چین کارخانه ها سعی کنید به عقب بر گردیم به حالت عادی به عنوان ویروس همچنان ادامه دارد. اما آن را به دور از کسب و کار به عنوان معمول

یک ورودی به یک بسته مک دونالد Corp. رستوران سنگر نزدیک به معروف غرب دریاچه معمولا از جاذبه های توریستی محبوب در شهر هانگژو چین در روز سه شنبه, فوریه. 11, 2020.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

پکن – دو هفته بعد از سال نو قمری تعطیلات در اصل قرار است برای پایان دادن به, کسب و کار چینی ها هنوز هم به سرعت به این کشور می پردازد با اختلالات از یک ویروس بسیار مسری.

جدید کروناویروس که شروع به گرفتن توجه ملی در اواسط ماه ژانویه به کشته شدن بیش از 1300 نفر در سرزمین اصلی چین است. بیش از نیمی از استان های تاخیر در از سرگیری کار از هفته اول فوریه توسط حداقل یک هفته در تلاش برای نگه داشتن مردم از تعامل و گسترش ویروس.

در بسیاری از مکان ها و کسب و کار برنامه ریزی شده بود به سر کار این دوشنبه گذشته اما انواع مختلفی از داده ها نشان می دهد پیشرفت کند بوده است به عنوان ویروس همچنان حل نشده نگرانی است. بسیاری از دولت های محلی و نیز اعمال محدودیت های سخت بر ورود برخی از مناطق و نیاز به قرنطينه حداقل دو هفته برای افرادی که در بازگشت از خارج از شهر.

“این مستند اقدامات هم قابل گسترش (سال جدید قمری) تعطیلات را به طور قابل توجهی به تاخیر افتاد سرگیری کسب و کار و تولید” تینگ Lu ارشد چین اقتصاددان در Nomura گفت: در یک ایمیل به جمعه.

او اشاره کرد که با توجه به عوامل منحصر به فرد در چین, سیاسی, سیستم اقتصادی, بسیاری از مقامات دولت محلی در حال ساخت مهار این ویروس اولویت بالا. “هماهنگی ضعیف میان دولت های محلی منجر به بیش از حد از موانع که در نتیجه لجستیکی کابوس برای بسیاری از شرکت های” لو گفت:, و اضافه کرد که هنوز هم وجود دارد یک کمبود شدید صورت ماسک های مورد نیاز برای کارکنان به سر کار در کارخانه ها و دفاتر.

در موارد دیگر, مردم در حال کار از خانه. شنژن مبتنی بر Tencent به گسترش کار خود را-از-خانه دستور تا پایان روز شنبه, فوریه. 21. پکن-بر اساس هوش مصنوعی شرکت Megvii گفته است که کارکنان به کار از راه دور و تا روز دوشنبه, فوریه. 17.

در اینجا نگاهی به برخی از داده ها نشان می دهد در مورد چین فعالیت های اقتصادی تا کنون:

روزانه قدرت مصرف زغال سنگ از شش قدرت نسل گروه در روز چهارشنبه بود 42.2 درصد پایین تر از همان پست-قمری تعطیلات سال جدید دوره در سال گذشته مورگان استنلی اقتصاددان رابین زینگ و تیم او با اشاره به در توجه داشته باشید پنج شنبه. که تا 3% از قبل از روز است.

همانطور که از دوشنبه کار کرده بود از سر گرفته و در بیش از نیمی یا 57.8% از معادن زغال سنگ با توجه به داده ها از 22 کلیدی استان افشا شده توسط Cong لیانگ دبیر و عضو برجسته حزب گروه توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون.

تعداد افرادی که در بازگشت به شهرستانها عمده در چین باقی مانده است و در حدود یک چهارم آنچه در آن بود از یک سال پیش با توجه به لو و تحلیل داده ها از Baidu, یک اپراتور عمده برنامه نقشه و برنامه های دیگر. شهرستانها با پایین نرخ بازگشت عبارتند از گوانگژو پایتخت چین بزرگترین استان با صادرات است.

سال جدید قمری, علائم نادر دوره از سال در چین که اکثر کسب و کار بسته و میلیون ها نفر از مردم بازگشت به زادگاه خود را برای حدود یک هفته یا بیشتر. در این سال مقامات تشویق مردم به ماندن قرار داده و یا بازگشت به مکان خود را از کار در مراحل.

“حتی اگر یک سهم قابل توجهی از تولید گیاهان را از سر گرفت بهره برداری در این هفته بسیاری از گیاهان هنوز در عامل بسیار پایین تر از ظرفیت با توجه به نیروی کار با کمبود” راجیو Biswas, APAC اقتصاددان ارشد در IHS Markit گفت: در یک ایمیل به جمعه.

“بسیاری از کارگران مهاجر باید هنوز قادر به بازگشت به محل کار خود با توجه به مستندات برخی از شهرستانها و همچنین قرنطینه مورد نیاز برای کارگران در حال حرکت از یک شهر به دیگری” او گفت:. “این به احتمال زیاد به شدت مختل صنعتی خروجی باقی مانده از Q1 سال 2020 است.”

نیز وجود دارد که نگران از سرگیری عملیات در این مرحله می تواند منجر به عفونت بیشتر و بیشتر به توقف عملیات کسب و کار.

در جنوب غربی چین یک کارخانه متعلق به Pangang چونگکینگ تیتانیوم صنعت تا به حال به نزدیک پس از سه کارگر آلوده شدند روز دوشنبه, فوریه. 10 پارک صنعتی را تایید کرد در یک تماس تلفنی با اشاره به حدود 130 نفر از مردم در تماس نزدیک با سه مورد تأیید. این کارخانه در حال حاضر تحت قرنطینه و اطلاع از این کمیته گفت: این شرکت نه به طور کامل مطابق با ویروس پیشگیری روش قبل از از سرگیری تولید.

E-commerce تجار ضربه

فناوری و تجارت الکترونیک غول Alibaba است به یک نگاه اجمالی به نحوه گسترده ای از اختلالات هستند که در آن درآمد تماس در روز پنج شنبه.

“تاجر عملیات را به بازگشت به حالت عادی و تعداد قابل توجهی از بسته قادر به تحویل در زمان” مدیر عامل دانیل ژانگ گفت: از دو هفته پس از تعطیلات با توجه به متن دیده می شود توسط CNBC.

شرکت CFO مگی وو اضافه شده است که در حالی که آن را خیلی زود به کمیت تاثیر ویروس آن را به احتمال زیاد منفی آمار کلی رشد درآمد برای مارس چهارم.

روز دوشنبه Alibaba اعلام کرد مجموعه ای از اقدامات مالی و مزایای دیگر برای حمایت از تحت تاثیر قرار بازرگانان. حرکت اکو کشت و حمایت از سیاست های ملی و محلی برای کمک به بخش خصوصی اجرا کسب و کار کوچک است که کمک به بیش از نیمی از رشد اقتصادی در چین اما اغلب عمل در یک نقطه ضعف در دولت تحت سلطه سیستم.

به تاکید شدت از وضعیت Nomura را لو با اشاره به بررسی های اخیر منتشر شد شنبه پستی بانک پس انداز از چین و اقتصادی روزانه است که گفت: بیش از 90 درصد از بیش از 2,200 کوچک و متوسط مورد بررسی را با تاخیر خود در از سرگیری کسب و کار.

حدود نیمی از پاسخ دهندگان به عقب رانده آغاز کار برای بیش از دو هفته و یک “قابل توجهی نسبت” تصمیم گرفته اند که برای از سرگیری عملیات لو اشاره کرد.

بیشتر در مورد چین در دراز مدت رشد است که بیش از نیمی از کسب و کار مورد مطالعه گفتند که به احتمال زیاد قادر نخواهد بود برای زنده ماندن به مدت سه سال در سطح فعلی خود را از سرمایه اگر این ویروس همچنان ادامه دارد.

هفته گذشته مودی با انتشار گزارشی اشاره کرد که گسترش این ویروس است که یک اعتبار منفی برای بانک های چینی با توجه به پتانسیل بیشتری برای افزایش وام delinquencies.

“اگر شما فقط نگاهی به این ویروس البته این تاثیر منفی در کیفیت دارایی ها و رشد اقتصادی چین,” یولیا Wan معاون و تحلیلگر ارشد در مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: در یک مصاحبه تلفنی در این هفته با توجه به CNBC ترجمه از ماندارین-زبان سخنان.

اما او همچنین با اشاره به تعداد قابل توجهی از جدید و هدفمند حمایت دولت سیاست. مانند دیگر تحلیلگران Wan گفت: آن چه مدت این ویروس همچنان ادامه دارد که در نهایت تعیین می کند چگونه به طور قابل توجهی تاثیر آن خواهد بود.

– CNBC لیلیان وو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>