ادوارد ‘اد’ هایمن رئیس Evercore Partners Inc.

کریستوفر Goodney | بلومبرگ | گتی ایماژ

Evercore ISI رئیس اد هایمن گفت که او می بیند هیچ رشد اقتصادی چین در سه ماهه اول با توجه به کشنده coronavirus.

بازار برگشت جمعه “است که هنوز هم یک نگرانی در مورد ویروس” هایمن گفت: در CNBC “Squawk در خیابان.” “تیم ما رشد تولید ناخالص داخلی در صفر برای سه ماهه اول … چین است که واقعا کند و این نگرانی در مردم برای اطمینان حاصل کنید.”

هایمن شده است که رتبه بالا اقتصاددان در نهادی سرمایه گذار نظرسنجی سالانه برای بیش از سه دهه گفت: سرعت گسترش ویروس نمی خواهد تاثیر چندانی در اقتصاد ایالات متحده.

“ما تا جامد” هایمن گفت. “این ویروس این تجارت است که مهم است. مردم هستند نه بیرون رفتن. آنها نه خرید و این چیزی است که در صدمه زدن به خصوص چین است.”

در میان یک جنگ تجاری با آمریکا اقتصاد چین رشد 6.1 درصد در سال 2019 آن کمترین رشد از سال 1990.

نگرانی در مورد کوروناویروس اخلال در اقتصاد جهانی roiled بازارهای مالی در هفته گذشته با میانگین صنعتی داو جونز انداختن بیش از 700 نقطه. سهام بازگشت در اوایل این هفته اما نگرانی های طولانی در مورد این بیماری همه گیر وزن در بازار دوباره جمعه است.

ملی چین کمیسیون بهداشت در روز جمعه تایید کرد 31,131 موارد پنومونی کشنده مانند ویروس در کشور با 636 مرگ و میر.

هایمن معتقد است که فروش کمی “افراطی” اضافه بر اقتصاد ایالات متحده در واقع شتاب در طول شیوع سارس در سال 2003.

JP Morgan حال کاهش چین رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول فقط 1% با استناد به تاثیر منفی از coronavirus.

“وجود دارد یک خطر قابل توجهی از غیر منتظره دوباره شتاب جدید کروناویروس موارد است.” JP Morgan استراتژیست Nikolaos Panigirtzoglou گفت: در یک توجه داشته باشید. وی افزود: سرعت جدید موارد گزارش شده در چین می تواند به دست آوردن بخار یک بار دیگر به عنوان کارخانه دوباره باز و “بیشتر مردم می آیند و در تماس با هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de