چین Xi تظاهرات مردم بازگشت به کار به عنوان کشور همچنان به نبرد شیوع ویروس

رئیس جمهور چین بازرسی رمان coronavirus پیشگیری و کنترل کار در پکن در فوریه. 10, سال 2020 است.

Xinhua News Agency

چینی رهبری محوری است مردم آن را به عقب بر گردیم به کار حتی به عنوان کشور همچنان به نبرد با شیوع کروناویروس در میان شهرستان گسترده مستندات و قرنطينه در بدترین آمار مناطق.

“این است که هر دو یک بحران و یک آزمون بزرگ برای ما” رئیس جمهور چین گفت: در جلسه روز یکشنبه در پکن دولت خبرگزاری شین هوا گزارش شده است.

او گفت: تلاش شد در حال ساخته شده به درمان مردم کاهش نرخ مرگ و میر حفظ ثبات اجتماعی و تقویت چین اورژانس های پزشکی, لوازم و مایحتاج روزانه با توجه به انتخاب این ترجمه از سخنان خود.

پس از پایان ماه ژانویه به دومین اقتصاد بزرگ جهان است, تعطیل, کارخانه, کسب و کار و مدارس در تلاش برای محدود کردن گسترش بیماری که به کشته شدن نزدیک به 2,600 و آلوده بیش از 77,000 در سرزمین اصلی است.

طولانی مدت قمری تعطیلات سال جدید تا به حال حذفی اثرات زنجیره تامین جهانی و به طور کلی احساسات بازار است. آن را نیز موجب شرکت های جهانی بیشتر به تنوع در زنجیره تامین خود را به دور از چین است.

این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر چین توسعه اقتصادی و اجتماعی است که به طور موقت و به طور کلی کنترل, اما آن را معامله نسبتا ضربه ای در کوتاه مدت یازدهم گفت: با توجه به انتخاب.

حتی به عنوان دومین اقتصاد بزرگ جهان می کشد از همه متوقف می شود برای جلوگیری از شیوع آن مشتاق است که برای احیای آن گسترده صنعت و اقتصاد ماشین آلات است که در حال اجرا در سرعت فوق العاده خطرناک در چهار دهه گذشته و کمک به ثبات اجتماعی در کشور کمونیستی است.

گرفتن کارگران به تولید

در گفتار یازدهم ساخته شده برای تماس های کسب و کار برای بازگشت به کار و تاکید بر منظم از سرگیری هر منطقه اتخاذ “رویکرد دقیق” بر اساس محلی خطرات بهداشتی با توجه به انتخاب و ترجمه.

مخاطرات بالا هستند به عنوان ویروس به تازگی نام COVID-19 مجموعه به خمیر چین در سه ماهه اول سال جاری رشد اقتصادی و چالش این کشور با هدف از بین بردن فقر تا سال 2020. آن را نیز می تواند تاثیر اشتغال از تازه فارغ التحصیلان و مانع از بحرانی کاشت فعالیت های کشاورزی در فصل بهار.

مقامات در چین توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون گفت: تاثیر بیماری جدید در اقتصاد است و نه بزرگ و آن آمار اشتغال “نه” با توجه به CNBC ترجمه.

مشکل برای فارغ التحصیلان کشاورزی و کارگران بیشتر خواهد شد گفت: شما Jun, معاون وزیر منابع بشری و امنیت اجتماعی است.

چین می گوید که برخی از شرکت های بزرگ در حال حاضر به سرعت.

با توجه به توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون در روز دوشنبه نرخ سرگیری کار برای صنعت آهن و فولاد در 67.4% در حالی که برای فلزات غیر آهنی در 86.3%. پردازش مواد غذایی بود تا در بیش از 70 ٪ در حالی که معدن زغال سنگ تولید شد و بازگشت تا در 76 درصد NDRC گفت.

چین نیز رول فعال پولی و مالی, سیاست و هدفمند اقدامات برای کمک به شرکت گفت: یازدهم روز یکشنبه در آنچه که دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از تهاجمی تر اقدامات برای تحریک اقتصاد.

بانک خلق چین گفت: جمعه گذشته که آن را می تواند تنظیم معیار نرخ سپرده, در میان دیگر اقدامات برای حمایت از اقتصاد است.

— CNBC ساناز چنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>