چین چین شده است به ووهان از شیوع کروناویروس. چرا او ممکن است نگه داشتن فاصله خود را

Tedros Adhanom مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (L) حرکت دست با رئیس جمهور چین قبل از یک جلسه در تالار بزرگ مردم در 28 ژانویه سال 2020 در پکن ،

Naohiko Hatta – استخر | گتی ایماژ

رئیس جمهور چین شده است مشخصه گم شده در عمل در ووهان کانون جدید شیوع کروناویروس در طی روزهای اخیر بحث در مورد کنترل از راه دور در پکن.

به جای Xi اعزام دوم خود را در فرمان نخست وزیر لی کچیانگ به ووهان در Jan. 27 در یک شات از اعتماد به نفس برای شهرستان است که تحت مستند.

پس از یازدهم شده است بسیار در مقابل دوربین اگر چه او گزارش شده در رسانه های دولتی به عنوان فرمانده تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

اخیرا یازدهم پدید آمده از سایه در فوریه. 5 برای دیدار با رهبر کامبوج Hun Sen بود که در یک سفر رسمی به چین است. قبل از این رئیس جمهور چین تا به حال شده است وجود ندارد و از محل موردتوجه وتماشای عموم برای بیش از یک هفته پس Jan. 28 هنگامی که او در دیدار با Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل در سازمان بهداشت جهانی است.

به عنوان عملکرد درونی حزب کمونیست چین در حال مات ناظران وزن چرا یازدهم نبوده است به صفر و یا بازی کردن نقش خود در مدیریت بحران است.

“در حالی که یازدهم ادعا کرده است که شخصا پیشرو تلاش از پکن و تقسیم کار بین دبیر و برتر اغلب برای چنین مسئولیت مشترک وجود دارد یک جریان پنهانی از احساسات است که Xi پاسخ به احساس غیر شخصی بیشتر متمرکز بر اجتناب از سیاسی فاجعه برای حزب نسبت به سلامت مردم” نوشت: تحلیلگران از خطر مشاوره گروه اوراسیا در مورد سیاسی هزینه یازدهم در شیوع وضعیت است که “بازگشت به حالت عادی” در اوایل ماه آوریل است.

یازدهم است, دبیر کل حزب کمونیست چین.

در چین به شدت تحت کنترل رسانه های اجتماعی, شبکه های, شده است وجود دارد پراکنده بحث و گفتگو در مورد این کشور و رهبران در سطح شخصی و حتی در خصوصی چت.

با وجود خشم پس از “مرگ غم انگیز از دکتر که اولین هشدار به سیستم به این بیماری دکتر لی Wenliang این فشار از احساسات منفی متمرکز شده است در مقامات در هوبئی (استان) و ووهان (شهر) با کمی سرريز به Xi یا دیگر رهبران پکن” در گروه اوراسیا تحلیلگران نوشت در گزارش خود در روز یکشنبه.

اما یازدهم را در شرایطی از زمین صفر می تواند تلاش برای حفاظت از رهبری از پتانسیل خرید اینترنتی از بهداشت و درمان-مراقبت از بحران ،

“در حالی که لی بسیار قادر مدیر و دیوانسالار او شده است کنار یازدهم و آمده است دیده می شود به عنوان نسبتا ضعیف و feckless منجر به حدس و گمان که یازدهم ساخته شده است و لی ممکن است اگر قربانی این ویروس نیست به زودی, موجود,” جود Blanchette در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی یک واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک نوشت: در اواخر ماه ژانویه است.

“این است که در همراهی با دیگر مشکل سیاست مناطق از جمله ایالات متحده-روابط چین که در آن Xi تصمیم گرفتند به باقی می ماند تا حدودی دور ترجیح می دهند به جای نمایندگان در خط مقدم. اگر یک بحران جلوگیری یازدهم می تواند ادعا نهایی مسئولیت اما اگر مشکلات بوجود می آیند او می تواند نقطه انگشت در پایین تر سطح مقامات” Blanchette اضافه شده است.

در حالی که شهردار ووهان خواهد بود که برای اولین بار در خط به شانه سرزنش از خرید اینترنتی “او بیش از حد کم است-رتبه بندی می شود قربانی” گفت: Volker Stanzel سابق سفیر چین در بحث میزبانی Mercator موسسه مطالعات چین در اواخر ماه ژانویه است.

لی همچنین “نماد اراده و عزم رهبری شی جین پینگ به جلو و تمام مسئولیت نسبت تقریبا-مرکز اما نه کاملا مرکز ساختار قدرت” اضافه شده Stanzel.

“او است نه قرار دادن خود را به کفش از کسی که مسئول حل و فصل این. او با در نظر گرفتن تعداد دو کشور—به این معنی که او همیشه می توانید خلاص شدن از شر او و هنوز هم باقی می ماند Xi Jinping,” او گفت:.

مدت از شیوع مهم است برای Xi

این گروه اوراسیا گفته تحلیلگران در خود توجه داشته باشید که کوتاه تر سناریو برای شیوع بیماری می شود “کمی مقاومت برای Xi و یا دیگر مقامات ارشد.”

اما حتی در این سناریو که در آن وجود دارد “بازگشت به حالت عادی” در ماه مارس یا آوریل یازدهم هنوز هم خواهد بود “کمی در معرض گفت:” اوراسیا تحلیلگران.

پایدار شیوع هر چند می تواند مخرب به Xi.

“فقیر دست زدن به یک ماه به طول بحران و ایجاد ثبات اقتصادی برنامه می تواند به خوبی ساییده شدن Xi سیاسی سرمایه به عنوان او آماده برای اقامت در سومین دوره در سال 2022” آنها نوشت.

“کمی وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم Xi را سفت چالش ها در انجام این کار, اما به طور جدی و سنن و coronavirus بحران را افزایش می دهد سطح عدم قطعیت در اطراف پویایی سیاسی در چین” در اوراسیا تحلیلگران اضافه شده است.

فشار بر خی بسیار زیاد است.

“اگر این بیماری همچنان به گذشته یا تحمل برای یک دوره ثابت از زمان و شهروندان شروع به احساس می کنید که دولت است و دست زدن به آن را به درستی جمهور یازدهم می تواند تحت انتقاد به خصوص با توجه به این که این دفتر سیاسی کمیته دائمی است که در حال حاضر در اختیار گرفتن مدیریت این بیماری همه گیر” گفت: Cedric Chehab جهانی سر از کشور خطر در Fitch راه حل با اشاره به بالا پله حزب کمونیست چین.

“پس در آن حس جمهور یازدهم اگر او نمی حل و فصل این بیماری همه گیر است که قادر به کنترل آن می تواند تحت فشار بیشتری کاملا” Chehab گفت CNBC.

در پایان روز موفقیت در برابر مبارزه با کروناویروس “باید به وضوح موفقیت دولت مرکزی; اگر نه کسی که بسیار در بالا را باید قربانی” گفت: Stanzel.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>