بانک مرکزی چین می بیند کمی نیاز به کار بیشتر اضطراری محرک این سال

مردم راه رفتن در گذشته مقر بانک خلق چین (PBOC) بانک مرکزی در پکن چین 28 سپتامبر 2018.

Jason Lee | ایسنا

پکن – بانک مرکزی چین نیست برنامه ریزی خیلی بیشتر محرک اقتصادی برای این کشور به عنوان اقتصاد خود را بهبود از coronavirus شوک سیاستگذاران گفت.

“برخی(اخیر) سیاست ها و اقدامات ساخته شد در پاسخ به شیوع کروناویروس و هنگامی که آنها خود را تکمیل ماموریت آنها خارج شد,” Guo کای معاون مدیر سیاست های پولی گروه بانک خلق چین به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. که با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

به عنوان مثال او با اشاره به ویژه برنامه های وام به ارزش یک ترکیب 800 میلیارد یوان ($114.29 میلیارد دلار) بود که خود را به اتمام رسانده مربوطه منظور حمایت از تولید تجهیزات پزشکی و از سرگیری کار.

“در آینده نیمی از سال, اقتصاد به حالت عادی بازگشت و نقش سنتی سیاست پولی ممکن است بیشتر آشکار” Guo گفت: در این نشست خبری. “ما وارد یک مطلب عادی دولت است.”

در طول سه ماه اول سال اقتصاد چین قرارداد 6.8% پس از بیش از نیمی از کشور تمدید یک ماه در تعطیلات سال جدید خاموش کردن حداقل یک هفته در ماه فوریه در تلاش برای محدود کردن گسترش Covid-19. این بیماری برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در شهر ووهان.

شیوع بیماری متوقف شده در داخل کشور از اواسط ماه مارس در حالی که شتاب گسترش آن در خارج از کشور در یک همه گیر جهانی است که پس از آلوده بیش از 12.8 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 567,000 مردم است. اقتصاد جهان است انتظار می رود به سقوط به یک رکود اقتصادی در این سال به عنوان دولت های دیگر را محدود گردهمایی های اجتماعی. که رها کردن می تواند به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد تقاضا برای صادرات از کشور چین است که هنوز هم به طور کلی انتظار می رود به اضافه کردن ملی رشد این سال است.

بانک مرکزی آمار سر گروه Ruan Jianhong روز جمعه گفت که از 10,000 شرکت های مورد بررسی در سراسر کشور 90.7 درصد از کسانی که در صنعت خدمات به حال بازگشایی شد که از 15 ژوئن. برای کسانی که در کار صنعتی, استفاده از تجهیزات بود حداقل در همان سطح به طور متوسط از سه ماهه دوم سال گذشته Ruan گفت.

چین قرار است به انتشار دوم-چهارم تولید ناخالص داخلی و کلیدی دیگر آمار اقتصادی این هفته است.

“در حال حاضر ما با قرار دادن تاکید بیشتر بر روی کلمه “متعادل “” Guo گفت: با اشاره به ملاحظات در مورد تغییرات آینده به تامین اعتبار و قیمت.

PBoC آمار منتشر شده در روز جمعه نشان داد که در میان ارتفاع از شیوع کروناویروس در نیمه اول این سال بانک قرض یک رکورد 12.09 تریلیون یوان که رویترز اشاره کرده است که تقریبا معادل کانادا-تولید ناخالص داخلی.

“(ما باید) تشخیص دهند که مناسب کاهش نرخ بهره به این معنا نیست پایین تر بهتر” Guo گفت. “اگر نرخ بسیار پایین … که ممکن است باعث مشکل از جریان سرمایه به جایی که نباید.”

هوشیاری در سرمایه جهانی جریان

در حالی که دیگر بانک های مرکزی جهان کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر PBoC شده است نسبتا محدود است. در اوایل ماه جولای تفاوت بین آمریکا 10 سال عملکرد خزانه داری و که 10 ساله چینی اوراق قرضه دولت بزرگترین پس 2012, Macquarie ارشد چین اقتصاددان لری هو اشاره در گزارش اوایل این ماه.

با توجه به فرصت به صورت نسبتا بالاتر بازده بیشتر سرمایه های خارجی است جریان را به چینی سرمایه گذاری دارایی. در هفته گذشته به سرزمین اصلی چین بازار سهام نیز افزایش یافت و بیش از 7 درصد به عنوان محلی خوش بینی سرمایه گذاران رسید در میان برخی از دولت حمایت رسانه ها گزارش می دهد که صحبت های خوبی از بازار است.

“سطح بالایی از هوشیاری لازم است در کوتاه مدت برای مقیاس بزرگ سرمایه جریان” مدیر پژوهش وانگ شین که در همان کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

بانک های مرکزی (از جمله در اروپا و ایالات متحده آمریکا به تصویب رسید بسیار قوی سیاست های پولی است که ممکن است باعث کوتاه مدت جریان سرمایه در سراسر جهان در مقیاس بزرگ” او گفت:. “ما را دیده اند برخی از اقتصادهای در حال حاضر آمار شده توسط شوک کوتاه مدت جریان سرمایه و حتی ممکن است دیدن خطرات مالی.”

این PBoC را محفوظ تن در بیشتر محرک برای چین می آید به عنوان کشور شده است تلاش برای کاهش وابستگی آن به سطح بدهی بالا در حالی که حفظ رشد اقتصادی است. آمار منتشر شده در روز جمعه نشان داد که به طور قابل توجهی استفاده بیشتر از تامین مالی مستقیم از کانال های مانند از سهام وام رشد خود ادامه داد.

Nomura ارشد چین اقتصاددان تینگ دریاچه ارومیه گفت: در یک یادداشت جمعه او انتظار اعتباری می تواند به افزایش بیشتر در ماه های آینده داده شده دولت بودجه نیاز دارد. “ما انتظار PBoC به حفظ آن اتخاذ سیاست موضع طریق مانده از این سال به عنوان اقتصاد است که هنوز هم به دور از بهبودی کامل و افزایش عدم اطمینان,” او گفت:.

“این بانک خلق چین (PBoC) ممکن است به تعویق انداختن برخی از آنچه قبلا برنامه ریزی شده اقدامات تسهیلی پولی به ویژه کسانی که با مشخصات بالا آنهایی که مانند ذخیره مورد نیاز نسبت (RRR) کاهش مدت و میان مدت تسهیلات وام (MLF) نرخ کاهش داده اخیر بازار سهام تجمع” لو گفت. “ما اعتقاد داریم که احتمال PBoC برش آن معیار نرخ سپرده در حال حاضر به نظر می رسد نزدیک به صفر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>