بانک مرکزی چین پاکستان گام های بیشتر برای حمایت از ویروس-آمار اقتصاد

یک زن پیاده روی گذشته مقر بانک خلق چین در پکن ،

Jason Lee | ایسنا

بانک مرکزی چین را بیشتر مراحل را برای حمایت از ویروس-آمار اقتصاد از جمله انتشار بیشتر نقدینگی و کاهش هزینه های سرمایه گذاری برای شرکت های, معاون فرماندار این بانک گفت: رسانه های دولتی.

بانک خلق چین (PBOC) را راهنمای بازار نرخ بهره پایین تر و نگه داشتن نقدینگی مناسب و کافی برای کمک به شرکت های آسیب دیده از coronavirus اپیدمی لیو Guoqiang بانک رسمی گفت: اخبار مالی در یک مصاحبه.

این PBOC عرضه خواهد شد بیشتر نقدینگی به بانک ها با تنظیم معیارهای هدفمند رزرو مورد نیاز نسبت (RRR) کاهش لیو گفت.

“سیاست های پولی چین فضایی است که هنوز هم بسیار کافی و جعبه ابزار نیز کافی است. ما با اعتماد به نفس و قادر به جبران تاثیر این بیماری همه گیر” لیو به این روزنامه گفت.

بانک مرکزی را به پایین فشار واقعی نرخ وام به خصوص برای شرکت های کوچک با بهبود مکانیسم انتقال وام نخست رای (LPR) – جدید آن معیار نرخ وام لیو گفت.

لیو تصریح کرد که بانک مرکزی نمی خواهد توسل به “سیل مانند” محرک.

چین چند برش از آن نرخ های کلیدی در هفته های اخیر از جمله معیار نرخ وام در روز پنج شنبه در یک پیشنهاد برای کاهش گونه های مالی در شرکت های شدید مواجه اختلال در کسب و کار با توجه به شیوع. سرمایه گذاران به طور گسترده ای انتظار می رود بیشتر پولی و مالی پشتیبانی از اقدامات در هفته های آینده.

معیار نرخ سپرده را نیز تنظیم می شود در یک زمان مناسب لیو گفت.

لیو گفت که این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر اقتصاد چین محدود خواهد بود و پکن را در تلاش برای دیدار با توسعه اقتصادی و اجتماعی اهداف این سال است.

چن Yulu دیگر معاون رئیس بانک مرکزی گفت که coronavirus’ تاثیر بر اقتصاد چین خواهد بود در کوتاه مدت و محدود است که این کشور به طور کامل اعتماد به نفس آن را ضرب و شتم این بیماری همه گیر دولت, به گزارش رسانه ها در روز شنبه.

“ما باور داریم که پس از این بیماری همه گیر است که بیش از مقید کردن تقاضا برای مصرف و سرمایه گذاری خواهد بود به طور کامل منتشر شد و اقتصاد چین را واکنش سریع” چن گفت.

رشد اقتصادی چین ممکن است نشان می دهد کاهش شدید در سه ماهه اول احتمالا فرو بردن به 3 درصد و یا حتی کمتر از 6 ٪ در سه ماهه قبلی که ضعیف ترین سرعت در حدود 30 سال اقتصاددانان برآورد شده است.

بانک مرکزی نیز این است که از نزدیک نظارت بر قیمت مصرف کننده که می تواند مختل شود توسط ویروس اپیدمی لیو گفت.

عوامل فصلی و ویروس’ تاثیر بودند پشت تخت M1 عرضه پول و یا پول نقد در گردش خون به علاوه شرکت سپرده تقاضا در ماه ژانویه سال جاری لیو گفت.

لیو همچنین گفت: چین اصول اقتصادی بودند صدای اضافه کردن آن را به حال کافی ذخیره ارزی برای حمایت از یوان ارز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>