چین شنژن افزایش نزدیک به 2% به عنوان سرزمین اصلی سهام ایجاد در دوشنبه شتاب

سهام در آسیا و اقیانوس آرام مخلوط شد روز سه شنبه بانک مرکزی استرالیا نگهداری می شود سیاست خود را در تنظیمات در خود نگه دارد.

سهام در سرزمین اصلی چین در ادامه منجر به سود میان منطقه بازارهای عمده برای دومین روز پس از روز دوشنبه فیلمهای سود. شنژن جزء شروع به پریدن کرد 1.717% به نزدیک در اطراف 13,163.98 در حالی که شانگهای کامپوزیت رز 0.37% به حدود 3,345.34.

در روز دوشنبه شاخص ترکیبی شانگهای در چین افزایش یافت و نزدیک به 6 درصد و پس از آن متعلق به دولت چین اوراق بهادار مجله گفت: سرمایه گذاران باید نگاه رو به جلو به “ثروت اثر از بازار سرمایه” و چشم انداز برای یک “سالم بازار گاو نر.”

“رک و پوست کنده صحبت کردن آن اولین بار به صورت رسمی دهان(قطعه) به ترویج قوی سهام بازار در چین است. ما را دیده اند بسیاری از دور” تامی شیه سر از چین تحقیقات در سنگاپور OCBC Bank گفت CNBC “و نشانه” در روز سه شنبه. “بسیاری از زمان آن را کاملا کوتاه, بنابراین من فکر می کنم در نهایت آنچه که مهم است این است که هنوز هم در اصول.”

هنوز شیه گفته است که “زمان مناسب” برای چین به “ترویج” قوی سهام بازار دوباره.

“چین می کند نیاز به یک قوی سهام بازار در حال حاضر” شیه گفت: آن را به عنوان کمک در زمینه هایی مانند deleveraging و همچنین افزایش ضریب اطمینان زمانی که این کشور احساس می کند و تا حدودی “جدا شده” توسط برخی از قدرت های غربی.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص از سوی دیگر کاهش یافت 1.08% به عنوان نرخ نهایی آن ساعت از معاملات.

در جای دیگر در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 0.44% به 22,614.69 در حالی که شاخص Topix ریختن 0.34% به پایان آن روز معاملاتی در 1,571.71. کره جنوبی Kospi کاهش یافته است 1.09% به 2,164.17.

در استرالیا, S&P/ASX 200 به پایان رسید آن روز معاملاتی حاشیه زیر flatline در 6,012.90.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص کاهش یافته 0.59%.

بانک مرکزی استرالیا (RBA) اعلام کرد تصمیم خود را برای حفظ آن زمان سیاست.

“چشم انداز نامشخص باقی مانده است و بهبود انتظار می رود که پر از دست انداز و بستگی مهار ویروس” رئیس بانک مرکزی استرالیا فیلیپ لاو گفت: در رسانه ها انتشار هر چند او اذعان کرد که اخیر انتخاب کنید تا در شاخص های پیشرو پیشنهاد کرد که “بدترین اقتصادی جهانی انقباض در حال حاضر به تصویب رسید.”

“به عنوان به طور گسترده ای انتظار می رود بانک مرکزی استرالیا ساخته شده هیچ تغییر سیاست های پولی در ماه ژوئیه در نشست” شین الیور سر استراتژی های سرمایه گذاری و اقتصاددان ارشد در آمپر سرمایه نوشت: در یک توجه داشته باشید. “بانک مرکزی استرالیا اساسا باقی می ماند در دیده بان و حالت مانیتور.”

پس از بانک مرکزی استرالیا تصمیم دلار استرالیا تغییر در $0.6944 بعد از دیدن زودتر بالا از $0.6997.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 96.882 پس از لمس کردن یک کم زودتر از 96.6.

ین داد و ستد در 107.56 هر دلار پس زودتر بالا از 107.22.

قیمت نفت کاهش یافت و در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 1.21% به $42.58 در هر بشکه رسید. ایالات متحده آتی نیز تضعیف 1.3% $40.10 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>