Badgers نادر پرندگان pangolins و میمون فروخته شده در حیات وحش بازارهای Mongla یک شهر از راه دور در مرز با چین است. خیلی از حیات وحش خورده است آن را به عنوان اعتقاد بر این است به عنوان یک داروی مقوی غرایز جنسی. تجارت غیر قانونی در گونه های در معرض خطر است و اعتقاد به ارزش بیش از 5 میلیارد دلار در سراسر جهان در هر سال است.

بن دیویس

چین معرفی موقت ممنوعیت حیات وحش بازارهای در کشور — فکر به منبع جدید کروناویروس — اما وجود دارد در حال افزایش تماس های از حیات وحش سازمان ها و فعالان و مردم را به ممنوعیت دائمی برای جلوگیری از شیوع بیشتر.

ویروس اعتقاد بر این است که منشأ در یک بازار غذاهای دریایی (همچنین شناخته شده در چین به عنوان یک “مرطوب” در بازار) در ووهان هوبئی که در آن حیوانات وحشی نیز به فروش می رسد. آن در حال حاضر بیش از آلوده 44,000 مردم در چین از شیوع این بیماری آغاز شد و در دسامبر و بیش از 1100 نفر کشته شده اند دولت چین گفت: سه شنبه شب.

به عنوان ویروس به گسترش فشار بر روی مقامات برای سرکوب این بازار. در ژانویه 30, موقت ممنوعیت تجارت حیوانات وحشی — اعم از مارها به نادر پرندگان و خفاش ها به لاک پشت — در بازار سوپر مارکت ها و رستوران ها و سیستم عامل های تجارت الکترونیک را به اثر.

آن را مشکوک است که pangolins — در معرض خطر (و محافظت) پستاندار اغلب به طور غیر قانونی آب برای آن مقیاس استفاده می شود که در طب سنتی چینی — می تواند منبع جدید coronavirus یا “COVID-19” به آن نام جدید خود را, اما این لینک هنوز در حال بررسی است.

حیوانات وحشی گوشت باارزش است به عنوان یک لوکس و ظرافت در میان برخی از ثروتمندان چینی که در دیگر نقاط جهان یک عامل است که حفظ غیر قانونی شکار غیر قانونی و تجارت از حیوانات وحشی.

زمانی که چین معرفی توقیف موقت آن گفت که “هر گونه تخلف از مفاد این اطلاعیه باید بررسی شود و با برخورد به شدت در مطابق با قانون و مقررات است.” اما در آن گفت: این ممنوعیت تنها پوشش دوره تا زمانی که “وضعیت اپیدمی در سراسر کشور برداشته شده است.”

ممنوعیت دائم در حال آمدن است ؟

در فوریه 3, رئیس جمهور چین به بزرگترین سیگنال در عین حال که یک ممنوعیت کامل است که بر روی کارت. ریاست جلسه را به مطالعه پیشگیری و کنترل coronavirus او گفت: “لازم است برای تقویت بازار نظارت قاطعانه با بان کی مون و به شدت سرکوب غیر قانونی حیات وحش, بازار و تجارت, و کنترل خطرات عمده سلامت عمومی از منبع” چینی خبرگزاری شین هوا گزارش شده است.

سپس در روز دوشنبه کنگره خلق ملی (NPC) چین اعلام کرد این امر تجدید نظر حیات وحش حفاظت از قوانین و مقررات به منظور “تشدید سرکوب در قاچاق حیات وحش,” رادیو فردا در گزارش رسمی بیان کرد که “نظارت بر اجرای قانون باید تقویت شود تا اطمینان حاصل شود که حیات وحش تجارت بازار ممنوع و بسته شده است.”

کارشناسان می گویند آشکار و دائمی, خاموش شدن این بازار لازم است.

Jinfeng ژو مدیر کل پکن-بر اساس سازمان غیر دولتی به نام چین حفاظت از تنوع زیستی و سبز بنیاد توسعه شده است بسیار آوازی در فراخوان بان کی مون. او گفت: CNBC شنبه که او و سازمان او بودند “بسیار خوشحال و تشویق” Xi بیانیه هفته گذشته است.

“(دائمی بان) بسیار مهم است. چرا که هر گونه حمایت, کد هدایت و نظارت را فاقد اساس اگر وجود دارد هیچ پایه و اساس قانونی,” او گفت: CNBC از طریق ایمیل. با این حال او اشاره کرد که “حتی اگر قوانین جدید به تصویب رسید, آن را بسیار دشوار است برای دولت به اجرای آنها موثر است که به وضوح اثبات حقایق در گذشته است.”

Jinfeng گفت: برای حرکت به جلو, سه تغییرات اساسی نیاز بود: “مشارکت عمومی و سوت دمیدن باید نقش حیاتی در سال گذشته است. اجرای قانون نیاز به این گزارش ها را جدی بگیرید.”

او گفت: در مرحله دوم که سازمان های اجتماعی “باید مجاز به شکایت دولت های محلی برای عدم انجام وظایف خود و dereliction وظیفه” را به عنوان به خوبی.

ثالثا او گفت: “باید مکانیسم پاسخگویی” را به عنوان او گفت: وجود دارد مقامات دولتی که به همدستی در تجارت غیر قانونی حیات وحش. Jinfeng اشاره کرد که برخی از گوشت بیشه بازار کسب و کار و تجارت آنلاین استفاده از سیستم عامل خاصی مجوز به گوشت آنها به فروش نگاه “پرورشی” که در واقع این حیوانات در واقع وحشی-منابع.

Jinfeng گفت که چین باید با تصویب یک قانون حفاظت از تنوع زیستی در سال 2020 به خصوص که چین میزبانی سازمان ملل متحد تنوع زیستی کنفرانس بعد از این سال.

توقف فروش حیوانات وحشی به نظر می رسد برای حمایت از بسیاری از مردم چین و برخی از آنان گرفته اند به رسانه های اجتماعی به بازیت تجارت. بسیاری از آنها خشمگین است که حیات وحش در بازار است که به احتمال زیاد منبع coronavirus.

که ممکن است کمک به اعمال فشار به مقامات چینی بیش از غربی و سازمان هایی که به نام چین و حیات وحش ایران ،

یک خانواده با پوشیدن ماسک و تغییر دنده حفاظت از انتظار برای قطار خود را در هنگقیو با سرعت بالا ایستگاه راه آهن در شانگهای چین در روز سه شنبه, فوریه. 11, 2020.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

با اینحال جهانی حیات وحش سازمان در میان کسانی که فشار چین به زندگی حیوانات بازارهای خوب است. صدور بیانیه ای در روز سه شنبه نیویورک-بر اساس حفاظت از حیات وحش در جامعه تصریح کرد زودتر تماس بگیرید و آن را برای ساخته شده در چین موقت ممنوعیت فروش حیوانات وحشی در بازار به طور دائمی است.

“جلوگیری از آینده انسان و دام شیوع بیماری است که در مورد هدف قرار دادن یک گونه مانند pangolins خفاش ها و مارها — اما با در نظر گرفتن اقدامات قوی به ممنوعیت مرطوب بازارهای تجاری در حیات وحش و گسترده تقویت حیات وحش قوانین و مقررات” کریس والزر مدیر اجرایی انجمن حفاظت از حیات وحش جهانی بهداشت برنامه روز سه شنبه گفت.

در حالی که والزر را تحسین پتروشیمی اعلام روز شنبه که این امر تجدید نظر در قوانین حفاظت از حیات وحش گفت: یک مرطوب بازارهای بان لازم بود.

“ما تحسین این رهبری و در ادامه به تماس برای ممنوعیت دائم در بازار است که تجارت در حیات وحش است. همه شواهد در ادامه منجر به حیات وحش بخش از بازار در ووهان که در آن ویروس منتقل شد و از حیوانات در انسان است. بازار با مخلوط گونه از طبیعت ایده آل رشد و باید بسته در چین و جاهای دیگر.”

استیو مشتاق استاد افتخاری در دانشگاه کالج لندن و موسسه استراتژی انعطاف پذیری و امنیت, CNBC گفت که خاموش شدن دشوار خواهد بود در یک مستبد کشور مانند چین است.

“من شده است به برخی از کسانی که در بازارهای چین در استان سیچوان و من نیز دیده می شود چگونه می تواند چین اجرا چیزهایی مثل این (ممنوعیت) و من می خواهم به جای آنها اجرای آن است. هنگامی که یک مقام چینی گفت: برای اجرای برخی از دستورالعمل بود که سپس آن را در رحم, چگونه آنها آن را انجام دهد اما آنها آن را تعطیل کند. هنگامی که به آنها گفته شده توسط چین حزب کمونیست است که این امر به تعطیل آنها آن را تعطیل کند.”

“وجود خواهد داشت و عناصر کوچک که در آن اتفاق می افتد (و بازارها تعطیل نمی کردن) اما آن را نمی توان در بازارهای عمده و زمانی که شما در طیف وسیعی از مواد غذایی است که وجود دارد و ظرفیت برای این چیزها (حیوانات) به تعامل بیولوژیکی که البته آنها انتقال یک ویروس ها و برقراری ارتباط رشته های است که به شما مقاومت و یا حساسیت … پس از آن من می خواهم برای خاموش کردن معمول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im