چین شنژن سهام تا بیش از 3 درصد با وجود کارخانه فعالیت ياوه زیر انتظارات

بازارهای عمده در آسیا اقدام به گزاف گویی در بعد از ظهر دوشنبه تجارت پس از تیز ضرر و زیان در هفته گذشته حتی اگر چینی تولید آمار منتشر شده بیش از آخر هفته و در روز دوشنبه در آمد بسیار بدتر از حد انتظار است.

سرزمین اصلی چین سهام رسید بعد از ظهر توسط آنها به عنوان تلاش برای بهبود یافتن از روز جمعه شیب دار قرار می گیرند. شانگهای کامپوزیت حدود 2.9 درصد و بالاتر در حالی که شنژن جزء اضافه شده 3.39%. شنژن کامپوزیت به دست آورد 3.415%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص نیز پیشرفته 0.92%.

حرکت رو به بالا در سرزمین اصلی آمد و با وجود خصوصی نظرسنجی دوشنبه منتشر شد که نشان داد فعالیت کارخانه در چین افتادن به پایین ترین رکورد در ماه فوریه است. به Markit/Caixin تولید شاخص مدیران خرید (PMI) کاهش یافته و به 40.3 بسیار پایین تر از انتظارات از خواندن 45.7 در یک نظرسنجی رویترز. این رقم تا به حال در 51.1 در ماه ژانویه است. 50 نقطه در سطح مدیران خرید بخش خوانش جدا رشد از انقباض.

بررسی انتشار در آمد از اطلاعات منتشر شده توسط اداره ملی آمار در روز شنبه نشان داد که رسمی PMI در حال سقوط به 35.7 در ماه فوریه به پایین ترین سطح ثبت شده با توجه به رویترز — در مقایسه با خواندن 50.0 در ماه ژانویه است. تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار داشتند رسمی فوریه PMI به در آمده 46.0.

“چین در ماه فوریه شاخص مدیران خرید بخش تولید در 35.7 است که قابل مقایسه با مرتب کردن بر اساس نتایج دیده می شود در طول بحران مالی” ریچارد Yetsenga اقتصاددان ارشد در استرالیا و نیوزیلند گروه بانکی نوشت: در یک یادداشت به تاریخ May. 2. “در حالی که کسب و کار راه اندازی مجدد عملیات در چین, اکثریت قریب به اتفاق عامل و زیر ظرفیت و محدودیت های بسیاری در جنبش مردم باقی می ماند.

بطوریکه شاخص نیکی 225 در ژاپن بهبود از قبل لغزش به افزایش 1.24%. سهام تیز شد تا بیش از 2.5% گزارش زیر از رسانه ها در اواخر هفته گذشته که این شرکت شروع به ساخت ماسک صورت در میان کمبود ناشی از شیوع کروناویروس. کره جنوبی Kospi به دست آورد 1.04%.

سهام در استرالیا اما در ادامه به کاهش روز دوشنبه با S&P/ASX 200 مورد 0.9% پس از آن سقوط از طریق هفته گذشته است.

در ضمن FTSE بورسا مالزی KLCI شاخص 0.52%. که به دنبال شوک انتصاب یک نخست وزیر جدید این کشور به نخست وزیر سابق Mahathir Mohamad غیر منتظره استعفا داد و در هفته گذشته.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص 1.09% بالاتر است.

OCBC را Vasu منون گفت CNBC در روز دوشنبه که بازار تک به تک شد و با توجه به “مورد اخبار بد بودن اخبار خوب است.”

“بازار می گویند که شما می دانید که این خبر بد را خرید اینترنتی در بازار ممکن است منجر سیاستگذاران برای راه اندازی محرک و محرک است که دیده می شود به عنوان یک خبر خوب برای بازار حداقل برای کوتاه مدت” منون که مدیر اجرایی سرمایه گذاری و استراتژی مدیریت ثروت OCBC سنگاپور در بانک گفت: CNBC “و نشانه” در روز دوشنبه.

منون گفت: بازار در حال حاضر قیمت در یک “حرکت تهاجمی” توسط فدرال رزرو آمریکا پس از رئیس بانک مرکزی نظرات خود در روز جمعه در مورد مصرف “مناسب” اقدام به حمایت از اقتصاد است. در همین حال “بد” شاخص مدیران خرید در چین اعداد نیز مطرح انتظارات که بانک خلق چین می تواند خود را به او گفت.

“آیا این نوع سیاست محرک ما در حال صحبت کردن در مورد, در مورد سیاست پولی مراقبت از یک ویروس مشکل؟,” او گفت:. “من محتاط من نمی خواهد بیش از حد تهاجمی در این مقطع.”

بازار دیده می شود جهانی فروش در روزهای اخیر به عنوان نگرانی های سرمایه گذاران افزایش بیش از گسترش سریع coronavirus در خارج از چین بود که در آن برای اولین بار گزارش شده است. تیز حرکت رو به پایین در سمت چپ هفت عمده آسیا و اقیانوس آرام بازار در اصلاح خاک در روز جمعه بازار نزدیک با همتایان خود stateside و در اروپا نیز شاهد شیب دار ضرر و زیان است.

در میان آشفتگی بازار اوراق قرضه بازده را ادامه داد و دست زدن به رکورد جدید پایین. یکشنبه شب stateside معیار آمریکا 10 سال عملکرد خزانه داری شکست زیر 1.04% برای اولین بار. از آن گذشته بود در 1.0753%.

حداقل 85,000 موارد coronavirus تایید شده است در سراسر جهان تا کنون همراه با بیش از 2900 ویروس های مربوط به مرگ و میر. استرالیا و تایلند و ایالات متحده آمریکا گزارش داد بیش از آخر هفته خود coronavirus مربوط به مرگ و میر. روز یکشنبه سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: بازارهای جهانی “باید آرام کنید و سعی کنید برای دیدن واقعیت است.”

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 97.946 پس از کاهش از سطح حدود 99.6 هفته گذشته است.

ین ژاپن اغلب به عنوان یک دارائی ایمن در زمان های اقتصادی قطعیت معامله در 108.18 هر دلار پس از تقویت از سطوح بالاتر از 110 هفته گذشته است. دلار استرالیا تغییر در $0.6521 پس از حذف از سطوح بالاتر از $0.6555 هفته گذشته است.

قیمت نفت افزایش یافت در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت تا 3.38% به $51.35 در هر بشکه رسید. نفت خام ایالات متحده در قرارداد آتی به دست آورد 2.95% به $46.08 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>