چین شیوع کروناویروس است ‘در گذشت بدترین حالت آن’ می گوید: UBS

یک پسر امواج یک پرچم ملی به عنوان پدر خود را نگه می دارد او را و با استفاده از یک گوشی هوشمند با یک selfie stick برای گرفتن یک عکس هم با پوشیدن ماسک محافظ در مقابل پرتره از اواخر رهبر کمونیست مائو تسه تونگ (R back) در تیان آن من دروازه در پکن در تاریخ 23 ژانویه سال 2020 است.

نیکولاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به عنوان دولت ها در سراسر جهان تقلا برای مهار گسترش coronavirus وضعیت در چین ممکن است “گذشت بدترین حالت آن” با توجه به منطقه ای مدیر سرمایه گذاری رئیس UBS Global مدیریت ثروت را کلوین صورتش.

وجود دارد یک “صورت ظاهر است که توانایی تولید است که در واقع در حال حاضر در حال بازگشت به اقتصاد چین” Tay گفت: با استناد به یک کاهش در تعداد عفونت های گزارش شده در کشور است.

که به احتمال زیاد چینی اقتصاد “اولین در جهان” به عقب بر گردیم در مسیر او گفت CNBC “Squawk Box” در روز سه شنبه.

صورتش را به جلوتر از رئیس جمهور چین دیدار به ووهان در جمعه شهرستان که در آن اولین بیماری گزارش شده است و این بدترین آمار در کشور است. این نخستین دیدار پس از شیوع بیماری در ماه دسامبر.

“شی جین پینگ بازدید از ووهان یک حرکت نمادین است که نشان می دهد چین است که دوره نقاهت بعد از COVID-19,” جنس زنبق و سوسن اضطراب سخت و ناگهانی ING اقتصاددان ارشد برای چین گفت: CNBC “سرمایه اتصال” در روز سه شنبه.

اما اضطراب سخت و ناگهانی ابراز احتیاط. “من کاملا با احتیاط در مورد این از آنجا که بیشتر و بیشتر وارداتی موارد به چین و در نتیجه گسترش coronavirus از وارداتی موارد و همچنین بازیابی از کارگران کار در دفتر و همچنین کارخانه ها نیز ممکن است ایجاد موج دیگری از coronavirus موارد در چین,” او گفت:. “پس من که خوش بینانه است.”

از زمانی که اولین گزارش در چین coronavirus گسترش در سراسر جهان آلوده تقریبا 114,000 مردم در سطح جهانی و در نظر گرفتن حداقل 4000 زندگی بر اساس آخرین اطلاعات از سازمان بهداشت جهانی است. هفته های اخیر دیده می شود به خصوص شدید شیوع بیماری در کشورهایی مانند ایتالیا یکی از منطقه یورو بزرگترین اقتصاد که در آن قرنطینه شده است گسترش به کل کشور پس از افزایش عفونت و مرگ و میر.

خواسته در مورد خطر از چین دیدن یک تجدید حیات در موارد به علت بیماری های وارداتی از خارج از کشور صورتش از UBS گفت: “این در واقع آسان تر برای به کنترل آن” را به عنوان آنها می توانید کنترل فرودگاه ها و بنادر.

“اگر شما uncontactable ردیابی و یا uncontactable گسترش در میان مردم محلی است که احتمالا خیلی بیشتر سخت برای کنترل,” او گفت:.

اظهار نظر در مورد پتانسیل های اقتصادی تاثیر این ویروس’ گسترش در جای دیگر صورتش گفت: 60 درصد از اقتصاد چین است “در واقع مصرف داخلی” و اضافه کرد که این به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان یک “بافر” اگر تولید را می توان به ارمغان آورد تا به سرعت و مصرف دوباره آغاز می شود.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری دولت چین قفل شده شهرستانها و قرنطینه میلیون ها نفر از مردم به عنوان پکن اعلام کرد تمدید قمری تعطیلات سال جدید و به طور موقت تعطیل کارخانه ها و کسب و کار.

آمار اقتصادی اخیر را آغاز کرده اند به نقطه به نشانه هایی که جهان را دومین اقتصاد در زمان ضربه در طول این دوره است.

قیمت تولید کننده در چین در ماه فوریه کاهش یافت 0.4% از سال قبل گزارش رویترز روز شنبه با استناد به اطلاعات رسمی. که بود بدتر از انتظارات 0.3% کاهش تحلیلگران در نظرسنجی رویترز. قیمت مصرف کننده در ماه فوریه افزایش یافت 5.2 درصد نسبت به سال قبل از آن در خط با پیش بینی های اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز.

که پس از اطلاعات منتشر شده بیش از آخر هفته نشان داد که این کشور در ماه های ژانویه-مارس محموله های خارج از کشور مارک شدیدترین سقوط از فوریه 2019 با توجه به انتخاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>