یک مرد با پوشیدن یک ماسک پیاده گذشته مقر بانک خلق چین بانک مرکزی در پکن چین به عنوان کشور آمار شیوع کروناویروس جدید فوریه 3 سال 2020 است.

Jason Lee | ایسنا

اقتصاد چین می تواند به رشد کمتر از 2 ٪ در سال بیش از سال با توجه به پانتئون اقتصاد کلان ارشد آسیا اقتصاددان Freya Beamish.

چین در پایان گفت از دوشنبه که موارد جدید کروناویروس در سرزمین اصلی در حال حاضر پیشی گرفته 20,400 با مجموع 425 مرگ و میر.

گسترش سریع این ویروس موجب نگرانی بیش از پتانسیل خرید اینترنتی برای جهان و دومین اقتصاد با کسب و کار شروع به احساس تاثیر از کاهش تقاضا و خاموش کردن از swathes از کشور که بسیاری از آنها در خدمت به عنوان موتور اقتصادی اتاق.

صحبت کردن با CNBC “Squawk Box اروپا” در روز سه شنبه Beamish گفت که چین می تواند رو به یک چهارم در سه ماهه انقباض در تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در سه ماهه اول سال یک بار پیامدهای خاموش شدن ناگهانی و در حال حاضر کاهش اقتصاد دارند میان به پیش بینی.

24 استان ها, شهرداری ها و مناطق که گفته اند کسب و کار را متوقف عامل حداقل تا فوریه 10 اختصاص بیش از 80 درصد از تولید ناخالص ملی و 90 درصد از صادرات سال گذشته با توجه به CNBC محاسبات از اطلاعات قابل دسترسی از طریق وزش اطلاعات است.

“مقامات می گویند که می تواند وجود داشته باشد 1 درصد تراشیده سال بیش از سال, رشد, بنابراین ما به 5% منطقه — که در حال حاضر یک پذیرش از مقامات چینی به خصوص در سال زمانی که آنها کردم این در دراز مدت کاهش فقر هدف که در طی آن آنها نیاز به پاسخگویی است که 6 درصد نرخ رشد, و (رئیس جمهور چین) چین است که هنوز هم صحبت در مورد آن” Beamish گفت.

پکن گفت: در ماه گذشته که اقتصاد خود را رشد 6.1 درصد در سال 2019 در خط با انتظارات اما Beamish پیشنهاد کرد که رشد اقتصادی در پایان سال بود در حال حاضر “بسیار ضعیف است.”

“ما در حال فکر کردن در منطقه 3.8% در سال بیش از سال, و دوباره متصل کردن تعداد کسانی که ما به دنبال در سال بیش از سال رشد احتمالا کمتر از 2%” او گفت:, و اضافه کرد که برای دیدن این اعداد در حال ظهور از تولید ناخالص داخلی چین گسترده بود “کاملا شوکه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im