چین در ماه جولای خرده فروشی به طور غیر منتظره لغزش کارخانه خروجی رشد ثابت

کارگران کارخانه در یک اسباب بازی مخمل خواب دار کارخانه تولیدی در Lianyungang استان جیانگ سو چین 13 اوت سال 2020 است.

Cosfoto | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

در چین خرده فروشی به طور غیر منتظره ای کاهش یافت و در ماه ژوئیه از یک سال پیش در حالی که گشت در کارخانه خروجی شد آهسته تر از هوا میان نشانه هایی از بهبود در جهان و دومین اقتصاد شکننده باقی می ماند.

تولیدات صنعتی رشد 4.8% در ماه ژوئیه سال جاری داده ها از اداره ملی آمار نشان داد روز جمعه در خط ژوئن با رشد و از دست رفته تحلیلگران پیش بینی 5.1% افزایش یابد.

خرده فروشی کاهش یافته است 1.1% در سال بدتر از پیش بینی 0.1 درصد افزایش و در مقایسه با 1.8 درصد کاهش در ماه ژوئن. فروش کاهش یافت و برای هفتمین ماه متوالی به عنوان مصرف کننده تقاضا کند با وجود سخت coronavirus مهار اقدامات کاهش.

چین بازیابی شده بود به سرعت جمع آوری و پس از همه گیر فلج بزرگ swathes از اقتصاد به عنوان مقید کردن تقاضا محرک اقتصادی دولت و شگفت انگیزی انعطاف پذیر صادرات سوق ارتجاعی که تحلیلگران می گویند کاهش می یابد ضرورت برای بیشتر محرک پولی.

اقتصاد چین بازگشت به رشد در سه ماهه دوم پس از یک رکود عمیق در شروع سال اما غیر منتظره
ضعف در مصرف داخلی تیره و تار بهبودی حرکت است.

ثابت-سرمایه گذاری دارایی های کاهش 1.6 درصدی در ماه های ژانویه-ژوئیه از همان دوره در سال گذشته در راستای انتظارات و دوره نقاهت بعد از یک 3.1% کاهش در نیمه اول سال است.

بخش خصوصی ثابت-سرمایه گذاری دارایی های, که حساب برای 60 ٪ از کل سرمایه گذاری کاهش 5.7% در ماه ژوئیه در مقایسه با 7.3% کاهش در نیمه اول سال است. زیرساخت های سرمایه گذاری قدرتمند راننده از رشد کاهش یافت 1.0% در سال در سال کاهش, از کاهش 2.7 درصدی در نیمه اول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>