اقتصاد چین رو به بهبود است. این خبر خوبی برای جنوب شرقی آسیا

پیاده پوشیدن ماسک صورت راه رفتن در امتداد یک جاده در منطقه کسب و کار مرکزی در پکن در جولای 16, 2020.

وانگ ژائو | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جنوب شرقی کشور خواهد شد و به احتمال زیاد از سود اقتصادی چین ارتجاعی به عنوان کشور دستورات “سهم شیر” منطقه ای صادرات, یک اقتصاددان گفت: در این هفته.

چین روز پنجشنبه گفت: آن محصول ناخالص داخلی رشد 3.2 درصد برای سه ماهه دوم سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال پیش. تولید ناخالص داخلی این کشور کاهش 6.8 درصد در سه ماهه اول زمانی که مستندات را در جای خود با توجه به شیوع کروناویروس. تحلیلگران انتظار می رود تولید ناخالص داخلی به رشد تنها 2.5 درصد برای سه ماهه آوریل تا ژوئن.

“در حالی که چالش های متعدد باقی می ماند به چشم انداز مثبت خواهد برگرداند امیدوار است که اقتصاد چین کمک می کند به جلو و دیگران همراه” Wellian Wiranto یک اقتصاددان در بانک OCBC نوشت: در یادداشت روز پنج شنبه.

“این واقعیت که چین دستورات یک سهم شیر از آسه آن صادرات … در فوق العاده اهمیت در حال حاضر,” او گفت: با اشاره به انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا.

که وابستگی به چین بود “دردناک مسئولیت” در سه ماهه اول اما اخیر سربازان ارتش در حال حاضر آن را تبدیل به یک “کلید سرمایه” او اضافه شده است.

تجارت جهانی در حال رفتن به یک قوی آسانسور برای منطقه خواهد بود و آن نسبتا بلند است.

استیو کوکران

رئیس آسیا و اقیانوسیه اقتصاددان مودی تجزیه و تحلیل

کشورهای جنوب شرق آسیا کشتی 18.8 درصد از صادرات خود را به چین توجه داشته باشید گفت. چین را بازیابی نمی خواهد “روز نجات” برای این کشورها اما می توان با اندکی تفاوت با توجه به این که دیگر مقصد صادرات — مانند ایالات متحده هنوز در حال کار برای کنترل coronavirus وضعیت.

نشانه هایی از بهبود

گسترده تر منطقه آسیا و اقیانوسیه نیز ممکن است وارد فاز بهبودی گفت: Steve کوکران رئیس آسیا و اقیانوسیه اقتصاددان در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

“ما troughed در خرداد ماه گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا” در روز دوشنبه اشاره کرد که اقتصاد چین در استرالیا و نیوزیلند در حال بهبود است. که به دلیل فعالیت مجدد به عنوان مستندات و محدودیت ها کاسته بین بردن عرضه محدودیت, او گفت:. اما اجتماعی فاصله و دیگر خطرات باقی خواهد ماند یک نقطه اصطکاک است.

“تجارت جهانی نیست برای رفتن به یک قوی آسانسور برای منطقه خواهد بود و معمولی, آسانسور” Cochrane گفت.

او گفت اقتصاد مانند تایوان و کره جنوبی که صادرات تجهیزات با تکنولوژی بالا به چین سود خواهد کرد.

ANZ بانک گفت: در یک توجه داشته باشید در 15 ژوئیه که تقاضا از سوی چین برای کره جنوبی محصولات بهبود یافته است اما دیگر بازارهای عمده هستند “هنوز در حال مبارزه.”

“کره جنوبی صادرات برای کامپیوتر, دارو و زیستی-سلامت بهره مند شده اند از این بیماری همه گیر اما دستاوردهای خود را بيش از جبران اسلامپ در صادرات از جمله فرآورده های نفتی و خودرو بودند که ضربه خصوص به شدت توسط, جهانی, مستندات,” ANZ تحلیلگران نوشت.

هنوز “نشانه های اولیه” ارتجاعی در حال ظهور و سرعت کاهش در صادرات باید به تدریج به سهولت از جهانی مهار اقدامات گذشته خود را به اوج تحلیلگران نوشت. صادرات به ایالات متحده آمریکا و ویتنام بازگشته اند به رشد در حالی که خودرو در حال بازیابی.

“شاخص های دیگر مانند کره جنوبی شاخص PMI (شاخص مدیران خرید) جدید سفارشات صادرات و تجارت جهانی شاخص مانند کالا حمل کشتی حرکات نیز نشان می دهد که بدترین پشت سر ما” ANZ گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>