چین شنژن سهام افزایش بیش از 2% به امید افزایش در کاهش coronavirus گسترش

سهام در آسیا افزایش یافت در بعد از ظهر سه شنبه تجاری در افزایش امید گسترش جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است کاهش.

سرزمین اصلی چین سهام که بازگشت به تجارت زیر یک شنبه, تعطیلات, چراغ, دستاوردهای در میان منطقه عمده بازار. شنژن کامپوزیت به دست آورد 2.689% در حالی که شنژن جزء اضافه شده 2.71%. ترکیبی شانگهای نیز 1.74%. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص لبه 0.28% بالاتر است.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن به دست آورد 0.51% در بعد از ظهر در حالی که این شاخص Topix به دست آورد 0.44%. این حرکت پس از این کشور شینزو آبه گفت: هزینه های مالی تحت ژاپن در بسته محرک اقتصادی به دستگیری خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس را در مجموع 39 تریلیون ین ($357 میلیارد دلار) با توجه به گزارش رویترز به نقل از آژانس خبری محلی Jiji.

در کره جنوبی Kospi رز 0.47% به عنوان سهام صنایع سنگین سامسونگ الکترونیک شروع به پریدن کرد و در حدود 1% و پس از این شرکت گفت: سود سه ماهه نخست سال به احتمال زیاد $5.2 میلیارد و کمی بالاتر از انتظارات است.

در ضمن S&P/ASX 200 استرالیا 1.57% به عنوان بانک مرکزی استرالیا نگهداری آن نرخ نقدی بدون تغییر به عنوان انتظار می رود توسط تحلیلگران در نظرسنجی رویترز.

پس از آن تصمیم دلار استرالیا تغییر در $0.6132 پس از صعود از سطوح زیر $0.602 دیروز.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن رشد شاخص 0.9 درصد بوده است.

سرمایه گذاران تماشا برای پیشرفت در این بیماری همه گیر کوروناویروس با کره جنوبی گزارش روز شنبه کمتر از 50 مورد جدید از عفونت برای دومین روز در حال اجرا است. چین نیز در بیانیه جدید میر به عنوان از آوریل 6 برای اولین بار از ژانویه هنگامی که آن را شروع به انتشار به روز رسانی روزانه.

بازار در روز سه شنبه شروع به پریدن کرد بر روی نشانه هایی که شیوع کروناویروس را گسترش ممکن است کاهش. اطلاعات بیش از آخر هفته نشان داد که کاهش در تعداد روزانه متحده coronavirus موارد اگر چه هنوز زود است که برای تعیین ماندگار ترند. مرگ عوارض در برخی از جهان coronavirus نقاط داغ از جمله اسپانیا و ایتالیا نیز نشان داد نشانه هایی از کاهش.

در یک یادداشت به تاریخ مارس 6, BK مدیریت دارایی مدیریت مدیر فنی و ارز, استراتژی, Kathy Lien گفت: “ریسک پذیری بهبود” با استناد به عواملی مانند کاهش سرعت روزانه مرگ و میر در اسپانیا و فرانسه به عنوان به خوبی به عنوان جدید و مورد تأیید در نیویورک افزایش سرعت.

“این روند نشان می دهد که مستند اقدامات ‘کار’ اما آن است که هنوز خیلی زود به بگویید اگر این پیشرفت ها پایدار” رهن هشدار داد. “بستری شدن در بیمارستان تمایل به تر شود در طول تعطیلات آخر هفته و در برخی از کشورها در آسیا که در آن به نظر می رسید مانند منحنی ناقص موارد جدید در حال برداشت است.”

گلدمن ساکس ” تیموتی وزارت معارف ارائه شده مشابه ارزیابی از وضعیت کنونی گفتن CNBC “و نشانه” روز سه شنبه که شرکت “کمی بیشتر شک و تردید در مورد چشم انداز بازار.”

تصدیق کرد که این تجمع بود “خوش آمدید” و فهم معارف گفت: “هنوز هم وجود دارد کاملا یک دوره دشوار جلوتر از ما در شرایط واقعی اقتصاد و می توان آن را برخی از زمان قبل از ویروس و … مربوط به انقطاع اقدامات و … پرداخته است.”

در سطح جهان بیش از 1.3 میلیون نفر آلوده شده اند توسط coronavirus در حالی که حداقل 74,169 زندگی خود گرفته اند و با توجه به اطلاعات وارد شده توسط جان هاپکینز.

قیمت نفت افزایش یافت و پس از دوشنبه قطره. در بعد از ظهر امروز در خلال معاملات روز سه شنبه بین المللی معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت افزایش یافت 2.87% به 34 $در هر بشکه رسید در حالی که ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام اضافه شده 3.07% به $26.88 در هر بشکه رسید.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای گذشته در 100.554 پس ظهور آن از سطوح زیر 100 هفته گذشته است.

ین داد و ستد در 108.77 هر دلار پس از دیدن سطح زیر 108 در معاملات هفته.

— CNBC یون لی و Weizhen قهوهای مایل به زرد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>