چین چین تحت آتش از شیوع ویروس همچنین می تواند چهره یک “بحران اقتصادی’

رئیس جمهور چین بازرسی رمان coronavirus پیشگیری و کنترل کار در پکن در فوریه. 10, سال 2020 است.

Xinhua News Agency

در حال حاضر زیر آتش سنگین به عنوان coronavirus شیوع کرکره کارخانه مختل زنجیره تامین و تنظیم شده است به شوک چین در حال حاضر کاهش, اقتصاد, رئیس جمهور چین, به نظر می رسد نیز تحت فشار را هنوز تحویل این کشور وعده داده رشد.

در یک سخنرانی Feb. 3 منتشر شد و بیش از آخر هفته, یازدهم گفت: “در حال حاضر ما هنوز هم باید برای تحویل این سال را اقتصادی و اجتماعی اهداف.” در سال گذشته رشد اقتصادی چین کاهش یافته و به کمترین سطح در نزدیک به سه دهه است.

یازدهم با توجه به ترجمه ای از سخنان خود گفت: آن دسته از وظایف و هنوز هم باید “به خوبی انجام می شود” با یک پیام برای استان ها — دیگر از کسانی که بیشتر به شدت تحت تاثیر شیوع — برای حفظ تعادل: کنترل این بیماری همه گیر اما مطمئن شوید که آنها در حال انجام اصلاحات و اهداف توسعه است.

دولت چین می تواند به صورت یک “بحران اقتصادی” اگر وقوع نمی آباته, The Economist Intelligence Unit (EIU) نوشت: در یک توجه داشته باشید آخرین جمعه قبل از یازدهم سخنرانی منتشر شد.

عمومی سرخوردگی می تواند “تشدید خطرناک” اگر شیوع ثابت می شود غیر قابل کنترل توسط پایان ماه مارس EIU نوشت.

آن گفت: هزینه های اقتصادی از چین و خاموش کردن آن را به عنوان به دنبال مهار بیماری همه گیر آشکار خواهد شد که در آن نقطه.

“که در آن نقطه مقامات مرکزی نمی خواهد که اتاق را به پین تقصیر را به گردن مقامات محلی داده شده است که آنها بوده اند را کارگردانی بحران پاسخ برای بیش از دو ماه” به EIU توجه و افزود: در آن می تواند به همین دلیل یازدهم است که در حال حاضر مصرف “بیشتر کنترل شخصی” در طول بحران.

در اوایل این ماه بیش از نیمی از چین تمدید خاموش شدن ناگهانی برای جلوگیری از شیوع بیماری است. در سال گذشته بخش هایی از چین اختصاص بیش از 80 درصد از تولید ناخالص ملی و 90 درصد از صادرات است. که اختلال جهان را تولید hub به شدت برخورد زنجیره تامین در سطح جهان با شرکت ها هنوز هم در برخورد با خرید اینترنتی.

چین در تلاش به عقب بر گردیم روی پای خود با کارخانه ها شروع به بازگشایی و کارگران به trickling به عقب پیشرفت آهسته است. بازگشت کارگران باید به دنبال قرنطینه سفارشات معنی کارخانه هنوز عامل در ظرفیت محدود.

“بسیاری از شرکت های کوچکتر اعلام کرده اند که آنها قادر خواهد بود برای زنده ماندن فراتر از سه ماهه اول سال در کسب و کار فعلی آب و هوا ،” EIU نوشت. “علاوه بر یک بحران بهداشتی مقامات می تواند به صورت یک بحران اقتصادی با مفاهیم درآمد و شغل است.”

یک Macquarie اقتصاددان در جمعه توجه داشته باشید گفت: “تعجب آور” است که چین هنوز هم اصرار بر اصلی آن نرخ هدف رشد اقتصادی 6 درصد برای این سال است.

“(داده شده) Coronavirus آن را کمی تعجب آور نیست که چرا سیاستگذاران نمی خواهید به تجدید نظر در پایین این هدف برای این سال است. شاید به خاطر انتظار مدیریت; شاید آنها بر این باورند که بهبود این زمان می تواند به عنوان قوی به عنوان یکی از پس از آمريکا” نوشت: Macquarie اقتصاددان لری هو. “در هر صورت با توجه یازدهم سخنرانی سیاستگذاران به احتمال زیاد به چوب به هدف اصلی است.”

به عنوان شیوع گشوده بسیاری از تحلیلگران و کاهش رشد اقتصادی چین برای سال جاری است. در سال 2019 چین کامل-سال رشد تولید ناخالص داخلی 6.1% کاهش 6.6 درصدی نسبت به سال قبل.

قبل از این ویروس آمار تحلیلگران در حال حاضر پیش بینی کرد که رشد اقتصادی جهان و دومین اقتصاد خواهد آهسته به زیر 6 درصد هدف است. اما در اوایل این ماه در آنها کاهش داد و آن را بیشتر با برآورد اعم بین 4.9% و 5.6%.

Xi گزارش هشدار داد مقامات بالا در اوایل این ماه است که تلاش برای جلوگیری از شیوع خیلی دور رفته و در حال آسیب رساندن به اقتصاد با توجه به گزارش رویترز.

با استناد به منابع این گزارش گفت: Xi گفته مقامات برخی از خاموش کردن اقدامات شده اند عملی و کاشته اند ترس در میان مردم و دلسردی آنها از اعمال “اقدامات محدود کننده است.”

در چند هفته گذشته چین نورد بیشتر اقدامات برای حمایت از شرکت های صدمه دیده از بحران. که شامل trotting به از کمک های مالی بیشتر و همچنین به عنوان وام دهندگان تامین میلیاردها دلار اعتبار است. خود بانک مرکزی نیز گفت: وام دهندگان در کشور را تحمل بیشتر وام های بد است. در این هفته کاهش نرخ بهره در وام میان مدت.

“در این مرحله به احتمال زیاد گزینه های سیاست هستند به کاهش نرخ بهره و ارائه هدفمند کاهش به شرکت های نهفته و مناطق” گفت: Hu.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>