چین مصرف کنندگان دریافت مبارک ساعت margaritas تحویل به درب خود را به عنوان coronavirus مستند همچنان

یک Meituan تحویل مواد غذایی کارگر در موتور سیکلت در باران در Futian مرکزی کسب و کار منطقه, شنژن چین است.

FroggyFrogg | iStock سرمقاله | گتی ایماژ

بارها در شهرستانها عمده در چین در حال ارائه خود را در یک ساعت یک مبارک نوشیدنی معاملات به مشتریان و محل اقامت به عنوان یک تعداد زیادی از مردم باقی می ماند گیر در داخل خانه به دلیل شیوع کروناویروس جدید.

ساعت خوشحال می پردازد که در آن نوشیدنی ها با تخفیف معمولا محفوظ است برای کاربران که در حال حضور فیزیکی در ایجاد.

اما با مردم ماندن در خانه در چین و برخی از شهرستانها قرار دادن ممنوعیت ناهار خوری در گروه به تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس میله مصرف نوشیدنی که در آن مشتریان خود هستند.

در جنوب چین شهر گوانگژو عمده تجاری و اقتصادی hub تعدادی از میله شروع به ارائه خود را با تخفیف می نوشد.

Bandidos مکزیکی رستوران است و بسته بندی آن 25 یوان ($3.58) Margaritas به شیشه و ارسال آنها را با نی به مشتریان. خود را یک ساعت یک مبارک است از دوشنبه تا جمعه بین ساعات 4 بعد از ظهر تا 7 p.m محلی کنونی. مشتریان می توانند با تماس با یکی از نمایندگان به صورت نوار در پیام برنامه WeChat برای سفارش نوشیدنی های خود را.

جین نوار به نام شب استاندارد راه اندازی کرده است تحویل منو برای کوکتل خود را بیش از حد.

و امید و کنجد یک “speakeasy” جاز بار بود که در آسیا 50 بهترین میله لیست 2019, فروش بطری نسخه کوکتل خود را.

در پکن یک brewpub به نام جینگ-یک دم شرکت. گفت: از آن باقی مانده است اما تنها برای سفارشات غذای آماده تحویل به مردم خوابگاه و پر کردن مجدد هنگامی که مردم خود را به ارمغان بیاورد آبجو ظروف شناخته شده به عنوان growlers.

“این تغییر با توجه به مقامات محلی منع گروه های بیش از 3 از ناهار خوری و یا تجمع در ما brewpub” شرکت گفت: در WeChat پست.

بار است که یک زن و شوهر از مکان های چینی سرمایه گفت: تمدید تحویل آن ساعت از 11 صبح تا 11 شب پکن زمان. کاربران می توانند سفارش از طریق پلت فرم تحویل Meituan. جینگ-یک ارائه شده است که معاملات در آن آبجو تحویل.

Coronavirus سراسر جهان پخش شده است و ادعا زندگی بیش از 1700 نفر به طور عمده در چین است. کسب و کار بسته ماند طولانی تر از حد معمول پس از قمری تعطیلات سال جدید در حالی که بسیاری از مردم هنوز در حال کار از خانه. این است که آنها را مجبور به تکیه بیشتر بر تحویل محصولات از سیستم عامل مانند Meituan یا JD.com.

با وجود نوشیدن موسسات در تلاش برای ایجاد بهترین نتیجه را از یک وضعیت بد به نظر نمی رسد می شود بسیار کمک به کسب و کار خود را.

“حداقل (تحویل) است بهتر از هیچ چیز” فیلیپ صاحب شب استاندارد در گوانگژو گفت: CNBC.

یکی دیگر از صاحب نوار که خواست ناشناس بماند به محافظت از کسب و کار خود گفت: او با توجه به معرفی و تحویل است اما در مورد تاثیر.

“آن مقایسه نیست با باز بودن. ما نمی سودآور انجام این کار” مالک گفت: CNBC.

CNBC ساناز چنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>