را ارزیابی و آنها را مورد به مورد و بر اساس وزن هزینه ها و منافع در هر مورد سه نفر گفت.

به برخی از کارکنان که مشکل بود: Shutterstock ساخته نشده بود حق تصمیم گیری اولین بار در اطراف بنابراین چگونه می تواند مورد اعتماد برای انجام این کار در آینده ؟

“کجا بود خط ؟ اگر دولت چین خواست برای نام و اطلاعات تماس برای یک مشارکت کننده بود که ارسال التهابی چیزهایی که آنها آن را به آنها را ؟ یکی از کارکنان گفت: بعد از آن.

هایدن گفت: “نمی شنیدن هر گونه تمایل در بخشی از این شرکت به سازش و او تصمیم گرفت که بیش از حد بزرگ بود نقض برای او به تعمیر.

“یکی از پاسخ ما این بود که مدیر عامل شرکت ما می خواهد به حرکت می کند از این موضوع,” او گفت:. “زمانی که من فکر کردم خوب من از لحاظ جسمی حرکت می کند از این شرکت است.'” او گفت که او شروع به جستجو برای یک کار و یک حدود یک ماه بعد.

“این شرکت خود را. او می تواند انجام آنچه او می خواهد با آن” هایدن گفت: از خروجی مدیر عامل شرکت Oringer که می گوید او باقی مانده است Shutterstock بزرگترین سهامدار. “اما اگر او می خواهد مردم را خوشحال به کار وجود دارد وجود دارد به نوعی از سازش است.” Oringer نیست پاسخ دادن به یک ایمیل درخواست برای نظر.

کد نوشته شده بود و در نهایت لیست سیاه در محل قرار داده شد. اما بیش از دو ماه پس از کارمند دادخواست شروع به گردش مدیران هنوز در حال فشرده در این موضوع — به مدیریت ظاهری نا امیدی.

“این فرهنگ است که ما می خواهیم برای ساخت همچنین یکی که در آن زمانی که رهبری باعث می شود تصمیم گیری ما در حرکت است. ما متعهد ما در حرکت” Pavlovsky گفت: در Dec. 10 جلسه داخلی.

Pavlovsky نیست پاسخ دادن به یک ایمیل مصاحبه درخواست اما در بیانیه خود روز شنبه او تکرار قبلی خود گفته: “به عنوان یک شفاف, سازمان, یکی از ما هسته شیوه این است که هنگامی که ما تا به حال باز و صادقانه گفتگو در مورد یک موضوع و سپس ما متعهد و حرکت می کند.”

کریس MacAskill یک از بنیانگذاران سرویس عکس SmugMug گفت: کل tech بخش کشتی با محدودیت از اینترنت برای گسترش آزادی بیان به خصوص که یک بار-شرکت های کوچک رشد می کنند.

“بزرگ شبکه های اجتماعی بودند تمام شده برای بیشتر قسمت ها توسط برنامه نویسان جوان که تا به حال کمی از یک آزادیخواه خم” MacAskill گفت. “شعار ‘آزادی بیان’ و ‘ما در حال رفتن به آزاد جهان با آزادی بیان است.’ و به عنوان شرکت های بزرگ شده اند آنها فقط به حال به چهره واقعیت است.”

گتی ایماژ که در رقابت با Shutterstock, alsodistributes مواد در چین از طریق یک شریک محلی شرکت VCG. جستجو VCG برای “تایوان پرچم” تولید نتیجه صفر. گتی سخنگوی مت McKibben کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا آن را دریافت کرده سانسور مطالبات از دولت چین.

Adobe سهام رقیب دیگر در دسترس است در چین و یک جستجو را در سایت خود در چین توسط ان بی سی نیوز نیز یافت صفر نتایج جستجو برای “تایوان پرچم.” Adobe سخنگوی Anais Gragueb تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در شرکت سانسور شیوه های.

فعلی و سابق شاتر کارکنان گفت: نکته اصلی سرخوردگی باقی مانده است کمی این شرکت حاضر است برای به اشتراک گذاری مانند که چگونه اغلب این شرکت دریافت دستور دولت است. بزرگتر شرکت فنی از جمله Facebook و گوگل به طور منظم منتشر شفافیت گزارش های تخمگذار از کجا و چگونه اغلب دولت ها درخواست این شرکت را به پایین و یا بلوک محتوا.

گارفیلد شاتر مشاور عمومی گفت: این شرکت در نظر انتشار گزارش مشابهی اما گفت که آن را نمی ممکن است که کارکنان به انجام این کار. “من قطعا فکر می کنم که منابع در نظر گرفتن مهم برای ما,” او گفت:.

لیست ممنوع چینی واژه های جستجو شده نه رشد فراتر از اصلی لیست شش گارفیلد گفت و او گفت: هر آینده درخواست خواهد رفتن را از طریق همان فرایند تعیین اولین, اینکه آیا این درخواست قانونی بود و چه آن تاثیر خواهد بود در Shutterstock کارکنان, سرمایه گذاران, همکاران و سایر اشخاص ذینفع.

“من فکر نمی کنم این مجموعه سابقه,” او گفت: از سیاست چین. “از دیدگاه من انطباق می تواند اشکال مختلفی در بسیاری از کشورهای مختلف است.”

شاتر به طور منظم دریافت اعلامیه حذف از بیش از 20 کشور و نه از جمله درخواست های مربوط به مالکیت معنوی سخنگوی هیوز گفت. این کشورها عمدتا در اروپا و استرالیا و آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی و شرکت آدرس صدها یا گاهی اوقات هزاران درخواست از یک سال.

در ماه دسامبر پس از ماهها بحث داخلی چین و شاتر رو یکی دیگر از محتوای بین المللی سوال که روسیه مسدود شده آن حوزه بیش از یک تصویر از یک مینیاتور روسیه پرچم های کاشته شده در یک توده ای از مدفوع. شاتر محدودیت پرچم عکس های خود را در سراسر جهان از نظر و در نهایت حذف تصویر, اما نه قبل از ابراز تاسف برای اقدام نیست “در موقع.”

Pavlovsky از آغاز برگزاری “ساعات اداری” در هر هفته برای کارکنان است که ممکن است مایل به شنیده می شود یکی در هر موضوع یکی از کارکنان فعلی گفت.

یکی دیگر از شاتر کارمند ابراز شک و تردید در این شرکت را به بسیاری از مراحل را به سمت شفافیت است.

“چیزی که من دیده ام تا به این نقطه است و به من اطمینان ما خواهد بود هر کمتر شتابزده و مرموز در آینده” کارمند گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>