چین در ووهان افزایش coronavirus مرگ و میر 50 درصد پس از شهرستان اصلاح ارقام

این عکس گرفته شده در تاریخ 17 فوریه سال 2020 نشان می دهد پزشکی کارکنان مشغول به کار در یک مرکز نمایشگاه تبدیل به یک بیمارستان در ووهان در چین هوبئی مرکزی استان.

خ | خبرگزاری گتی ایماژ

ووهان کانون شیوع کروناویروس در چین تجدید نظر به سمت بالا تعداد تایید coronavirus موارد و مرگ و میر در این شهرستان پس از “یک شهر گسترده بررسی” رسانه های دولتی گزارش شده است.

این ووهان دولت گفت: در مجموع تایید عفونت در این شهرستان تجدید نظر شده به 50,333 به پنج شنبه افزایش 325 موارد در حالی که تجمعی تعداد مرگ و میر در حال حاضر 3,869 — 1,290 بیش از آن قبلی تعداد با توجه به CNBC ترجمه از یک زبان چینی گزارش شین هوا اخبار آژانس.

ایسنا ارسال شده اطلاع از ووهان دولت ذکر شده که چهار توضیحات برای اختلاف در این شهر داده است.

اولین اخطار گفت: افزایش بیماران در مراحل اولیه شیوع بیماری ناشی از کمبود منابع پزشکی و ناکافی در این شهر درمان ظرفیت. که منجر به برخی از بیماران در حال مرگ در خانه

علاوه بر این بیمارستان غرق شد که منجر به تاخیر افتاد گم شده و یا اشتباه گزارش از مرگ و میر با توجه به اطلاع قبلی.

همچنین گفت: با توجه به شبکه گسترده ای از مراقبت های بهداشتی نهادهای درگیر در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس برخی موفق به ارائه به روز رسانی به موقع در مورد موارد آنها از دست زدن به.

سرانجام ثبت نام از برخی از مرگ و میر بود یا تکرار و یا misreported با توجه به اطلاع قبلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>