چین های اخیر آلودگی هوا ممکن است گفتن یک داستان در مورد کوروناویروس تاثیر بر اقتصاد آن

ساختمان های اداری در میان سنگین ابهام در پکن کسب و کار منطقه در یک عکس از 2017.

ژانگ پنگ | مشارکت کننده

همه چشم ها در چین پیشرفت در آن کارخانه به خم کردن دوباره پس از این کشور تمدید این سال را به سال جدید قمری تعطیل و تعطیل عمده رشد مناطق در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

بسیاری از استان ها آغاز شده و به تدریج شلی کمر به نوعی از تولید در هفته گذشته حدود دو هفته بعد از سال های گذشته است.

دولت چین نیز بوده است به طور منظم به روز رسانی گزارش چهارشنبه گذشته که کار سرگیری رای را در صدر 50 درصد برای برخی از شرکت های صنعتی در کلید اقتصادی مناطق مانند گوانگدونگ و شانگهای.

چینی رسانه های دولتی نیز گزارش روز شنبه که بیش از 80 درصد از آن مرکزی شرکت های دولتی’ تقریبا 20,000 تولید در شرکت های تابعه از سر کار.

اما در اینجا این است که چگونه برخی از اقتصاددانان و تحلیلگران در حال پیگیری داستان از چین پیشرفت در بازگشت به کار به عنوان دومین اقتصاد بزرگ جهان چرخ دنده تا برای بازگشت به تولید کامل.

آلودگی هوا زغال سنگ مصرف

تحلیلگران با استفاده از آلودگی هوا به عنوان یک ارزیابی از فعالیت های صنعتی. شهرستانها عمده در چین شناخته شده است و بی دود با توجه به گسترده سوزاندن زغال سنگ کارخانه.

تا کنون این سال, آلودگی هوا شده اند بین 20 ٪ و 25 ٪ کاهش در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته Tapas Strickland از بانک ملی استرالیا (NAB) گفت: در یک توجه داشته باشید در اوایل هفته گذشته نشان می دهد وجود دارد که کاهش قابل توجهی در فعالیت های صنعتی در سه ماهه اول.

با اشاره به به روز رسانی رسمی که بیش از 80 درصد از چین 20,000 تولید یارانه ها از سر کار رودریگو Catril ارشد ارز استراتژیست در NAB بازیگران شک در پیشرفت واقعی.

“این اخبار باید در آغوش گرمی بازار, با این حال فرکانس بالا داده مانند آلودگی هوا و ترافیک سنج در پکن نیست در این مرحله اثبات خوش بین پیام رسمی نگه داشتن سرمایه گذاران با احتیاط گفت:” در یادداشت روز شنبه.

در فوریه. 20 (پنج شنبه) روزانه مصرف زغال سنگ از شش نیروگاه شد 42.5 درصد کمتر از زمان مشابه در سال گذشته با توجه به Nomura است که پیگیری چنین معیارهای روزانه. این بانک ژاپنی نیز داده های زیر در تراکم ترافیک مسافری جریان و فروش خانه های جدید در تلاش برای پیگیری پیشرفت چین کار سرگیری.

“سرعت کند بود با توجه به کمبود کارگران و دقیق بازگشایی معیار و آن را متنوع در سراسر شهرستانها و صنایع و شرکت های” J. P. Morgan گناه داره Beng Ong نوشت: در یک توجه داشته باشید در هفته گذشته بود.

“ضعیف سرگیری تولید تقویت شده توسط مجموعه ای از فرکانس بالا شاخص در زمینه های مصرف انرژی, معاملات املاک و مستغلات مسافر ترافیک و کیفیت هوا” او گفت:.

مسافر مهاجرت در سراسر چین

معیارهای دیگر — از جمله ترافیک و تعداد مسافر می تواند به برگ ریزان برخی از سرنخ در تصویر کامل از چین بازگشت به کار.

تحلیلگران به طور معمول نگاه Baidu مهاجرت شاخص که بیانگر تعداد کارگران بازگشت از زادگاه خود به کار بعد از سال جدید قمری (LNY) تعطیلات.

“این Baidu مهاجرت شاخص نشان می دهد که تنها 37 درصد و 33 درصد از مردم که در سمت چپ ردیف 1 و کلید ردیف 2 شهرستانها برای LNY بازگشته اند (در مقابل 100% در این نقطه در سال گذشته)” مورگان استنلی تحلیلگران نوشت: هفته گذشته است. بزرگ

با توجه به Nomura کارگر بازگشت نرخ 15 شهرستانها بود 25.6 درصد از Feb. 19 تنها حدود یک چهارم از آنچه ثبت شد یک سال پیش.

اما آکسفورد اقتصاد با اشاره به در توجه داشته باشید در روز پنج شنبه که چنین اقدامات نه به طور کامل منعکس کننده کامل بازگشت-به-پیشرفت کار به عنوان آنها را به حساب عمل به کار از خانه در میان virus بحران است.

“آلودگی و حجم ترافیک آمار ارائه یک راهنمای به سرعت که در آن چین در حال بازگشت به کسب و کار به طور معمول” مشاوره شرکت گفت.

“اما آنها مبهم شاخص های فعالیت های رشد و با شکست مواجه خواهد شد به طور کامل ضبط تغییرات در هزینه و فعالیت (به عنوان مثال بیشتر آنلاین هزینه و کنترل از راه دور کار)” آن گفت:, و اضافه کرد که اولین سنج خواهد شد “آمده از این نظرسنجی کسب و کار از احساسات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>