چین وزیر امور خارجه را انکار می کند و خطر بزرگ برای اقتصاد چین به عنوان موارد خروش گذشته 66,000

وانگ یی وزیر خارجه چین صحبت می کند در دومین روز از 56 کنفرانس امنیتی مونیخ.

توبیاس Hase | تصویر داد via Getty Images

مونیخ — چین وزیر امور خارجه گفت: اقتصاد چین — دومین در جهان ظهور خواهد کرد قوی تر از کشنده شیوع کروناویروس حتی به عنوان موارد تایید شده بیماری خروش گذشته 66,000.

“ما با اعتماد به نفس که در چین ظهور خواهد کرد قوی تر از این بیماری همه گیر. خود را مقید کردن تقاضای مصرف کننده و رشد بالقوه خواهد شد به سرعت به راه انداخته و چین خواهد لذت بردن از همیشه صدا و پایدار اقتصادی و توسعه اجتماعی” وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: مخاطبان در کنفرانس امنیتی مونیخ.

“اقتصاد چین است که به خوبی می چرخاند و برای غلبه بر تمام خطرات و چالش ها. اصول حفظ صدا رشد اقتصادی تغییر نکرده و تغییر نخواهد کرد,” او اضافه شده است.

آنفولانزا مانند ویروس در حال حاضر به نام COVID-19, کشته شدن بیش از 1500 نفر و بیمار بیش از 66,400 در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

از آنجا که شیوع بیماری مرگبار وانگ اولین مقام ارشد چینی به خارج از کشور سفر. نظرات خود را بر روی پاشنه از اولین coronavirus مرگ تایید شده در اروپا, مسن, چینی, توریستی که در بیمارستان بستری شد در اواخر ماه ژانویه است. روز شنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد آن را تخلیه شهروندان آمریکایی گیر روی الماس شاهزاده کشتی کروز که احتمالا در سواحل ژاپن و بزرگترین خوشه ای از افراد آلوده در خارج از چین با 285 موارد تایید شده از 3,500 مسافران و خدمه.

اقتصاددانان هشدار داده اند پتانسیل و ویژگی های رکود اقتصادی در چین به عنوان بهره وری در سراسر این کشور تا اتومبیل متوقف شد و کارخانه ها و کسب و کار باقی بماند بسته در حالی که دولت دستور مردم به ماندن در خانه. بیش از 20 استان را تحت موثر مستند اختصاص بیش از 80 درصد از تولید ناخالص ملی در سال گذشته است.

دولت تا به حال به مرحله به ارائه برخی از اقتصادی امداد. بانک خلق چین اعلام کرده است آن را ارائه 300 میلیارد یوان در کم هزینه وام های بانک ها به قرض دادن به کسب و کارهای آسیب دیده توسط ویروس. چند شهری و استانی نیز اعلام کرد اقدامات لازم برای حمایت از کوچک و متوسط.

در حالی که اکثریت تایید coronavirus موارد در سرزمین اصلی چین این ویروس نیز شناخته شده در ژاپن و کره جنوبی و تایوان و تایلند و ویتنام و فیلیپین و هند و سنگاپور و نپال و دلار هنگ کنگ, ماکائو, کامبوج مالزی سریلانکا, ایتالیا, فرانسه, آلمان, روسیه, اسپانیا, بلژیک و فنلاند و سوئد و استرالیا و کانادا و امارات متحده عربی در ایالات متحده و انگلستان است.

CNBC ناتاشا Turak کمک به این گزارش از دبی و ساناز چنگ کمک گزارش از پکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>